Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok minden előzetes bejelentés nélkül kopaszra borotváltatná a fejét a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Szokásos 3-4 heti fodrászlátogatása épp tegnap jött el, oldalt felnyírt, felül hosszabb haja volt. Igazából nekem mindegy milyen a haja 1 dolgot leszámítva. A régi fazon nagyon jól állt neki, valamint imádtam, hogy csók közben bele tudok túrni. Nem mondta, hogy most mik a tervei, de ha mondta volna, akkor tuti lebeszélem róla, ugyanis totál kopaszra borotváltatta a fejét. Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító. Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, a kopasz pasik sosem jöttek be, és olyan szopottgombóc feje lett tőle. Nem csak a haj a fontos egy kapcsolatban, de nagyon rosszul esik. Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot. Valakivel esetleg történt már ilyen? Mit tettél?

2020. okt. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy mondom neki, most is hordhatná a baseball sapkáit, nem csak nyáron, valamint a téli sapkáit is. Eszemben sincs büntetni, tegnap este is szexeltünk, ami nekem jó, azt tőle sem vonom meg, csak sokkal jobban nézett ki hajjal. Mondtam neki azt is, ha legközelebb hajstílust akar váltani, akkor beszéljünk róla előtte. Nekem tényleg széles skálán mozog az ízlesem a hajakat illetően, tetszik a férfikontytól kezdve az oldalt felnyírt, felül meghagyott vagy hátrafésült haj és még sorolhatnám, egyedül a kopasz, ami nagyon nem.
2020. okt. 8. 16:46
 32/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira azért nem taszít, hogy ne tudj vele szexelni, akkor főleg nem értem a hisztit. Megbeszéled vele, hogy legközelebb ne és megvárod, míg visszanő. Vihar a biliben.
2020. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
De, nagyon taszít, viszont a libidóm nagyon nagy.
2020. okt. 8. 17:08
 34/50 anonim ***** válasza:
77%

Sok eszed van , és mi lesz amikor elkezd hullni a haja?

Vagy most tini kategóriába irok?

2020. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Dehogy, 28 éves vagyok, több mint 10 éve felnőtt. Akkor létezik hajbeültetés, valószínű rávenném, hogy nézzünk utána a lehetőségeknek.
2020. okt. 8. 17:28
 36/50 anonim ***** válasza:
85%

Ha nagyon hülyén állna neki, akkor max mosolyognék egy jót, de ennyi. Gyorsan nő a haja, pár héten belül ugyanúgy nézne ki mint előtte, nem csinálnék belőle ügyet. :D

26n

2020. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
65%

Az ő teste, hadd csináljon már vele azt, amit akar.

Nekem biztos nem mondaná meg a férjem, hogy mit csináljak a hajammal. Jó nagy papucs a pasid, ha enged a hisztériádnak.

2020. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
46%
igazad van utolsó. Akkor a nő lehet papucs ha a férje nemnagyon engedi vagy inkabb mindig ráveszi hogy ne vágja le a haját? néha vágok kicsit belőlle de ha tobb lenne jonne a hiszti ..
2020. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi idősen azért több eszed is lehetne

Sztem nem a hajával élsz hanem vele

Mit csinálnál ha rákos lenne??

Ugyan úgy ide kiirnád, h szakits v sem???

És az ilyennek van párja

2020. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%

#38

Mi ezzel úgy vagyunk, hogy a saját hajunkat a saját fejünkön viseljük, ezért mi döntjük el, hogy hogy nézzen ki. Ki is röhögnénk egymást, ha ilyen szinten akarna uralkodni egyikünk a másik felett.

Nekem derékig érő természetes barna hajam van, pár éve egyet gondoltam, rövid szőkén mentem haza. Annyit mondott a férjem, nem baj, új haj, új asszony.😀

2020. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!