Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok minden előzetes bejelentés nélkül kopaszra borotváltatná a fejét a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Szokásos 3-4 heti fodrászlátogatása épp tegnap jött el, oldalt felnyírt, felül hosszabb haja volt. Igazából nekem mindegy milyen a haja 1 dolgot leszámítva. A régi fazon nagyon jól állt neki, valamint imádtam, hogy csók közben bele tudok túrni. Nem mondta, hogy most mik a tervei, de ha mondta volna, akkor tuti lebeszélem róla, ugyanis totál kopaszra borotváltatta a fejét. Korábban nem beszéltünk erről, hogy nekem a kopaszság kifejezetten taszító. Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, a kopasz pasik sosem jöttek be, és olyan szopottgombóc feje lett tőle. Nem csak a haj a fontos egy kapcsolatban, de nagyon rosszul esik. Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot. Valakivel esetleg történt már ilyen? Mit tettél?

2020. okt. 8. 15:45
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
62%

"Nqgyon szerelmes vagyok" xD


Na és neked szerinted milyen fejed lehet aktus közben?

2020. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
77%
Áh, szóval ha fobiád vagy averziód van, akkor nehogy már te dolgozz azon, hogy leküzdd, neeem, a világ igazodjon hozzád. Szép hozzáállás.
2020. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Valóban csúnyán fogalmaztam, de nem tudom másként kifejezni, a lényeg, hogy nagyon nem áll jól neki. Egy ilyesmi haj kopaszról szerintetek mennyi idő alatt nő vissza?

[link]

Aktus közben mindenkinek eltorzul az arca élvezéskor, ilyesmivel nem foglalkozok, ez teljesen természetes.

2020. okt. 8. 16:02
 14/50 anonim ***** válasza:
43%
innentől csináljátok kutyában
2020. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon hülyén jönne ki, ha emiatt megszakítanék egy alapvetően jó kapcsolatot."


Már az is, hogy ez egyáltalán felmerült benned.

2020. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet leküzdeni. Olyan, mintha azt mondanám, hogy az általad legjobban utált ételből, amitől egy falat után rosszul vagy, egyél meg egy tányérral.
2020. okt. 8. 16:04
 17/50 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem olyan.

A fóbiákat le lehet küzdeni.

Döntsd el,hogy csak nem szereted a kopasz férfiakat vagy fóbiád van.

2020. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
92%
Nem örülnék neki, nyilván. Ugyanakkor emiatt nem szakítanék. A haj visszanő és lehet ő is belátja hogy hülye ötlet volt.
2020. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nem mindenkinek áll jól a kopasz az biztos. A férfiak is ugyanúgy leblokkolnának ha a hosszúhajú barátnőjük egyik napról a másikre rövid fiúsra vágatná le minden előzetes megbeszélés nélkül. Lehet hülledezni de férfiben is hallottam, hogy van aki ezért hagyta ott a nőjét.
2020. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
69%

Férfiaktól is hülyeségnek tartom.:D

Ott ahol egy kapcsolatot tönkretesz egy ilyen ott alapból problémák voltak.

2020. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!