Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok minden előzetes bejelentés nélkül kopaszra borotváltatná a fejét a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Szokásos 3-4 heti fodrászlátogatása épp tegnap jött el, oldalt felnyírt, felül hosszabb haja volt. Igazából nekem mindegy milyen a haja 1 dolgot leszámítva. A régi fazon nagyon jól állt neki, valamint imádtam, hogy csók közben bele tudok túrni. Nem mondta, hogy most mik a tervei, de ha mondta volna, akkor tuti lebeszélem róla, ugyanis totál kopaszra borotváltatta a fejét. Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító. Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, a kopasz pasik sosem jöttek be, és olyan szopottgombóc feje lett tőle. Nem csak a haj a fontos egy kapcsolatban, de nagyon rosszul esik. Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot. Valakivel esetleg történt már ilyen? Mit tettél?

2020. okt. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 41/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
26%

Jó, gyerekek. Azért álszentek ne legyünk. Senki nem azt mondta, hogy MINDIG KÖTELEZŐ MINDENBEN csak és kizárólag a partnerünk véleményét szem előtt tartani. Viszont! Azt se felejtsük el, hogy létezik olyasmi, amit úgy neveznek: Kompromisszum. Meg arany középút. Vannak dolgok, amiben azért nem árt, sőt továbbmegyek, ILDOMOS kikérni a másik véleményét. A hapi tudta, hogy a párjának van ez a félelme a kopasz emberektől. Mégis kitalálta, hogy akkor márpedig ilyen LESZ. Nincs mit azon csodálkozni, ha a kérdező idegenkedik tőle valamelyest. Az ember a preferenciáit nem tudja felülírni. Gondolkozzatok! Számotokra is van olyasmi, amitől kikészültök. És lehet nyugodtan mondani a mainstream szöveget, hogy "ez csak haj...!". Oké. És addig...?

Szerintem ebben az esetben nem a kopasz fej a nagyobb baj, hanem a kommunikáció részleges vagy teljes hiánya. Mert szerintem az eset a tünete egy jóval nagyobb párkapcsolati problémának - nevezetesen annak, amit leírtam.

2020. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
80%

#41

"Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító"

Ezt a részt nem olvastad.

2020. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
37%
Akkor elnézést, tényleg elkerülte a figyelmemet. :D Viszont így sajnos a kommunikáció hiányának problémaköre megmarad. :(((
2020. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
70%

Igen, a probléma megmarad, csak így már nem a férfi az, aki nem kommunikált, hiszen az égadta egy világon senkinek sem jut eszébe megkérdezni a barátnőjét, hogy kopaszfóbiás- e.😃

(Ami szerintem nem is létezik, csupán érzelmi zsarolással akarja elérni, hogy az legyen, amit ő akar.)

2020. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
74%

már bocs de hagyjuk meg mindenkinek hogy probáljon ki a párunk olyan frizurát amit ö szeretne. Ha ö ezt akarta kipróbálni hogy jon oda a másik h akkor elhagyja vagy hisztizik.

Ez helyes? Számomra nem elfogadható ez inkább zsarolás

2020. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
57%
Nem mondtam egy büdös szóval sem azt, hogy helyes zsarolni meg hisztizni emiatt. Arra próbálok rávilágítani, hogy ad 1 jó lenne megbeszélni ezeket a dolgokat (és sajnos így tényleg a kérdező a hibás), ad 2 mindenkinek van olyan, amit a másikon undorítónak tart, nagyon nem tetszik neki - legyen ez akár piercing, tetkó, akármi. Ezt viszont globálisan mondom, hogy IGENIS van, amiben kompromisszumot kell tudni kötni. "Szeretni" illetve "elfogadni" nem ugyanaz a kategória. És, mint mondtam, nem KÖTELEZŐ mindenben alávetni magunkat egy párkapcsolaton belül. De ahol a kompromisszumkötést a szabadságjogok sárbatiprásaként élik meg, ott tényleg nincsen miről beszélni.
2020. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mindegy lenne. Mikor megismertem kopasz volt, mondogattam neki mikor elkezdett nőni a haja, hogy milyen jó így, akkor hosszabban hagyta a kedvemért. Most karantén alatt megint letolta kopaszra. Na bumm. Hajjal jobb, de nem különösebben érdekel. Én sem feltétlen kérném ki a véleményét a hajammal kapcsolatban. Persze, ha előre eltervezett változás lenne, akkor nyilván beszélnék róla, de ha a fodrász székben jön rám, hogy pink tüsihajat akarok, akkor nem fogok előtte engedélyt kérni.

Ez a fóbia dolog mondjuk nyilván árnyalja a dolgot, de nem tudom elképzelni, hogy undorodjak a szerelmemtől. Mondjuk nem is tudom bele képzelni magam a helyzetbe, nekem emberekkel kapcsolatos fóbiáim nincsenek, csak a galamboktól irtózok. Galambbá meg csak nem fog változni.

2020. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
81%

Hát mit mondjak, eléggé sokkolna, ha a párom váratlanul teljesen kopaszon jelenne meg előttem... Először is megkérdezném tőle, mi oka volt rá, hogy ezt tegye. Azt is megmondanám neki, hogy örültem volna, ha szól nekem előre arról, hogy ezt tervezi (bezzeg én mindig kikérem a véleményét olyankor, ha kedvem támad új frizurát csináltatni, így le is mondtam pár vagányabb színről és fazonról, látván, hogy nem annyira jönne be neki...).

Nyilván nem szakítanék vele emiatt, mert nagyon szeretem őt, és a haj végül is csak haj, idővel megnő. Nekem amúgy a tüsi fizura jön be legjobban, a teljesen kopasz nekem se tetszik, de napirendre tudnék térni felette, ha előre felkészítene, hogy neki ez valamiért fontos, és jól áll neki... Csak utálom, ha kész helyzet elé állítanak, és nem veszik figyelembe a véleményemet!

2020. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
78%
Nekem (férfiként) nagyon bejönnek a kopaszra nyírt nők, szóval ha a párom ilyet tenne, biztos, hogy oda meg vissza lennék a boldogságtól. (De nem fogja megtenni sajnos, és azt pedig sosem kívánnám neki, hogy bármi más miatt elveszítse a haját.)
2020. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
és ha lent borotválja le az is baj?
2020. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!