Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnali 5:12 van. Fel órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnali 5:12 van. Fel órája áll a bál itthon azért, mert nem beszélgetek a nejemmel. Most komolyan, más családban is normalis elvárás az, ha a feleség éjjel nem tud aludni és beszélgetni akar a férj felugrik és lelkesen szónokol ?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan csinálja, mert én viszem reggel a gyerekeket suliba , majd dolgozom, majd este haza hozom , addig neki van ideje aludni de nekem szükségem van a napi 6-6.5 óra alvásra, egyszerűen nem megy másként. :(
2020. szept. 25. 05:17
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

25: köszönöm a válaszodat, de az a baj hogy elszaladtál egy irányba amiről szó sincs.

Feleségem azért nem dolgozik mert.. Nem akar. Kész. Felesleges túlmagyarázni, amikor terhes lett és megtudta ezt AZNAP felmondott, gyakorlatilag délben már össze volt pakolva a cucca és jött haza.

Szeretett volna vállalkozó lenni, támogattam, belefeccölt egy halom pénzt, részben a családi közös kassza pénzét részben hitelt, majd megunta, egy elég tisztességes adósságot halmozott fel, ezt mivel egy család vagyunk fizetem, kamatostul, havi rendszerességgel.

Most szeretne új vállalkozást megint, de ezt már tényleg nem hagyom neki, mert sajnos még egy ilyen adósság esetén vége lenne a családi költségvetésnek. Ha panaszra lenne ok, akkor az nekem lenne, 3 éve nem voltunk nyaralni mert adósságot törlesztek, az életem arról szól hogy dolgozom és alszom, nomeg gyerekezek valamennyit.


Szóval hagyom én, mehetne dolgozni, sőt néha noszogatom is de ennél több szerintem nem várható el tőlem.

2020. szept. 25. 15:24
 32/39 anonim ***** válasza:
69%
Ebből is látszik, hogy kamu. Miért mondott volna fel a munkahelyén, mikor terhes lett, mikor így bukta volna a 2 év GYED-et. Ha nem akart volna dolgozni, akkor kiíratja magát táppénzre, majd utána CSED, GYED 2 évig.
2020. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

32-nél a pont...

Ha meg igaz akkor egy főnyeremény ez a nő 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

De felmondott , erről persze engem nem tájékoztatott, különben mérlegképes könyvelő tehát tudta hogy mit tesz. De reggel ment dokihoz, délben már itthon ebédelt.

Ettől még nem kamu, de így még rosszabb.

2020. szept. 25. 16:57
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó sok esze van... További sok boldogságot...
2020. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...

Te meg vajazod a kiflit a srácoknak szorgalmasan és nem alszol egy rendeset egy ilyen nő miatt.

Olyanok vagytok, mint a szomszéd mögöttem. A fickó veteményez, a nő meg egy székben ül a kert közepén és dirigál.

A nő is bedöntött egy vállalkozást, aztán csak b@sztatja a fickót.

Aki napközben hazaugrik melóból, hogy rakjon a kazánra

Megérdemlik egymást, ahogyan ti is. Ne haragudj!

2020. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
A gyerekek miatt nem válok el, így ez nem opció, ezért marad a néha játékosan felfogása ezen dolgoknak. Az már más kérdés hogy minden könnyebb és jobb lenne ha együtt tolnank azt a talicskat egyforma irányba, de ezt már én elengedtem, ez egy másik topic temaja lehetne.
2020. szept. 25. 20:03
 38/39 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem irigyellek. Kitartás...
2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem a valódi gondját mondja, problémát kreál, a cirkusza mást takar. Lehet még ő sem fogalmazta meg magában, hogy mi veled az dilemmája, vagy a párkapcsolatotokkal. Ez a részéről szándékos kötekedés. Azzal hogy indokot talált - esetedben éjnek évadján nonszensz kívánsággal csesztetni a dolgozó férjurat- máris magáról hárítja a felelősséget.
2020. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!