Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyóssal való probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal való probléma, hogyan oldható ez meg?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk vőlegényemmel, az esküvőnket szervezzük.

Mivel az esküvő ott lesz ahol ők laknak, vőlegényem azt szeretné, hogy majd béreljek esküvői ruhát helyben.

Én több helyen is megakartam nézni és szerintem ez nem olyan egyszerű dolog, de ő úgy gondolja, hogy majd az anyósommal elmegyek, de én a saját anyukámmal akarok, hisz mindig elterveztem, hogy majd anya-lánya programként segít kiválasztani a megfelelő ruhát.

Szüleim 450 km-re laknak, így anya nem tud csak úgy lemenni, hogy nézelődjünk.


És nem értik meg, hogy nekem ez fontos és hogy én anyával akarom ezt nekem ez szent.


Ami zavar még, hogy a szülei mindenhova jönnek velünk, az étterembe megbeszélni a dolgokat, a díszítőhőz és az összes szolgáltatóhoz és úgy érzem, mintha mi ezt magunktól meg se tudnánk beszélni...


Zavar az is, hogy akárhova megyünk kirándulni párommal mindig fel kell hívni a szüleit, hogy megérkeztünk, majd ha indulunk haza.


Ha a vőlegényem eljön hozzám(szüleimhez) akkor is mindennap telefonál velük és sokszor írkál nekik messengeren és engem ez úgy idegesít...


Nem jön sok időre, hisz ő h-p-ig dolgozik, ált. én megyek több időre, mert nekem csak csütörtökig van suli, de ő nem bír ki 2 napot, hogy ne pötyörésszen.


:((((((


Szomorú vagyok, mikor azt mondja, hogy ő úgy várja, hogy összeköltözzünk, mert én ezt nem tudom elképzelni, hogy ő most ezt tényleg várja, mert annyira a szüleihez van nőve.


Ami még zavar, hogy olyan településen szeretne élni, ami az országban talán majdnem a legrosszabb. Mind gazdasági, mind biztonsági szempontból, de legalább a szülei, testvérei közel élnek.


Tudom nem ez számít, nekem az a lényeg, hogy nyugodt, békés, boldog életünk legyen, nem a pénz a lényeg. Csak kezdek kicsit aggódni, hogy ez így tényleg biztos jó lesz -e.


:((((



Én tényleg őszintén nagyon szeretem őt! És ő is engem tudom! :( csak már idegesít ez az egész, szeretném, hogy mi legyünk kettesben, hogy azt lássam, hogy boldog velem mikor mi úgy ketten vagyunk, tényleg csak ketten. ://///


És az a rossz érzés van bennem, hogy hiába mondja, hogy készen áll valójában nem áll készen.


Két év múlva lenne az esküvőnk amúgy.:)


Tényleg nagyon harcolunk egymásért és szeretjük egymást, másfél éve tart ez a távolság és kicsit nehéz elfogadni ezt a helyzetet!:(



2020. nov. 20. 22:45
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha ennyire irányításmániás és önző vagy, akkor már most borítékolható hogy nem lesz esküvő, nem fogtok ti kitartani még két évig.

Arról hallottál már hogy egy kapcsolat csak kompromisszumokkal működik? Mi lenne ha hármasban néznétek ruhát anyukáddal és anyósoddal?

Amúgy megsúgom hogy rengeteg dolgot le lehet szűrni abból hogy egy pasinak milyen a kapcsolata a szüleivel. Akinek ennyire fontosak, annak fontos a család, megbízható, és ha gyerekei lesznek, ők is szentek és sérthetetlenek lesznek neki. Igazi férjalapanyag, de te el fogod rontani.

Már most ki akarod sajátítani és pukkancs hejcegnőként pattogsz, pedig csak távkapcsolatban vagytok.

Gondolom nagyon fiatal vagy és túltolod a felnőttesdit.

Ha valakik összeházasodnak, attól még nem szűnik ám meg a család és a rokonság. Semmi nem változik, csak lesz egy papír ami hivatalosan összeköt. Nem szűnik meg létezni a környezetetek. Ugyanúgy ott lesznek körülöttetek a szülei, az életetek részei lesznek, nem zárhatod el őt hermetikusan.

Abból ítélve hogy a szülei megkérdezik hogy megérkeztetek-e és minden rendben van-e, ő egy jó családból származik. Akinek ez fura, az többé vagy kevésbé diszfunkcionális családból származik 🤷‍♀️

Eldöntheted hogy érett felnőttként viselkedsz, elfogadod a szüleit (neked is rosszul esne ha őt irritálnák a te szüleid, és ellenük ágálna) és beilleszkedsz a családba ha már be akarsz hozzájuk házasodni, vagy játszod a hisztis kislányt és szépen leépíted a kapcsolatotokat.

