Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi a legnagyobb hibája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb hibája a párotoknak?

Figyelt kérdés

Az ilyen "nincs hibája, minden hibájával szeretem" stb. stílusú kommenteket mellőzzük légyszi. Én is szeretem a párom, de senki nem tökéletes.

Példaként, nekem a párom legnagyobb hibája, hogy konfliktuskerülő, és inkább kummant, minthogy megmondja az igazat. Nagy dolgokban nem hazudik, amik érintik a kapcsolatot túlzottan, de azért sokszor bántó.


2020. okt. 27. 09:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

- Nagyon halogatós (én is az vagyok, és ez így nem jó kombináció


- Nem tud röviden felvázolni dolgolat, hanem nála minden történet úgy kezdődik, hogy pontosan hol, mikor várjunk, talán nem is akkor... Múltkor kédeztem milyen az új lakás, amit a barátaink vettek, erre egy pár mondatos választ vártam volna, erre elkezdte lerajzolni az alaprajzot. Néha nincs ehhez türelmem.

2020. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor apróságokon hirtelen beidegesedik, akkor csapkod, meg vagdalkozik. Furcsa, mert amúgy meg birka türelme van...
2020. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
#22 ugyanez :( birka türelme van hozzám például, de mikor valami apróság felcseszi az agyát (múltkor pl. odaégette a sültkrumplit az olajban) akkor jön a puffogás, a csapkodás. Elég hirtelen reagál mindenre és olyankor olyan mint valami ovis. :D
2020. okt. 27. 11:45
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a horkolás, ezt leszámítva nem kívánhatnék nála jobbat. ❤️
2020. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, a válaszolók felének olyan párja van, hogy ha én nő lennék, fejvesztve menekülnék! Mondom ezt férfiként.
2020. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

25


A kérdés az, hogy miért vannak velük?

2020. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan töröltettétek a kommentem? :D Máris bebizonyosodott, hogy a párom jobb választás, mint az ilyen okostojások.
2020. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

-szokott kamuzni dolgokban

-sokszor olyan mint egy dacos gyerek

-nem szeret beszélni az érzéseiről

-sokszor ha valami baja van velem, csak a viselkedéséből veszem észre. Nem mondja, csak csendesebb, szurkálódós, egyszerűen érződik a levegőben

-nagyon kritikus. Nem velem szemben, inkább dolgokkal és másokkal szemben

-konfliktusok megoldásában nagyon szélsőséges. Van akivel szemben nem mer kiállni magáért, de van akivel szemben meg túlzásba esik, annyira csúnya stílust enged meg magának

Ezek mellett viszont nagyon tud szeretni, figyelmes, szó nélkül végez házimunkát...amennyire tudnak idegesíteni a hibái, legalább annyira szerethető ember.

És ő is Ádámtól és Évától szokta kezdeni a sztorikat :D

2020. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
#25 melyik felének? :D Érdekelne
2020. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
#25 és #26, szerintem az itt felsorolt hibák egyike sem olyan szörnyű. Sőt, mindegyik változtatható, fejleszthető. Számomra is vannak dolgok amik nem férnének bele, ha például ismerkedne a hátam mögött, megcsalna, megütne, hazudna nagyobb dologban ami a bizalmamat elárulná, bunkó lenne, nem segítene semmiben stb. De itt ahogy elnézem a válaszokat, senki nem írt ilyesmit. Itt egyszerű hétköznapi jellemhibák vannak, amik minden emberben megtalálhatóak, nagyon nagyképűnek tűnik a válaszod, hogy te márpedig tökéletes vagy, de hidd el biztosan neked is van legalább 1 olyan tulajdonságod amit egy nő nehezményezne, max nem mondták még el neked. :)
2020. okt. 27. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!