Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelt kérdés

2 éve,hogy az egystemen megismertem egy fiú,jóbarátok lettünk és mivel egyikünknek sem volt senki,de egymással nem tudtuk elképzelni,kialakult köztünk egy “barátság extrákkal” kapcsolat.

Elmegyünk együtt peogramokra,lefekszünk egymással,de nem vagyunk együtt.

Pár hónapja néha -néha óvszer nélkül feküdtünk le,megyszakításos módszerrel.

Pár hete furcsa tüneteim vannak,2 napja csináltam tesztet...pozitív.

A srácnak nem mertem még elmondani.

Nem igazán szeretném elvetetni,soha nem tartottam ezt helyesnek.

Kérdés,hogy egy ilyen “nem normális” kapcsolatba született babával mi lesz ...:/

Mit tennétek?

23N



2020. szept. 16. 21:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%
Véletlenül mefogant, apa nélkül felnövő gyerek lenne, akinek az anyja próbálna megteremteni mindent, aztán vagy sikerül vagy nem. Ez mi, ha nem nagy semmi?
2020. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
8 Bocs, én nem a 6-os vagyok. De egy 23 éves egyetemista lánynak milyen vagyona van? Hol dolgozik? Jaaaa, hogy majd a saját anyjáék nyakába lőcsölné. Na ezt hívják úgy, hogy más f.szával verni a csalánt. Egy életképtelen gyereknek nincs szüksége még saját gyerekre.
2020. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%

És mégis mire gondoltatok, mikor gumi nélkül dugtatok? Gondolom a srác sem fog meglepődni, hiszen ő is ott volt...


Hogy mi fog történni? Jó eséllyel a srác elkezd majd könyörögni, hogy vetesd el és ne tedd tönkre az életét. Te meg majd eldöntöd, hogy apa nélkül felneveled-e vagy inkább abortuszra mész.


Mégis hogy lehet valaki annyira fogyatékos, hogy ilyen kapcsolatban védekezés nélkül szórakozik? Mit hittél? Hogy megússzátok? Gondolom két dugás között arról nem beszéltetek, hogy ilyen esetben mi a terv.

2020. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
16%

11,12-es...tehát a ti értékrendetek szerint ez már indok arra, hogy egy anya megölesse a saját gyermekét...


Régen nem foglalkoztam ezzel, de mióta anya vagyok, elképedek azon, hogy mennyi szörnyeteg nő mászkál körülöttem, aki minimum egy gyerekét eltette láb alól. Ez a fajta azonnal lepontozza, ha valaki itt ki meri mondani, mit tett. Fáj az igazság? Kár, hogy nem fáj eléggé.

2020. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%

"11,12-es...tehát a ti értékrendetek szerint ez már indok arra, hogy egy anya megölesse a saját gyermekét..."


Jah, hát ha nincs úgymond semmije, nem tudja etetni se majd a gyerekèt, de mèg egy normális párkapcsolat sem áll a háta mögött, akkor igen, ez elegendő indok. Persze lehet a szülők nyakába is szülni, ha ők partnerek ebben, de ha mèg ez sincs, (amit persze nem tudunk, de amúgy sem szerencsès) akkor tènyleg mi èrtelme?

2020. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

Szüld meg és add örökbe.


Megölni sem kell, de felnevelni sem. A babákért iszonyú sokan állnak sorba az örökbefogadásnál.

2020. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%
Én még mindig csak azt mondom, nem felelőtlenül kell belevágni, hogy "majd kihúzom" vagy "ha éjszaka csináljuk akkor alszanak a spermák". De ilyen felelősségteljes emberek neveljenek gyereket? Komolyan...
2020. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%

És még azt írja hogy egyetemista... 😆🤦‍♀️


Sok eszed neked sincs!

2020. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

14 Nem tudom miről beszélsz egészen pontosan, én tisztában vagyok azzal hogyan kell védekezni, ezért nem is estem soha teherbe "véletlenül". Hidd el, olyan nyomorult emberi sorsok léteznek, hogy sokan a seggüket vernék a földhöz örömükben, ha az anyjuk elvetette volna őket, mikor még csak egy sejtcsomó (tehát NEM GYEREK) voltak.


Egyébként senki nem írta a kérdezőnek, hogy vetesse el. Annyit javasolt mindenki a kérdezőnek, hogy igya meg a levét, ha anyukásdit akar játszani. Akkor el kell menni dolgozni, kivenni egy lakást a SAJÁT keresetéből és tartsa el önerőből a leendő gyerekét.

2020. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép életed lesz. Apa nélkül fog felnőni.

Megtartod, aztán hidd el, sokkal nehezebb párt keresni...

2020. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!