Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok minden előzetes bejelentés nélkül kopaszra borotváltatná a fejét a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Szokásos 3-4 heti fodrászlátogatása épp tegnap jött el, oldalt felnyírt, felül hosszabb haja volt. Igazából nekem mindegy milyen a haja 1 dolgot leszámítva. A régi fazon nagyon jól állt neki, valamint imádtam, hogy csók közben bele tudok túrni. Nem mondta, hogy most mik a tervei, de ha mondta volna, akkor tuti lebeszélem róla, ugyanis totál kopaszra borotváltatta a fejét. Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító. Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, a kopasz pasik sosem jöttek be, és olyan szopottgombóc feje lett tőle. Nem csak a haj a fontos egy kapcsolatban, de nagyon rosszul esik. Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot. Valakivel esetleg történt már ilyen? Mit tettél?

2020. okt. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
88%

Iszonyatosan kiröhögném, mert rettenetesen állna neki. Aztán megkérném, hogy legközelebb ne kövessen el ilyen merényletet. De eszembe nem jutna szakítani, mert szeretem...

Kérdező, ezzel a fóbiáddal sürgősen kezdj valamit, mert egy dolog, ha nem jönnek be a kopasz pasik, és egy másik, amikor ilyen ellenérzésed lesz és szakítanál. A haj visszanő, nem kell ekkora problémát csinálni belőle. Viszont, ha ilyen zsigeri reakciót vált ki, mi lesz, ha ne adj isten, kemoterápiára szorul majd, és emiatt kihullik a haja?

Tárjátok fel egy pszichológussal, miért lehet ez, mit tudsz kezdeni vele.

2020. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Én biztosan megbeszélném előtte vele, hogy mit szól hozzá, ha a hátam közepéig érő csokibarna hajamon valamit változtatni szeretnék. Ez esik a legrosszabbul, hogy nem kérdezett meg.
2020. okt. 8. 16:24
 23/50 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj már a pasiddal. Ha tényleg szeret, vissza fogja növeszteni.
2020. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Nagyon morbid példát hoztál, de abban a helyzetben megérteném, teljes mellszélességgel mellette állnék és támogatnám, hogy mihamarabb meggyógyuljon. Szerinted nem beszéltünk és találkoztunk azóta? Mondtam neki rögtön.
2020. okt. 8. 16:27
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen, morbid példát hoztam, de életszerű példa, és a zsigeri, kopasz emberektől való fóbiádról volt szó.

És amúgy, ha megbeszéltétek azóta, akkor mit vársz tőlünk? Én, mint mondtam, röhögnék. A haj visszanő. Nem tetováltatott, de még csak nem is piercinget csináltatott. Nem maradandó. Őszintén kívánom neked, hogy ez legyen a legeslegnagyobb probléma, ami a kapcsolatodban történik!

2020. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
A véleményeteket, hogy ilyen helyzetben mit csinálnátok. Tetoválásai vannak, imádom őket, kifejezetten tetszene, ha még varratna magára. Piercing annyira nem jön be, de azt ki lehet venni és beforr a helye. Most mégsem kérhetek tőle olyat, hogy hordjon parókát, ameddig kinő rendesen a haja.
2020. okt. 8. 16:33
 27/50 anonim ***** válasza:
72%
élmény lehet veled élni xd
2020. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Még nem költöztünk össze, egyedül élünk mindketten. 4 hónap után még korai lenne.
2020. okt. 8. 16:35
 29/50 anonim ***** válasza:
91%

De, ha annyira zavar, megkérheted erre is. Ha jól áll neki, akkor azt is megkérheted, hordjon sapkát. Maximum ő erre nemet mond, mert ő is megteheti.

Amúgy semmit nem tudsz tenni, vársz. Az sem bűn, ha így nem kívánod, csak kommunikáld felé normálisan, hogy nem bünteted, csak így nem kívánod. De amúgy én azt javaslom, hogy engedd el, nevessetek együtt egy jót ezen az egészen, mert semmi maradandó és tragédia nem történt. És mondd neki, hogy szeretnéd, ha legközelebb, ha új frizurát szeretne, akkor szóljon előtte, mert neked ez fontos.

És gondolj arra, hogy valószínűleg, ha tudja, mit vált ki belőled a kopaszság, akkor nem húzta volna le a haját.

2020. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem jön be a kopasz fej, szerintem szarul is állna a páromnak.

De eszembe nem jutna szakítani. Megmondanám, hogy gáz, és legyen kedves visszanöveszteni. Ennyi....

Férfiról van szó bakker! Pár hónap alatt visszanő. Nem egy nő vágatta le a haját derékig érőből kopaszra...

2020. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!