Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnali 5:12 van. Fel órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnali 5:12 van. Fel órája áll a bál itthon azért, mert nem beszélgetek a nejemmel. Most komolyan, más családban is normalis elvárás az, ha a feleség éjjel nem tud aludni és beszélgetni akar a férj felugrik és lelkesen szónokol ?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan csinálja, mert én viszem reggel a gyerekeket suliba , majd dolgozom, majd este haza hozom , addig neki van ideje aludni de nekem szükségem van a napi 6-6.5 óra alvásra, egyszerűen nem megy másként. :(
2020. szept. 25. 05:17
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

nincs alternatív megoldás, mondjuk jobb mint a jóbarátomnál ahol szegény embernek az orrát is betörte az asszony. (A másik barátom már krav maga edzésekre jár, mert így meg tudja magát védeni az otthoni "nyugalomtól")


Ezek alapján én nem szólhatok semmit, csak igyekeznem kell humorosan feldolgozni a számomra érthetetlen események halmazát.

2020. szept. 25. 09:00
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszed vicces vagy. De nem.
2020. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

22: Töredelmesen bevallom, a célom nem az volt, hogy egy stand up comedyval TÉGED szórakoztassalak. A kérdésem valós problémán alapult, ma reggel ez történt, amennyiben számodra ez elfogadhatatlan és zavaró egyszerű kattintással tovább tudsz lépni.


Köszömöm a megértésedet, és elnézésedet kérem azért, hogy a kérdés témája és tálalása nem a TE ízlésednek megfelelő.

2020. szept. 25. 09:15
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben mindenki azt szagol, amit szakít. Sok boldogságot!
2020. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%
Látni lehet, hogy te viccesen próbálod felfogni a feleséged del való kapcsolatodat. De fel kell hogy ébresszelek. A feleségednek hosszú távon ez nagyon nem lesz jó, és amint látod, már kezdődnek a problémák. Mindent te csinálsz, a feleséged még csak van. Na most szerinted ezzel nem ásod alá az önbizalmát? Egy szar anyának gondolhatja magát melletted, aki arra se képes, hogy reggelit adjon a gyereknek. De ahogy elnézem, te még bele is rúgsz, mert nem hogy segítenél neki, ha nem tud virslit főzni, inkább megcsinálod helyette. Had érezze már hogy erre se képes. Amúgy senki se az anyja hasában tanulta meg, elárulom. Hosszútávon ezzel csak azt éred el, hogy az asszony lehet csinos lesz a szobabiciklitől, de keresni fog magának olyan pasit, aki nem nyomja el mint te. Miért nem dolgozik? Azt sem engeded neki? Azt gondolod, ha kinyalod a seggét, és nem kell semmivel foglalkoznia, akkor egy mindig mosolygós asszonyka fog otthon várni? Hát nem. A nőknek is szükségük van arra, hogy helyt álljanak, ha máshol nem is legalább a családban. Tehát fogd magad vissza, és engedd a feleségedet is kibontakozni, különben vagy depressziós lesz, vagy máshol fogja keresni a lelki boldogságot. Nézz magadba.
2020. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én baromi rossz alvó vagyok, rémálmaim is vannak. Eleve 12 előtt nem tudok elaludni és sokszor felriadok 3-kor. De nem keltem fel a férjemet hogy beszélgessünk, hanem ha jó idő van, akkor kiülök a kertbe teázni vagy olvasgatok. :D


Elképzelhetetlen számomra a szituáció.


Egyébként én a helyedben egy ilyen után lelépnék pár napra. Ha neki kell mindent megoldania, akkor majd nem alukál napközben, hanem lefárasztja magát és békénhagy este.

2020. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Szex működik? Mert, ha az sem akkor eljött az ideje hogy szétmenjetek.. Amikor ennyire elvadult a helyzet ott már nincs boldogság.. Az érzelem mentes kapcsolatban sínylődni nagyon romboló! Ráadásul a gyerekeknek ez lesz a példa..
2020. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért több ponton is problémás az "írásműved".

Persze lehet, hogy a kialvatlanság teszi, hogy hol evidenciákat magyarázol (szükséged van 6 és fél óra alvásra), hol összefüggéstelenül írsz (a kávé ára a mekdrájvban, legalább valaki nézzen ki jól stb.), de tényleg nem értem, hogy itt most mit is akarsz.

Tök evidens, hogy éjjel hagyjuk egymást aludni.

Arról mondjuk pont nem írtál, hogy a feleséged miről akart beszélgetni hajnalban, lehet, hogy ennek pont lett volna információértéke.

Egy azonban biztos: tök abnormálisan éltek, szóval valamelyikőtöknek, de lehet, hogy mindkettőtöknek sürgősen orvosi segítségre lenne szüksége.

2020. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
33%
25 nek van igaza
2020. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unalmába már bepasizott az asszonyka...
2020. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!