Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi a legnagyobb hibája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb hibája a párotoknak?

Figyelt kérdés

Az ilyen "nincs hibája, minden hibájával szeretem" stb. stílusú kommenteket mellőzzük légyszi. Én is szeretem a párom, de senki nem tökéletes.

Példaként, nekem a párom legnagyobb hibája, hogy konfliktuskerülő, és inkább kummant, minthogy megmondja az igazat. Nagy dolgokban nem hazudik, amik érintik a kapcsolatot túlzottan, de azért sokszor bántó.


2020. okt. 27. 09:48
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen szórja a pénzt.
2020. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Néha rugalmatlan. megmakacsolja magát és akkor senki sehova...nem lehet kimozdítani pedig nincs igaza de egyszerűen nem lehet vele mit tenni...

nem túl szociális pedig jófej, de mégis tartja a távolságot az emberektől

versenyzik..állandóan..mindenben

2020. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
44%
30. Nem azzal van a bajom, hanem a képmutatással, miszerint a nők a belső értékekre buknak. Hááát, sok olyan hibát soroltak fel, amire egy szingli nő kapásból nemet mondana. Arról meg nem is beszélek, amikor valaki azért van együtt a párjával, mert kb. nincs más. Viszont nem akarok vitatkozni ezen.
2020. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én most egyet kell értsek a 25-össel. Szerintem az alkoholizmus, a munkakerülés, a pénzzel bánni nem tudás (bár kérdés, hogy ez pontosan mit jelent, de ha hó végén épphogy zsírkenyérre futja, mert elkölti minden marhaságra, az elég gáz) nem éppen hétköznapi, könnyen javítható jellemhibák. De nyilván mindenki maga dönti el, hogy milyen párkapcsolatban akar lenni.
2020. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Szokásai: Nagyon gyorsan eszik, ezzel engem is kapkodásra ösztönöz, ami nem egészséges. Szokása felkapcsolva hagyni a villanyt ott, ahonnan kijött. Nehezen lehet rávenni a ruhavásárlásra. Csak akkor vesz újat, ha a meglévők elkoptak, akkor is nehezen. Tulajdonságai: Sértődékeny. Ezekkel kiegyezek életem végéig.
2020. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

# 33


Nem tudom, pontosan kikhez szólt a válaszod, nem specifikáltad. Én vagyok a válaszoló, akinek wowozik + nehezen mond nemet idegeneknek a párja.

És akkor mi van, ha a külsejére is bukom? :D Ez képmutatás? Belső értékei is vannak: jólelkű, jó a humora, okos, talpraesett, munkahelyén is helyt áll, sokmindenre kapható, kitart mellettem a rosszban is. Az, hogy emellé 7 év után is bugyinedvesítő kinézete és stílusa van, az csak hab a tortán.

Senkivel nem találkoztam, akivel ennyire passzoltunk volna lelkileg, ennyire nyilvánvaló volt már az elején, hogy komoly a dolog, potenciálisan egy életre keres párt, és mellé szexi is, ágyban is összeillünk.

A külsőre gyenguskábbak között (akikkel ismerkedtem) sem volt belsőre nála jobb senki, legalábbis számomra.

Biztos van nő, aki azonnal offolna valakit, mert sokat játszik a gépen, de az nem én vagyok, mert nekem is vannak hobbijaim, amikkel elfoglalom magam, én is szoktam játszani, és hozzá hasonlóan intovertált is vagyok, nem igénylem, hogy gyakran menjünk ide-oda, és amennyit igénylem, arra a párom is kapható.

Az pedig, hogy nehezen mond nemet, és néha tiszta madár, a jószívűségéből adódik + abból is, hogy fiatal, nincs olyan sok élettapasztalata, de már ezen is sokat javított.


Ha nekem nem céloztad a kommentet, tehát nem vagyok "abban a felében", akkor bocs a rizsáért.

2020. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem vigyáz magára eléggé. Szerszámokkal dolgozik, nekem a hajam égnek áll, mindig van valami új sebe, ő meg csak a vállát vonogatja, hogy majd beforr. :D
2020. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
61%
36. Olvasd el a 34-est. A külső meg erősen relatív. Nálam a szívdöglesztő pasi pl. egy Men's Health, vagy egy Biotech Usa modell. Mint mondtam, az ízlések erősen eltérőek.
2020. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
71%

Én csak reagálnék azoknak, akik nem értik, miért vagyunk ilyen emberekkel, meg hogy ennyit arról, hogy a belső tulajdonságok fontosak, stb stb. 2-es válaszoló vagyok, asszem, most telorol gorgetek, nem akarok visszalapozni.

Én személy szerint 8 éve vagyok a párommal. Még gyerekek voltunk, mikor osszejottunk kb. Akkor, és nagyon sokáig nem ütköztek ki ezek a problémák, pl az, hogy a pénzzel hogy tud, vagy nem tud bánni.

Nyilván azért vagyok vele ennyi ideje, mert sok pozitívum is volt és van is benne.

Az egy dolog, hogyha szingli lennék, lehet, hogy nem jönnék már össze felnőtt fejjel olyan emberrel, aki hasonló szinten van.

Viszont ennyi év után nem olyan könnyű azt mondani, hogy akkor viszlát, ha amúgy lelki és minden egyéb téren passzoltok, nem?

Sosem "kellett" megtanulnia azt, hogy hogy kell takarékoskodni, stb, és ahogy látom, nincs egyedül ezzel a problémával.

Én szar családból jövök, nélkülöztünk, ezért akarva-akaratlanul is ott fogom meg a pénzt, ahol csak tudom.

Ő nem ezt látta, de azért ez tanulható dolog,szerintem.

Ha meg valaki ilyenért elhagyja a párját, akkor meg az van, mennyire anyagiasak a nők.

Srácok, döntsétek el, hogy most akkor milyenek is vagyunk, mi nők...

2020. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
66%

"Nálam a szívdöglesztő pasi pl. egy Men's Health, vagy egy Biotech Usa modell."


Te nem hetero férfi vagy?

2020. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!