Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom alkoholista? Ez még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alkoholista? Ez még a normális kategória amit művelt ma ejjel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt, mikor osszejottunk megfogadta hogy nem iszik tobbet, hiszen elotte mar az apja ivó pajtása volt tízenéves korától. Nalam a letétel volt a feltétel, utalom az alkoholizalast. Nem is ivott utana töményet csak hullamokban sört 2-3at volt hogy minden nap aztan az évek alatt szinte csak alkalmanként, ami nem zavart mert minden pasi neha iszik sajnos . Még majdnem egy éve egyszer berúgott ujra tomennyel, azóta pedig eleg sok szét csúszása volt mikor úgy berúgott hogy nem tudta hol van és kicsoda, vagy agressziv lett. Nyáron leultettem beszéltem vele, hogy ez így nem mehet tovabb, megígérte hogy befejezi. Viszont azóta titokban jár vodkát inni a kisboltba majdnem minden este, amit le is tagad, pedig “gyengén” berészegedik tőle. Kis vodkákat mindig . Alig bírtam már ezt nézni, mintha nem történne semmi, de vartam hogy majd elmegyunk paretarpiara vGy hatha abba hagyja.

Tegnap pedig ujra annyira Berúgott, hogy széttört fejjel maga alá pisilve mindenét elhagyva minden szomszédot felverve a bejárati ajtót verve az utcan engem fel üvöltve tért haza hajnalban akire mentőt kellett hívjak- többek között a csunya fejserules miatt.- megint a vodka. Nem tudta mit csinalt es mitortent , az este haverokhoz ment focimeccset nézni ami elott kedvesen kertem ne igyon ha lehet... még én voltam leszólva mondván nem iszik már rég.... Kétségbe vagyok esve, mert nagyon megrázott ez engem es most sír, ki van borulva megbánta nagyon beismerte hogy igen iszik estenkent vodkát neha - esküdözik leteszi nem iszik, vigyem el orvoshoz mindent megtesz soha tobbet nem lesz ez, de mivel a kapcsolatunk alapból nem volt mar tul jó, azt erzem ez mar nekem tul sok. Mennyi esélye van hogy ujra inni kezd most vagy később?


Elnézést mindnekitol hogy hosszú lett.


26N /29F



2020. okt. 21. 19:32
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szia! Ez sajnos alkoholizmus...Vannak fokozatai.Ez a dugivás, ez azért van, mert nem tudja megállni, mert szüksége van ahhoz a mennyiséghez amit ő megszokott, hogy meglegyen az az érzés amitől ő jól érzi magát. Tudni kellene a határokat.Viszont egyből elvenni tőle és nulla legyen az alkohol bevitel, az sokszor a szervezetnek nem biztos, hogy jó. Nem fog tudni egyedül lejönni, viszont ezek csak ígéretek...egy alkoholista szinte sose tudja betartani az ilyen jellegű ígéreteit, most pánikba van, hogy mi lesz vele,ha esetleg ezek után elhagyod...Kíváncsi vagyok a történetedre, írj ha tudsz privát.
2020. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista vagyok, ittam és csináltam ilyeneket jópár éven át, fiatalon, aztán egyszer csak elegem lett magamból, és azóta egy kortyot sem. Kicsit sem, soha, semmikor, már 22 éve. Nem volt szükségem segítségre, leálltam magamtól, egyik napról a másikra. Ha neki is elege lett magából, akkor meg tudja csinálni. Ha szereted, kísérd még egy kicsit az úton, ki lehet ebből szállni! F50.
2020. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Te rajta NEM tudsz segíteni! Csak egy ember segíthet neki, saját maga, az pedig azzal kezdődik, hogy bevallja saját magának, hogy alkoholista és segítségét kér! Ő, és nem Te!!!
2020. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez az állati tiltás is egy jókorát emel az ital utáni vágyon.
2020. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, mizu kérdező, szenvedsz még mellette?
2020. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!