Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnali 5:12 van. Fel órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnali 5:12 van. Fel órája áll a bál itthon azért, mert nem beszélgetek a nejemmel. Most komolyan, más családban is normalis elvárás az, ha a feleség éjjel nem tud aludni és beszélgetni akar a férj felugrik és lelkesen szónokol ?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan csinálja, mert én viszem reggel a gyerekeket suliba , majd dolgozom, majd este haza hozom , addig neki van ideje aludni de nekem szükségem van a napi 6-6.5 óra alvásra, egyszerűen nem megy másként. :(
2020. szept. 25. 05:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
Szóval ő otthon veri a...egész nap és még a gyerekeket is te rendezd? Hát te szépen lementél papucsba...
2020. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Noren1989 ***** válasza:
85%
Szerintem csak azt àlmodta, hogy megcsalod 😆😅
2020. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
Biztos h kamu, ez nem lehet igaz.
2020. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%

Lehet némi terhelés nem ártana neki is.

Hátha jobban megy az alvás.

Pl mondhatnád neki hogy míg reggelit készít te tudtál volna aludni.

Hosszú évek megszokását nehéz más irányba fordítani.

Ilyenkor érzem azt,hogy nem véletlen működik jobban a hagyományos férfi-női szereposztás .

Nyilván van rá ellenpélda,de nem jelenti azt, hogy erőltetni kell mindenikek,csak azért mert néhány embernek bejött.

2020. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%
Kamu kérdés ...
2020. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
76%

Mindig tesz fel ilyen kérdéseket a kérdező.

Itt jofejkedik.

2020. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
35%
Nem dolgozik a tehén? Küld ki a kertbe kapálni. Te meg ne legyél ilyen papucs, tiszta szégyen vagy.
2020. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

jajj ez a papucsozás.. Reggel a gyerekek jobban szeretik ha én csinálom a reggelit, sőt én is szeretem ha a reggeli bonyolultabb mint 1 szétfőtt virsli, így azt én csinálom.

Azt jön a hiszti hogy apa vigyen suliba, így megint az én feladatom.

Most cserébe az irodában nyugodtan tudom a 2. kávémat meginni, ez így azért jobb mint a mekkdrájv kapuccsínó ami 300 és 480 ft között ingázik attól függően hogy a kedves kislány nyomja e a gombot vagy a morgós néni (gondolom hogy menüs árat nyom vagy se, de menüt nem kérek mert kocsiban csak az asszony és a gyerekek esznek, hiszen férfi nem cseszi össze a kocsit) szóval itt az ideje melózni, asszony meg elment drágán szobabicajt tekerni hogy szép legyen, ha már én nem tudok reggel menni edzeni mert gyerekeket kell vinnem, valaki a családban nézzen is ki valahogy.

2020. szept. 25. 08:50
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól van ez így.

Úgy tűnik.

2020. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
78%
Mi a célod az ilyen kamu kérdéssel? Ilyennek képzelsz egy házasságot? Vagy mégis mit vársz?
2020. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!