Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de néha utálom és undorodok tőle lentebb?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnő csak van 1-2 dolog amit én nagyon nem szeretek Ezt ő a múltban többször is megtette (Mikor még nem jártunk) azóta át beszéltünk a dolgokat néha kicsit indulatosabb voltam (persze egy ujjal sem érek hozzá... ez azt jelenti nálam hogy kicsit hangosabban beszélek meg bántó szavakat használtam...)

Sajna nekem azok a dolgok nagyon rosszul esnek... néha eszembe jutnak talán másnak piti dolgoknak tűnnek de nekem számítanak

Erkölcsös embernek tartom magam legalábbis próbálok az lenni nálam az elvek nagyon dominálnak nem csak akkor amikor én jönnék ki belőle jól! Úgy jöttem vele össze hogy tisztában voltam vele félre tettem az elveimet mert tényleg szeretem őt ő is engem alapból sem volt könnyű a kapcsolatunk mert vannak nyelvi akadályok és egyéb nem szokványos dolgok de ilyent még sosem tettem hogy ennyire eldobtam volna az elveimet mint most nála - lehet csak az egom nem engedi el... -

Bántani sem akarom többé a szavaimmal de teljesen mérgezett lettem ettől...

Valami tanács vagy aki volt hasonlo helyzetben?



2020. okt. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

49 valamit nagyon félre gépeltél... :"D

nem tom te voltál az de nem én kezdtem úgy hogy provokálok meg kötekedek! mert valakinek nem tetszik hogy így gondolkodok mert hogy nekem ez nem fér bele...

amúgy qurvára nem kötelező itt hallgatnod csak a kis egod miatt te sem tudod el engedni nem? :W hát persze hogy nem...! nézz tükörbe aztán szólj ki oké? a te fajtád is csak azt fogad el ami neki tetszik mást nem... csak az a kettőnk közt a különbség hogy én nem játszom meg magam és adom ki magam valami olyasminek ami nem vagyok...

48 részben... nem mondhatom hogy csak is mindig ő az első mindkettőnknek van munkája és kötelessége de akkor is nekem részben az elveim fontosabbak...! nem kell tetszem nektek főleg a frusztrált embereknek de az is biztos hogy sosem csalom meg vagy hazudok neki nem ugy mint a legtöbb ember meg részben ti is... de ez már személyeskedés a részemről... de tisztában vagyok az emberekkel hogy milyennek akarják mutatni magukat és valójában milyenek is!

2020. okt. 11. 22:28
 52/56 A kérdező kommentje:
tetszenem*
2020. okt. 11. 22:29
 53/56 anonim ***** válasza:
87%
A szüzességre gondoltam, hogy vele feküdtél-e le először. Amúgy nem vagyok frusztrált egy ideje, azért köszi az aggódást. Ha az lennék... akkor már az én válaszaim is törölve lettek volna. Amúgy jó, hogy a fiúkat emlegeted. Hol vagytok most nagyszájú, mindenért a nőket okoló férfiak?😀
2020. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

egy valamiben igazatok volt... tényleg én vagyok a hülye...! ":D

hogy gyakorin akarok tanácsot kérni olyan emberektől akik annak örülnek ha más nem érzi jól magát meg akkor teljesednek ki ha mást basztatnak... :/

fuuu tényleg hülye voltam! mindenesetre végeztem a kérdéssel... a frusztrált nyomorékoknak annyit hogy játszhatják a fejüket gyakorin de a valóságban az emberek jól tudják hogy milyen emberek is vagytok ti igazából...!

2020. okt. 11. 22:41
 55/56 anonim ***** válasza:
96%
Mi vagyunk a frusztrált nyomorékok, de te egy olyan dologért undorodsz a barátnődtől, akit állítólag szeretsz, aminek nincs jelentősége és már nem is aktuális. Egy idióta vagy. Ennyi a válaszunk. Szívesen.
2020. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
93%

Szoktam pcsagatyat, kivagotabb felsot, csipkeharisnyat hordani. Regen volt egxejszakasom, nem igergettem a fiuknak, hanem hordtam haza oket. A discoban is smaroltam sracokkal, kacerkodtam nekem tetszo fiukkal.


Most van parom, a discoban csak a baratnommel tancolok, nem kacerkodok senkivel es imadom az eletem parjat, semmi kincsert nem csalnam meg.


A fentiekrol o is tud, neki is volt egyejszakasa, sot, azt is tudja, hogy nekem tobb partnerem volt, mint neki... Megis odaig van ertem. O ezt eltudta fogadni, ha te nem tudod a baratnod, akkor engedd el.


23/L

2020. okt. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!