Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelt kérdés

2 éve,hogy az egystemen megismertem egy fiú,jóbarátok lettünk és mivel egyikünknek sem volt senki,de egymással nem tudtuk elképzelni,kialakult köztünk egy “barátság extrákkal” kapcsolat.

Elmegyünk együtt peogramokra,lefekszünk egymással,de nem vagyunk együtt.

Pár hónapja néha -néha óvszer nélkül feküdtünk le,megyszakításos módszerrel.

Pár hete furcsa tüneteim vannak,2 napja csináltam tesztet...pozitív.

A srácnak nem mertem még elmondani.

Nem igazán szeretném elvetetni,soha nem tartottam ezt helyesnek.

Kérdés,hogy egy ilyen “nem normális” kapcsolatba született babával mi lesz ...:/

Mit tennétek?

23N



2020. szept. 16. 21:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemista vagy, nem hiszem el, hogy ennyire buták vagytok ;)
2020. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
13%

Én beswzélnék a sráccal. Lehet már rég szerelmes beléd.

Itt az is kérdés, te szereted ezt a srácot vagy csak jó volt vele a szex?

Beszélj vele mindenképp.

2020. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%
Milyen vészforgatókönyvet beszéltetek meg a pasival? Gondolom mielőtt elkezdtétek ezt a viszonyt, (pláne védekezés nélkül) tisztáztátok mi lesz, ha terhes leszel.
2020. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%
#23 én azért nem vennék rá mérget...
2020. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Képes lennél felnevelni egy gyereket?
2020. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk ötödikben volt asszem szexfelvilágosító óránk, olyan 10 körül lehettem, viszont most 23 évesen is emlékszem, hogy akkor került elmondásra, hogy a megszakítás nem megbízható. Ha én 13 év alatt se felejtettem el, akkor nektek is illett volna védekeznetek, ha már egyetemistának jók vagytok. Illetve a néha néha, az azt jelenti, hogy többször is lefeküdtetek így ugye? Most ezt nem az egyetemi faszméregetésből mondom, sztem napközi egyetemre jársz! Ennyi ésszel egyetemistaként. Ez nem barátság extrákkal, ez hülyeség extrákkal. Felnőtt emberek vagytok és nem tudtok védekezni? Én is tudom, felhevülve nem könnyű de akkor se kéne csak úgy teherbe esni.
2020. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
93%
Há nem igaz, hogy nem tudtok felelősségteljesen b*szni. Nem érzed helyesnek az abot, de 23 évesen üres picshára szülni azt helyesnek érzed, gratulálok. Mert se munka, se párkapcsolat, se ész.
2020. szept. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Mielőtt még egy oltást kapok:

Először is,dolgozom egyetem mellett és figyeltük a naptárat, amikor peteérés volt,védekeztünk,csak véletlenül így sikerült.

2020. szept. 17. 07:41
 29/34 A kérdező kommentje:
A szakmai gyakomat csinálom,a félév végén fogunk államvizsgáznu,diplomázni.
2020. szept. 17. 07:42
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság, nem védekezés, senki sem ovulál percre pontosan, de már tudjátok..


Én úgy lettem terhes, hogy csak kicsit beteszi, el sem ment bennem a srác, túl ittas volt hozzá. Marhaság volt nem gumit húzni, de annakidején vagy 100x szexeltünk így egy másik exemmel, sosem lettem terhes, minden ismerősöm megszakításossal védekezett, egyik sem lett terhes. Hát nekünk könnyen ment.


Mondd meg neki, de előbb dönts a kérdésről egyedül, különben nagyon aljas módszerekkel fogod szembetalálni magad, nekem azt mondta ha megtartom öngyilkos lesz.. hát még él, de a gyerek is, viszont ilyen embert senki közelébe sem kívánok. Aztán eltűntem és eltitkoltam a megtartást, hogy ne haljon meg. Aztán persze kibukott a dolog, igazi szemét alak, krízishelyzetben előjön az ember valódi énje, ő foggal körömmel másokon taposva magát mentette, én meg úgy éreztem róla is gondoskodnom kell(hormonok). Hiába a barátság, nem tudod, mit fog ez belőle kiváltani, a legjobb, ha kész tények elé állítod, mert ha gyengébb típus vagy, rábeszél olyanra, amit nem akarsz, és egy életen át utálhatod magad miatta, hogy valamit hagytál fejlődni a testedben, mikor nem akartad, vagy valamit kivágtál a testedből pedig nem akartad.



Szóval bárhogy is döntesz, első körben magadra számíts, az alapján dönts! Ja és vedd figyelembe, hogy sérült gyereked is születhet! Erre soha senki sem gondol, mert miért velük történne, de sokkal több az enyhén sérült gyerek(és felnőtt) mint amennyiről egy kívülállónak fogalma van. Kb az osztályok harmada. Egy nehéz gyerekkel pedig kegyetlen nehéz egyedül, de sokaknak meg még nehezebb, ha az apa más nevelési elveket vall!

2020. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!