A leírásodból ítélve te nem őt szereted, hanem magadat. Komolyan mondom, gondolkozz el ezen, hogy ezzel mire célzok.

2020. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
77%

8: Nem, ők nincsenek kettesben sosem, mert fiú szülei mindig velük vannak.

11: Pedig de.

Egy párkapcsolat azt jelenti, hogy kettesben vannak, nem a szülőkkel.

Ez a lány részéről biztosítva van, a fiú szülei viszont ott lihegnek a lány nyakában.

Elnézést, nekem csak egy fiú kell.

2020. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
83%

Hány évesek vagytok?


Ki fizeti az esküvőt? Ha anyósék persze én is mennék, nehogy elszálljatok az árakkal


450 km-ről kb kivitelezhetetlen a dolog anyukàddal max ha kivesz pár nap szabit / hétvége amikor elmegy és nézelődtök de akkor ott is aludna.

2020. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
34%
Egy csecsemovel jarsz. Leirtad hogy idegesito hogy ennyire nem bir ki 2 napot sem. Fel kell hivni oket hogy megerkezett :DDD ez baromi jo. Gratulalok a szerencsetlen "ferfihez" akivel osszejottel. Uristen de undorito a helyzet. Es gondolkozol h jo e ez igy? Hogy lenne jo egy oriasi csecsemovel elni?
2020. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező,ha abból konfliktus alakul ki hogy te csak a sajat anyukáddal fogod (nem akarod hanem csak vele is fogod) választani a ruhát és ezzel bárkinek baja van.-Ne menj hozzá. Nem tisztelik a döntéseid! Így lesz ez mikor majd 29 évesen a saját gyerekeitek nevelésébe is beszólogat a nő..
2020. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
73%

10es leírtad a legtökéletesebb kommentet! 110000%ban egyetértek!


"Miert is tervezitek az eskuvot tavkapcsolatban? Fejezd be a sulit, koltozzetek ossze, eljetek egyutt legalabb 1-2 evet, es utana majd meglatod hogy erdemes e tobb milliot kilokni egy eskuvore. En ebbol egyebkent ugy latom hogy nem, orokke csak masodik leszel a szulei mellett."


Mi ugyanezt csináljuk. Előbb össze kell csiszolódni hogy megy e. Utána a papír jöhet! A kérdező mindig a sokadik lesz a drága mama papa után,ők szentek..az senkit se érdekel hogy a kérdező mit akar. Menekülj abból a családból.

2020. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos egy biztos. Nyugodt, békés, boldog élet amit szeretnél, az igy nem lesz, és ha így haladtok akkor az esküvő se biztos, főleg 2 év múlva nem.
2020. nov. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
83%
Ez a leírtak szerint= semmilyen élet/halál.
2020. nov. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
92%

Ha a világ másik végére mennék férjhez és a ruhámat az anyukámmal szeretném kiválasztani akkor vele választanám ki.

Véleményem szerint az hogy minden nap beszélnek nem baj hisz én is beszélek a szüleimmel na de nem állandóan. Miért olyan messze lesz a lagzi? Miért nem a te lakhelyeden? Ki akarta hogy ott legyen? Miért ott fogtok élni ahol se munka se közbiztonság? Ezt is te szeretted volna?

2020. nov. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
85%

Nem az anyóssal vana probléma, hanem a pároddal. Ahogy leírtad, gyakorlatilag nem a társa vagy, hanem egy kellék az ő (és családja) életében. Éltetek már legalább együtt, hogy kiderüljön, hogy egyáltalán illetek-e egymáshoz? Bakker, ha távkapcsolatban vagytok, akkor pont a mindennapokat nem élitek meg együtt, és ennek ellenére ennyire zavaró dolgai vannak, az minden, csak nem jó...

Férjalapanyag...ugyan már, még mindig anyuka csöcsén lógó embert, aki nem a párjával alapít önálló életet, hanem a családjával, és ehhez keres egy elnyomható, beilleszthető nőt, az nem férj alapanyag. Igen, való igaz, a gyerekei biztos fontosak lesznek neki, annyira, hogy az anyuka befolyása fog érvényesülni az érdekükben, a kérdező meg majd kussolhat, mint ősellenség, ha valamivel nem ért egyet a mamával, aki csak az unokák érdekeit akarja.

2020. nov. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!