Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyóssal való probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal való probléma, hogyan oldható ez meg?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk vőlegényemmel, az esküvőnket szervezzük.

Mivel az esküvő ott lesz ahol ők laknak, vőlegényem azt szeretné, hogy majd béreljek esküvői ruhát helyben.

Én több helyen is megakartam nézni és szerintem ez nem olyan egyszerű dolog, de ő úgy gondolja, hogy majd az anyósommal elmegyek, de én a saját anyukámmal akarok, hisz mindig elterveztem, hogy majd anya-lánya programként segít kiválasztani a megfelelő ruhát.

Szüleim 450 km-re laknak, így anya nem tud csak úgy lemenni, hogy nézelődjünk.


És nem értik meg, hogy nekem ez fontos és hogy én anyával akarom ezt nekem ez szent.


Ami zavar még, hogy a szülei mindenhova jönnek velünk, az étterembe megbeszélni a dolgokat, a díszítőhőz és az összes szolgáltatóhoz és úgy érzem, mintha mi ezt magunktól meg se tudnánk beszélni...


Zavar az is, hogy akárhova megyünk kirándulni párommal mindig fel kell hívni a szüleit, hogy megérkeztünk, majd ha indulunk haza.


Ha a vőlegényem eljön hozzám(szüleimhez) akkor is mindennap telefonál velük és sokszor írkál nekik messengeren és engem ez úgy idegesít...


Nem jön sok időre, hisz ő h-p-ig dolgozik, ált. én megyek több időre, mert nekem csak csütörtökig van suli, de ő nem bír ki 2 napot, hogy ne pötyörésszen.


:((((((


Szomorú vagyok, mikor azt mondja, hogy ő úgy várja, hogy összeköltözzünk, mert én ezt nem tudom elképzelni, hogy ő most ezt tényleg várja, mert annyira a szüleihez van nőve.


Ami még zavar, hogy olyan településen szeretne élni, ami az országban talán majdnem a legrosszabb. Mind gazdasági, mind biztonsági szempontból, de legalább a szülei, testvérei közel élnek.


Tudom nem ez számít, nekem az a lényeg, hogy nyugodt, békés, boldog életünk legyen, nem a pénz a lényeg. Csak kezdek kicsit aggódni, hogy ez így tényleg biztos jó lesz -e.


:((((



Én tényleg őszintén nagyon szeretem őt! És ő is engem tudom! :( csak már idegesít ez az egész, szeretném, hogy mi legyünk kettesben, hogy azt lássam, hogy boldog velem mikor mi úgy ketten vagyunk, tényleg csak ketten. ://///


És az a rossz érzés van bennem, hogy hiába mondja, hogy készen áll valójában nem áll készen.


Két év múlva lenne az esküvőnk amúgy.:)


Tényleg nagyon harcolunk egymásért és szeretjük egymást, másfél éve tart ez a távolság és kicsit nehéz elfogadni ezt a helyzetet!:(



2020. nov. 20. 22:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
28%
Ki pontozta le a 38at? 100%-ig igaz!
2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
23%
Kislány, eszedbe ne jusson Borsodba költözni.
2020. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a segítséget nektek!

Egyébként ő a borsodi.

Még megfogjuk beszélni ezt az esküvőt tényleg párszor.

Nekem igazából nincsenek nagy igényeim és kéréseim, csak amiket írtam. Akárhova költözök, de akkor kérem ha haza megyek kísérjen el majd engem és hogy néha nekem is teljesülhessen a kívánságom, pl. Anyukámmal ruhát nézni:D szerintem ez abszolút jogos részemről.


Nyáron volt, hogy 4 hetet egy huzamban együtt voltunk. Meg nyáron két heteket szoktunk átlagban együtt lenni, majd két hetet nem aztan megint két hetet együtt. De hát ugye ezt náluk, mert ő ennyi időre nem tud jönni, csak max 3-4 napra.


És ez nem együtt lét. Így tényleg nem tudom kitapasztalni milyen lenne, ha...


Az a rossz h ő mondja, hogy esküvő előtt is nyugodtan lakhatnánk egyutt. Koltozzek le egy fel evvel hamarabb vagy egy evvel.

De ez nem ugy van ahogy o gondolja, ez nem igy mukodik.


Felelosegteljes, kicsit maximalista lany vagyok a tanulmanyaimmal kapcsolatban.


Nekem akkor valami allast kellene talalnom borsodban, ahol elfogadjak, hogy kethetente penteken meg vizsgakon nem dolgozom sot mar csutortokon el kell indulnom, h elerjek az orszag masik vegere. De kar ezt magyarazkodni...

