Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de néha utálom és undorodok tőle lentebb?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnő csak van 1-2 dolog amit én nagyon nem szeretek Ezt ő a múltban többször is megtette (Mikor még nem jártunk) azóta át beszéltünk a dolgokat néha kicsit indulatosabb voltam (persze egy ujjal sem érek hozzá... ez azt jelenti nálam hogy kicsit hangosabban beszélek meg bántó szavakat használtam...)

Sajna nekem azok a dolgok nagyon rosszul esnek... néha eszembe jutnak talán másnak piti dolgoknak tűnnek de nekem számítanak

Erkölcsös embernek tartom magam legalábbis próbálok az lenni nálam az elvek nagyon dominálnak nem csak akkor amikor én jönnék ki belőle jól! Úgy jöttem vele össze hogy tisztában voltam vele félre tettem az elveimet mert tényleg szeretem őt ő is engem alapból sem volt könnyű a kapcsolatunk mert vannak nyelvi akadályok és egyéb nem szokványos dolgok de ilyent még sosem tettem hogy ennyire eldobtam volna az elveimet mint most nála - lehet csak az egom nem engedi el... -

Bántani sem akarom többé a szavaimmal de teljesen mérgezett lettem ettől...

Valami tanács vagy aki volt hasonlo helyzetben?



2020. okt. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
87%
Nah, fel merted olvasni neki? Fogadjunk, hogy nem.🙂
2020. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
úgy látszik nem érted 31-es... ezt már többször megmondtam neki hogy mit gondolok az akkori viselkedéséről tisztában van minden egyes szóval amit itt le írtam!
2020. okt. 11. 20:47
 33/56 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem mi szégyenletes van azon,hogy kirakta a mellét.A picsa gatya,meg ha jól állt neki,abban sem látok rosszat.Amit te erkölcsnek tartasz,az elég messze áll az erkölcs fogalmától.Semmi rosszat nem csinált,kipróbslt egy stílust ami nem jött be neki.Szerette volna,ha csinosnak nézik,szépnek érezni magát.Te meg lehordod mindennek.Miért nem választottál olyat akkor,aki mindenben megfelel neked.
2020. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

ő felelt meg nekem mert nem ilyen volt... amúgy én meg azt nem értem hogy ezt hogy lehet elfogadni hogy lehet azt mondani hogy ez teljesen rendben van ha egy fiatal nőnek kint van mindene...? fordítva amúgy milyen lenne?

nem tom ettől hogy lehetne csinosnak érezni magadat ha kirakod minden intim részedet... a férfiak többsége viszolyog az ilyen nőktől akkor miért is csinálják?

2020. okt. 11. 21:10
 35/56 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak nagy részébek tetszenek a mellek,teljesen mindegy,hogy két centis dekoltázs,teljesen ki van rakva,és melltartóval felnyomva,vagy pedig egy sima egyszerű,mindent takaró felső van rajta.A mell nem intim testrész,a gyermekek táplálására szolgál.Én nem hordok melltartót,de a kutyát nem érdekli,nem bámulnak meg jobban,mint amikor néha van rajtam.Te nem szereted ezt a lànyt.
2020. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

szeretem pont ezért is bánt az eset... ha nem szeretném nem is törődnék vele mert nem is közeledtem volna hozzá valamint nem keresném a megoldást hogy hogyan lehetne ezt megoldani! magunk közt megoldottunk de nekem eszembe jut alkalmanként és akkor nagyon rosszul érzem magam...

persze a fenék és tevepata sem az ugye...?

de intim testrész mert ha nem lenne az akkor nem lenne semmi szerepe a szexben...

2020. okt. 11. 21:25
 37/56 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg szeretnéd,nem kattognál rajta.Az én nadragjaim tedthez állóak,nem leggings,annál vastagabb,mégis van hogy kiadja a formákat.A női nadrágok nagy része ilyen.Pedig cipzárosak,és azt is takarja anyag.
2020. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem lehet ezen érteni emberek? 😅 A csávó nem tiszta elme. A stílusa, írásmódja mind mind szépen leleplezi. Nem szeretnék összefutni vele egy sötét sikátorban. 😱 Nagyon remélem, hogy felkeresel egy szakembert és otthagyott az a szerencsétlen csajt mielőtt még testileg és lelkileg is meg nem nyomorítod.
2020. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
97%
Miért kezd egy ember kapcsolatba, ha nem tudja mit kezdjen egy kapcsolattal/kapcsolatban? Hány éves vagy, 12? Vakard elő a tökeidet a $e**edből!
2020. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

38 szerintem ennyire nem kellene személyeskedni! Meg hidd el ha velem futnál össze egy sötét utcában akkor szépen haza érnél... 😂

Nem tiszta elme... hát igen a tudat és a tudatosság mára már felcserélődött ha te sem szállsz be a kődobálásba akkor te leszel ki taszítva meg le hulyezve... gratulálok hogy te így értelmezed a dolgokat persze te így is akartad értelmezni már a kezdetek ota mert nem is én kezdtem el kötekedni a trágár válaszaid meg le lettek törölve nem véletlenül!

A barátnőm meg hogy mit csinál az csak rá és rám tartozik szerintem nem vagy abban a helyzetben hogy meg mond mi a jó meg mi nem miközben itt bizonyítod hogy egy nyomorék vagy! Nem akartam inzultálni senkit sem de ez már sok hogy mit meg nem engedsz magadnak mert csak egy anonim oldalon vagy közben a valóságban egy egy romlott alak lehetsz... kétszínű képmutató alak...!

2020. okt. 11. 22:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!