Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi a legnagyobb hibája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb hibája a párotoknak?

Figyelt kérdés

Az ilyen "nincs hibája, minden hibájával szeretem" stb. stílusú kommenteket mellőzzük légyszi. Én is szeretem a párom, de senki nem tökéletes.

Példaként, nekem a párom legnagyobb hibája, hogy konfliktuskerülő, és inkább kummant, minthogy megmondja az igazat. Nagy dolgokban nem hazudik, amik érintik a kapcsolatot túlzottan, de azért sokszor bántó.


2020. okt. 27. 09:48
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha megerőltetem magam, ezek jutnak eszembe

- szétszórt

- néha ügyetlen, a gyakorlati érzéke nincs a topon

- Ha nem vágod a fejéhez, amit rosszul csinál, nem változtat a saját viselkedésén, habitusán. De ha rávilágít az ember a hibáira, és észérvekkel megindokolja, akkor igyekszik fejlődni.

- pocsékok és fárasztóak a szóviccei

2020. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Túl őszinte. Mondjuk, ez nem mindenki szerint hiba, de kicsit ez már nála átmegy udvariatlanságba. Leállít a mondatom közepén, hogy őt ez most nem igazán érdekli, meg nyaggat néha a saját dolgaimmal kapcsolatban. Emiatt sajnos volt, hogy füllentettem, mert én tudtam, mennyit kell tanulnom a vizsgáimra, szerinte ez a tanulás mennyiség nagyon kevés volt, ígyhát volt, hogy sorozatot néztem, és azt mondtam, tanulok. Amúgy 5ös lett minden a diplomámban. Később egyébként bevallottam neki, hogy igazság szerint nem tanultam annyit, mint mondtam. Volt egyébként, hogy igaza volt, de az a fajta ember vagyok, aki szeret a saját hibáiból tanulni. Egyébként ezt azért csinálja, mert meg akar óvni attól, hogy elrontsam a dolgokat, szóval jót akar. Azóta a munkám miatt nyaggat 🤣
2020. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
51%
A 12es vagyok, a 11es mintha csak engem írt volna le 🤣
2020. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenben úgy gondolja, hogy neki van igaza, még akkor is ha nem. Szerencsére ha bebizonyítom neki, hogy márpedig téved, akkor elismeri.
2020. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, szuperek vagytok :) nálunk a konfliktuskerülésen kívül még annyi a gond, hogy szexben szintén kevesebb az igénye mint nekem, de nem hatalmas a különbség (neki heti 1 max 2x elég, nekem 3-4 lenne ideális), szóval nem rugózok ezen.

Házimunka szintén nehezen indult, hogy meglássa a dolgokat ő is amiket meg kell csinálni, de már tök ügyesen észreveszi, ha mosni kell meg ilyesmi. :) És nem, nem papucsként van nevelve, de ugyanannyit dolgozunk, ezt is megosztjuk.

Sokszor ő is ingerült tud lenni, főleg ha vitatkozás van. Ilyenkor felemeli a hangját, amit nagyon nem szeretek, de már sokszor tud higgadt maradni, tehát ebben is fejlődik.

Ja és csámcsog. De nagyon. :D Eleinte cukinak tartottam, mostmár néha idegesít.


Ezen kívül viszont a világ legkedvesebb, legodaadóbb párja, mindennél jobban szeretem és tudom, hogy nekem is sok szar tulajdonságom van, amiken próbálok változtatni.

Ő amúgy 24 éves.

2020. okt. 27. 10:51
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt is ugyanez. Nagyon szeretem őt, számomra ő az igazi, szóval nem szidni akarok itt.


Viszont nála is megfigyelhető, hogy időnként füllent, mert nem meri megmondani nekem az igazat.

2020. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne megértés, nincs érzelmi intelligenciája. Figyelmetlen, gyakran nem figyel oda arra, hogy a döntései hogyan érintenek engem és felelősségkerülő.
2020. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%

- munkamániás

- néha kioktató stílusban beszél ha szerinte valamit nem úgy csinálok ahogy az jó. A stílus maga nem bántó, kedves hangnemben mondja de én egy perc alatt a plafonon vagyok tőle

2020. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Feledékeny, sokszor elfelejti, mit meséltem neki.

Utálom, hogy mikor velem van, akkor is gyakran a telefont nyomkodja. (Próbál leszokni, tényleg javult is már.)

2020. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Haha, csak úgy záporoznak a válaszok, és mind 100 %ban hasznos. :D

7es voltam.

2020. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!