2020. nov. 21. 20:30
 44/59 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy vicc. Nyugat-Magyarországból...egy borsodi faluba!? Ember!? Én Nyugati részről készülök 1,5 év múlva kiköltözni párommal. Te meg mész mélyebbre. Na nee.. Gondolkodj. Anyósod egy mániákis vérszívó pióca..
2020. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Az eskuvot meg azert talaltuk ki igy, mert szeretjiuk egymast, diplomam utan ossze akarunk koltozni es gondoltuk semmi akadalya nincsen. Szuleimnek is egy fajta elvarasa volt mindig is meg nekem is, hogy olyannal koltozok ossze aki a ferjem, akinek komoly szandekai vannak, aki tenyleg elkotelezett felem.

De egyebkent ő tényleg szeret, nem kételkedem es tenyleg osszeakar velem hazadodni es gyerekeket tolem majd. :)


Csak most elkezdtem gondolkozni, hogy ez így nem biztos, hogy jó lenne, ahogyan mi szervezzuk, ahogyan mi akarjuk. :(

Jobb volna elotte egyutt lakni.

2020. nov. 21. 20:34
 46/59 anonim ***** válasza:
66%

Eszedbe ne jusson odaköltözni mordorba!


Öngyilkosság!

2020. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Higyjétek el én se boldogan mennék borsodba vissza. Sok az ellenséges, féltékeny, undok ember. Sok a hajléktalan és elnézést a cigány, akik ordibálnak az utcákon, piszkosak, csúnyán beszélnek az emberekkel, sokuk miatt a közbiztonság sem megfelelő.


Páromék egy olyan faluban laknak, ahol nem lakik cigány egyébként. Nagy csoda, de van olyan. Csak hiába, ha minden ami korul veszi olyan..:/

2020. nov. 21. 20:36
 48/59 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a cigányok a probléma! Full reménytelsnség, nincs munkahely.... mit fogsz itt dolgozni! Diplomával minimálbérért!? Elásod magadat, a jövődet...
2020. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező 29-es kommentjére reagálnék.


"a elmegyunk 20 km távra es tavol vagyunk 2-3 órára, mert elmentunk egy boltba akkor is telefonal a szuleinek hogy megerkeztunk vagy indulunk"


Ez valóban irreális és abszurd. Az érthető volna, hogy ha elutazik Borsodból hozzád, Vas megyébe, akkor érkezés után hazaszól, hogy rendben megérkezett. És ugyanezen logika alapján amikor tőled hazautazik, akkor hazaérkezés után téged is fel kéne hívnia, hogy rendben hazaérkezett.


"Szuleivel mindig vitazik, ha jon, mert hogy neki miert kell mennie ilyen messze, meg hogy meg a vegen megtetszik neki ez a kornyek es ide koltozunk."


Ez nagyon rosszul hangzik. Elhiszem, hogy jólesne nekik, ha a közelben lakna a gyereke, de egyrészt ebbe nem szabadna beleszólnia, másrészt meg ha reálisan szemléli a dolgokat, Vas megyében sokkal több esélye van boldogulni, mint Borsodban. És azt elvárni, hogy mindig te menj oda, szintén nagyon abszurd elvárás. Mégiscsak 450 km-ről van szó.


Egyébként ez jól mutatja, mennyire problémás ekkora távolságra udvarolni.

2020. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
75%

"akinek komoly szandekai vannak, aki tenyleg elkotelezett felem."

Dehogy van ő elkötelezve feléd. Nem veszed észre magadat? Belekényszerít a saját életébe, ő semminek nincs ellenére, de minden változást tőled vár, ráadásul visszafele fejlődést...Egyik mondatod üti a másikat: neked is megvan a véleményed a területről, ahova költöznél, aztán meg bizonygatod, hogy abban az egy faluban nincs cigány. Viszonyogsz odaköltözni, érzd, hogy kellene némi együttélés, de nem akarsz különböző okból odamenni, és ő meg sose fog elköltözni a szüleitől, viszolyogsz az anyja irányításmániájától, viszonyogsz attól, hogy a szátokba is belelát majd a családja, de csak azt fújod, hogy mennyire szeret. Őt nem érdekli a te sorsod, hogy veled mi lesz, neked mi a jó. Neki minden jó ott, te meg idomulj. Nem érzed, hogy ez mennyire egyoldalú és gáz? Milyen jó munkát tud magának egy mérnők is, meg Te is, ahol semmilyen munka nincs a közelben? Attól még, hogy mindketten diplomások lesztek, munkahely nem fog teremni, meg lehetőségek sem.

2020. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!