Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de néha utálom és undorodok tőle lentebb?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnő csak van 1-2 dolog amit én nagyon nem szeretek Ezt ő a múltban többször is megtette (Mikor még nem jártunk) azóta át beszéltünk a dolgokat néha kicsit indulatosabb voltam (persze egy ujjal sem érek hozzá... ez azt jelenti nálam hogy kicsit hangosabban beszélek meg bántó szavakat használtam...)

Sajna nekem azok a dolgok nagyon rosszul esnek... néha eszembe jutnak talán másnak piti dolgoknak tűnnek de nekem számítanak

Erkölcsös embernek tartom magam legalábbis próbálok az lenni nálam az elvek nagyon dominálnak nem csak akkor amikor én jönnék ki belőle jól! Úgy jöttem vele össze hogy tisztában voltam vele félre tettem az elveimet mert tényleg szeretem őt ő is engem alapból sem volt könnyű a kapcsolatunk mert vannak nyelvi akadályok és egyéb nem szokványos dolgok de ilyent még sosem tettem hogy ennyire eldobtam volna az elveimet mint most nála - lehet csak az egom nem engedi el... -

Bántani sem akarom többé a szavaimmal de teljesen mérgezett lettem ettől...

Valami tanács vagy aki volt hasonlo helyzetben?



2020. okt. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

37 ha nem szeretnem akkor nem kattognék rajta... szerintem ez egyértelmű... egy szülő is azért kattog a gyerekei dolgain mert szereti ha nem torodne semmivel sem csak mindent a gyerekre hagyna na az azt jelenti hogy le se sz a R j a mert nem szereti...

Az hogy te hogy szereted magad mutogatni és ezt a te párod már ha van hogyan tolerálja az a ti dolgotok az engem amugy sem érdekel...!

2020. okt. 11. 22:05
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem ugyanazzal az emberrel beszélsz, nem az ő válaszai lettek törölve, hanem az enyémek. :D

2. Te sem vagy abban a helyzetben, hogy megmondd, mi a jó és mi a nem jó, és szerintem meg te vagy nyomorék és romlott. Na, ehhez mit szólsz? Neked is csak véleményed van, nem ér többet másénál.

2020. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak kettőtökre tartozik, akkor miért tud már róla a fél gyakori? 😂 Örülök, hogy te elhiszed, hogy felnőttként viselkedsz és gondolkodsz, de ha tényleg olyan f@$za gyerek lennél, mint azt hiszed, nem itt nyafognál idegeneknek ostobaságok miatt, hanem már rég megbeszélték volna vele. Mivel kiírtad a kérdésed, innentől kezdve nincs olyan, hogy csak rátok tartozik. Aki pedig nem bírja elviselni mások véleményét, ne is kérje ki. 🤭
2020. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

én nem akarok mást bebizonygatni mint ami 42! te írtad hogy sötét utca meg elme állapot ilyen szempontból meg amit te írtál a te véleményed nem ér többet...

amúgy fogadjunk itt a válaszolok 100%-a nő volt... tipikus... ha egy nő írta volna ki ezt a kérdést hogy neki ilyen a pasija és ő nem tudja el fogadni a multját akkor mindjárt ő lenne a jó a pasi meg a rossz hogy micsoda alak-... így megy ez!

sok itt a frusztrált ember akik másokon élik ki magukat... ajánlom kezd valamit az életeddel :S

2020. okt. 11. 22:11
 45/56 anonim ***** válasza:
95%

De a barátnőd semmi erkölcstelen dolgot nem csinált elmondásod alapján.

Ha jönne egy nő, és mondjuk elkezdene itt hisztizni, mint egy nyomorék, mert a párja pl. félpucér, kondis képeket tett ki magáról instára, amire sok csaj nyálzott, de amúgy egy lánnyal sem feküdt le, és tök rendes, akkor ugyanolyan elmebeteg sz.arnak tartanám, mint tége.d

2020. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

43 a szavak kifordításához látom értesz ":D tipikus villa nyelvű...

szöveg értés még mindig egyes... többször le írtam hogy át beszéltünk...

az meg megint más hogy te azt tartanád jónak ha a barátnőm le lépne mert velem csak rosszul járna... erre írtam hogy ez a mi dolgunk ":D

a vélemény kérdezés meg nem erről szólt ja hát igen szöveget értelmezni még mindig nem tudsz! az a fél gyakori kb 4 frusztrál nő...

2020. okt. 11. 22:15
 47/56 A kérdező kommentje:
45 akkor tartsd... akkor szerintem töröld a kérdést a lapodról mert már elmondtál mindent amit akartál és én is! egyszóval nem jutunk előrébb mert te neked ott van a szinted nekem meg itt van a szintem... neked bele fér minden olyan dolog ami nem közvetlen azaz közvetett nekem meg nem ilyen egyszerű
2020. okt. 11. 22:18
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy neked is a barátnőd az első?
2020. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire nem érdekel ki mit mond és csak magyarázod magadnak meg sajnos nekünk is a saját h#lyeségedet, akkor minek írtad ki? Csinálj 5-6 profilt és válaszolva és magadnak megfelelő és tetsző dolgokat. Itt kezdődik a probléma, csak azt fogadod el amit neki tetszik, a te ugatását támasza alá. Hát el kell szomorítsalak, leszel még csalódott emiatt. Ilyen az élet.
2020. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
*a te igazadat (aut. korrektor)
2020. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!