Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi a legnagyobb hibája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb hibája a párotoknak?

Figyelt kérdés

Az ilyen "nincs hibája, minden hibájával szeretem" stb. stílusú kommenteket mellőzzük légyszi. Én is szeretem a párom, de senki nem tökéletes.

Példaként, nekem a párom legnagyobb hibája, hogy konfliktuskerülő, és inkább kummant, minthogy megmondja az igazat. Nagy dolgokban nem hazudik, amik érintik a kapcsolatot túlzottan, de azért sokszor bántó.


2020. okt. 27. 09:48
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
A közepén nyomja a fogkrémet és nem szeret nyalni. :D
2020. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
48%
40. Az vagyok, nem érdekelnek a férfiak. Viszont van szemem, el tudom dönteni, hogy az én ízlésvilágomban kit hova sorolok.
2020. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ez engem nem nagyon érdekel, nekem pont az olyanok, akiket írtál, nem jönnek be, nem indítanak be.
2020. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

39. Értem amiről beszélsz. Nálam mindig is alap volt, hogy "nézd meg a családját", lehet hogy formabontó leszek, de nálam sosem jötte be egy nő azért mert csinos. Ez ultra kevés. Szereti a szexet? Akkor mi van? Persze azt is megértem, hogy a társadalom többsége ösztönlény, most nem is a legrosszabb verzióra gondolok. Mi kell? Nézzen ki jó, szeresse a szexet, legyen enni, inni, legyen reeeeengeteg sok pénz, szórakozás, egófényezés, autó. Kb. ennyi a kommersz emberek élete. Jaaaa, magát senki sem gondolj annak. A helyzeten ez akkor sem változtat semmit.


Én eleve szóba sem állok párkapcsolati szándékkal olyan nővel, aki valami elvált, alkesz toprongy családból jött. Olyannal sem, aki a férfiak kedvence, 25 éves korára már 30+ partnerrel rendelkezik.


Nálam az is szegénységi bizonyítvány egy nőről, amikor olyan hitvány alakokkal vannak együtt, amiket itt többen felsoroltak. Nincs is ezzel baj, a nők is pontosan olyanok. Összességében a társadalmunk is a béka s*gge alatt van morális értelemben, mitől lennének többek vagy jobbak a nők? Tisztelet a kisszámú kivételnek. Mi számotokra az egyetemes érték? Vagy milyen értéket képvisel az a pasi, aki mellettetek van? Vagy milyen értékeket képviselt az a család amiből származtok?

2020. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

#44. Gyakori kérdések mentalitás: "A gyerek tehet róla, ha elváltak a szülei!"

Imádom, hogy a szülők hibája miatt a nőt bünteted - bár szerintem az nem büntetés senkinek sem, ha nem jössz össze vele.


Egyébként nincsenek itt olyan durva tulajdonságok felsorolva szerintem. Az is relatív szerintem, hogy mit jelent a "nem tud bánni a pénzzel". Van az a kategória, aki mondjuk a Pepcóbanm mindenféle fölösleges dísztárgyat összevásárol, de közben nem keletkeznek anyagi gondjai, és megtakarítása is van - hiába vesz fölösleges dolgokat. Aztán van az a kategória, akinek a hó végén kölcsön kell kérnie a rossz pénzügyi döntései miatt, az mondjuk tényleg gáz.

2020. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

"Én eleve szóba sem állok párkapcsolati szándékkal olyan nővel, aki valami elvált, alkesz toprongy családból jött."

Ne aggódj, ők se veled. Senki nem választhatja meg a családját, azt azonban igen, hogy ők hogyan élik az életüket és milyen tanulságot tudnak levonni a családi hátterükből. Viszont ezalapján ítélkezni és emiatt nem szóbaállni velük, hát ez rólad sok mindent elmond.

Gyanítom, te tökéletes genetikai génállománnyal rendelkezel, magas vagy, sportos, szép az arcszerkezeted, nincs semmi káros szenvedélyed, emellett a családod is egésszégesen él, nincs semmilyen öröklődő betegség, akár testi akár lelki, mindenki jómódú, tisztességes és tökéletes. Persze ez csak a genetikai része, hisz ez fontos, hogy a gyerek hogy fog kinézni és miket örököl, ezek mellett gyanítom a személyiséged is jó, stabil háttered van, önálló életed, hobbid, barátaid, jó vagy az ágyban.

Ugye?

2020. okt. 28. 10:27
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

45. Nem a gyereket büntetem, de azt hozza a gyerek, amit látott. Miért lenne jó az nekem, ha eleve világnézeti, neveltetési, morális kérdésekben nem értünk egyet? Ellehet játszani egy nőnek hogy ő a bölcs, de egy agresszív alkoholista apától mit is látott mint gyerek? Gondolod hogy nem ez lett neki a férfiképe? Itt a gyk-n is messziről látni kik azok a 75-90%-os nők, akik egy felvett állarc mögül ontják a fájdalmaikat és a sztereotípiáikat!


Egyébként brutálisan nehéz egy szint felett partnert találni. Gondolj bele a természetbe, ott mit látsz? Minél nemesebb egy állat, annál kevesebb van belőle. Persze mindenki sorolhatja magát a nemes kategóriába, ez meg van engedve. Én az átlagnál kissé mélyebben élem az életet. Nekem a "helló, mi volt ma melóba? Este szex lesz!" kulturális szint kevés.


Visszatérve a családhoz, az ott látott dolgok bevésődnek egy gyerekbe, majd az kitörölhetetlen nyomot hagy amíg él. Pro és kontra, viszont még így sem biztos semmi sem. Ha választhatok, mert választhatok, akkor én mindig is az összetartó, intelligens, polgári család lányait preferáltam.

2020. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok.

Az a te dolgod, 45-os, hogy te honnan jössz és mit preferálsz. Kicsit sem érzem magam kevesebbnek, mintha egy osszetarto családból "jöttem volna".

Pont, hogy azok erősítettek meg, amiket átéltem.

Az, hogy,, mi volt melóba? "(helyesen írva melóbaN, kedves felsőbbrendű), és aközött, hogy valaki milyen" magas szinteken " él, 2 véglet.

Az, hogy te felsőbbrendűnek gondolod magad és azokat, akik" jó " családból jönnek, az a te szegénységi bizonyítványod. Pont, hogy az ilyen emberek, mint én, tudják/tudjuk értékelni az élet apróbb örömeit IS.

Nem tudom, nálad mit takar az, hogy magasabb szinteken vagy, vagy arra vágysz, de képzeld, nálunk sem annyi az élet, hogy mi volt melóban és este szex. Az általánosítás az megy, látom, de gondolom csak azért, mert sok párkapcsolati tapasztalatod még nem volt.

Igazából nem is érdekel, te éld úgy az életed, ahogy te szeretnéd, szíved joga, viszont ahhoz nincs jogod, hogy mások felett ítélkezezz és úgy alkoss véleményt, hogy nem ismered az illetőt.

Itt nem magamra gondolok, mert nem veszek itt pont emiatt személyes sértésnek semmit sem, csak nem értem, emberek miért ebben élik ki magukat, hogy ismeretlenül ítélkeznek mások élete / sorsa / döntései felett.

2020. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!