Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok minden előzetes bejelentés nélkül kopaszra borotváltatná a fejét a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Szokásos 3-4 heti fodrászlátogatása épp tegnap jött el, oldalt felnyírt, felül hosszabb haja volt. Igazából nekem mindegy milyen a haja 1 dolgot leszámítva. A régi fazon nagyon jól állt neki, valamint imádtam, hogy csók közben bele tudok túrni. Nem mondta, hogy most mik a tervei, de ha mondta volna, akkor tuti lebeszélem róla, ugyanis totál kopaszra borotváltatta a fejét. Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító. Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, a kopasz pasik sosem jöttek be, és olyan szopottgombóc feje lett tőle. Nem csak a haj a fontos egy kapcsolatban, de nagyon rosszul esik. Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot. Valakivel esetleg történt már ilyen? Mit tettél?

2020. okt. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem tűnik úgy, hogy nagyon mély érzelmek fűznének hozzá.
2020. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem gáz ha emiatt szakítasz vele.:D

Max megmondod neki,hogy neked ez nem tetszik és úgyis visszanő elég gyorsan.

2020. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul gondolod, nagyon szerelmes vagyok.
2020. okt. 8. 15:48
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hülyeség szakítani. Mondd meg neki, hogy nem tetszik.
2020. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
A haj visszanő, én nem akadnék ki rajta és azon sem, hogy ezt nem jelentette be előre. A páromnak nagyon hosszú haja volt és egyik nap 5 mm-s hajjal jött haza, mert a fodrász aki jó ismerőse volt rábeszélte, hogy eladományozza a haját :D Mondjuk nekem így is tetszett, de ha nem tetszett volna, akkor se akadtam volna ki rajta és pláne nem fordult volna meg a fejemben a szakítás egy ilyen piti dolog miatt. Beszélj vele és kérd meg, hogy növessze meg valamennyire, mert neked ez nem tetszik, de a végső döntés az övé kell, hogy legyen.
2020. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szerelmes vagy de szakítanál azért mert kopasz lett?:D
2020. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
68%
annyira tipik nő vagy h ez jut eszedbe először h szakits..úristen :D
2020. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem tetszik, növessze meg ismét.
2020. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs, hogy bennem a kopasz emberek mit váltanak ki. Legyen elég annyi, hogy kisgyerekként féltem tőlük és előfordult olyan is, ha szembejött egy ilyen pasi, akkor megkértem anyát, hogy menjünk át a túloldalra az utcán. Ez nyilván túlzás, már rég nem csinálok ilyet, de az averzió megmaradt bennem irántuk.
2020. okt. 8. 15:54
 10/50 anonim ***** válasza:
65%

A szerelem birtoklás, szereted is?Akit szeretsz arra nem mondasz ilyet:


"olyan szopottgombóc feje lett tőle"


Ha szeretsz valakit, akkor túl látsz a külsején, és bírsz várni, míg kinő a haja...

2020. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!