Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de néha utálom és undorodok tőle lentebb?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnő csak van 1-2 dolog amit én nagyon nem szeretek Ezt ő a múltban többször is megtette (Mikor még nem jártunk) azóta át beszéltünk a dolgokat néha kicsit indulatosabb voltam (persze egy ujjal sem érek hozzá... ez azt jelenti nálam hogy kicsit hangosabban beszélek meg bántó szavakat használtam...)

Sajna nekem azok a dolgok nagyon rosszul esnek... néha eszembe jutnak talán másnak piti dolgoknak tűnnek de nekem számítanak

Erkölcsös embernek tartom magam legalábbis próbálok az lenni nálam az elvek nagyon dominálnak nem csak akkor amikor én jönnék ki belőle jól! Úgy jöttem vele össze hogy tisztában voltam vele félre tettem az elveimet mert tényleg szeretem őt ő is engem alapból sem volt könnyű a kapcsolatunk mert vannak nyelvi akadályok és egyéb nem szokványos dolgok de ilyent még sosem tettem hogy ennyire eldobtam volna az elveimet mint most nála - lehet csak az egom nem engedi el... -

Bántani sem akarom többé a szavaimmal de teljesen mérgezett lettem ettől...

Valami tanács vagy aki volt hasonlo helyzetben?



2020. okt. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

te speciel tudsz olvasni csak szöveget nem tudsz értelmezni de oké legyen az én hibám... le írom jobban

1. nem volt egy éjszakás kalandom! habár volt rá nagyon sok lehetőségem konkrétan már a lányok másztak rám ez akkor volt mielőtt még NEM jártunk de még akkor sem mentem bele ilyenbe mert nem ezt akartam!

2. neki nem volt kapcsolata sem kalandja nem ezt kereste (ezért írtam hogy nem kacérkodott senkivel sem) viszont figyelem hiányos volt... ezt az undorító média prosti divatot követte... ha valaki nem ismerte volna akkor azt hitték volna róla hogy egy nagy gép... de nem nem volt az csak idióta

ez is érdekes volt mert eléggé visszahúzódó volt és rá 1-2 évre meg olyanná vált mert ezt látta hogy ez a sikeresség...

remélem így már érthető... 9-es

2020. okt. 11. 19:54
 12/56 A kérdező kommentje:
amúgy igen nem írtam hogy van vagy nincs...
2020. okt. 11. 19:55
 13/56 A kérdező kommentje:

nem játszottam az okosat akkor nem értem miért kell provokálni...?

tanácsot szerettem volna kérni de látom itt már azt sem lehet mert vagy trollok vannak itt vagy pedig frusztrált emberek akik csak kötekedni akarnak...

2020. okt. 11. 19:58
 14/56 anonim ***** válasza:
98%
Eddig is érthető volt, hogy mit akarsz mondani. A tartalom az értelmetlen és beteg.
2020. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy olyan lánnyal, akinek a stílusa, öltözködése taszít téged? Akitől undorodsz?
2020. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

te beszélsz agresszív provokációról miközben le férgezel mást...?

-_-" ha nem tudod normálisan megfogalmazni akkor játszd máshol a bajnokot!

2020. okt. 11. 20:00
 17/56 A kérdező kommentje:
17-es nem az taszít mert igazából normális hanem a hülyesége hogy úgy viselkedett miközben sohasem volt olyan
2020. okt. 11. 20:01
 18/56 anonim ***** válasza:
76%
Csak a saját nyelveden szóltam hozzád.
2020. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
17 mellettem "újból" normális vagy legalábbis már nem akarja idegeneknek bizonygatni a dolgokat!
2020. okt. 11. 20:06
 20/56 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem tudod elfogadni őt a múltjával együtt, akkor inkább engedd el. Hadd találjon olyat, aki majd értékeli és becsüli. Szomorú, hogy ilyenek miatt ítéled meg. Pedig nem állsz felette erkölcsileg. Nézz magadba inkább.
2020. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!