Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog változni a helyzet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog változni a helyzet, vagy csak rosszabb lesz? Többi lent..

Figyelt kérdés

Nos úgy alakult, hogy egyedülálló szülő lettem. Most viszont lassan 1 hónapja össze jöttem egy pasival. Nekem van 1 fiam, ő 4 éves.

Párommal nem jönnek ki egymással valami jól.

Konkrétan utálják egymást, azt hiszem.

Kikeszit a viselkedésük. Párom hétköznap csak estére jön, hétvégén viszont itt van mindkét nap, de kisfiamtol semmit nem tudunk együtt lenni és nincs kire hagynom. Fiam rettenetesen féltékeny, utogeti páromat,direkt hisztizik stb stb..

Párom sem jól reagál, mert elég bunkó a gyerekk szembe, hétvégén folyton kiküldi, stb stb.. zavarja is, hogy van gyerekem. Rengeteg vita volt mar kisfiam miatt. Nyilván a gyerekem mellett állok, viszont nagyon szeretem páromat. De ő nem hajlandó nyitni a gyerek felé.

Fog ez valaha változni?

Nyilván megbeszéltük már az elején, hogy nem fog apaskodni, se semmi ilyen mert én se akarom. De ez a helyzet Kikeszit amit egymással csinálnak. Néha azt is elvárja, hogy ne foglalkozzak akkor a fiammal, mikor ő itt van.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyembe? Meg fogják szokni egymást? Vagy rosszabb lesz?

Segítsetek.....


2020. nov. 22. 22:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Megpróbálok vele beszélni ezekről, ha nem megy, akkor dobom. Nyilván én se fogom ennek kitenni a gyerekemet, csak reménykedtem benne, hogy változni fog, de a válaszaitok alapján látom, hogy nem...

Köszi azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni.


Utolsó, te meg kapd be nyugodtan a péniszt ;)

2020. nov. 23. 00:07
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekes nőként miért álltál össze olyannal, aki előre kijelentette, hogy nem fog a gyerekeddel foglalkozni? A te hozzáállásodat sem értem, 4 éves gyereknek nem akarnál egy egészséges családmodellt mutatni? A nevelésben ne írja felül a te irányodat, ezt megértem, de ettől még lehet együtt csinálni.

Én nem látok esélyt a javulásra. A pasit nem érdekli a gyereked. Úgy ment bele a kapcsolatba, mintha nem is létezne. Ez hihetetlenül ostoba hozzáállás. A gyerek meg persze érzi, hogy neki csak egy zavaró tényező, nem fogja így elfogadni. Igaza van, ne is fogadjon el ilyen embert az anyja mellett!


A baráti társaságomban két egyedülálló anya van. Egyiknek két lánya, másiknak egy fia egy lánya. Mind 10 év alattiak. A "pasijaik" mindketten kedvelik a gyerekeket, közös programokat szerveznek, foglalkoznak velük, odafigyelnek rájuk. Tudod, mint ahogy ez természetes. Nem nevelik őket, mert még nem élnek együtt.

2020. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szívesen, sok sikert. 🙂
2020. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

A pasikád az első pillanattól világosan közölte hogy zavarja a gyereked, de te mégis összejöttél vele. Gratulálok, igazi mintaanya vagy!

Köszi, de nem kapom be, mert barmokat nem szoktam leszopni.

#10 vagyok.

2020. nov. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%

Majd írd meg kérdező hogyan alakultak a dolgok?

Remélem megírod majd,szép napot! 🙂

2020. nov. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
Azért a kölök is megéri a pénzét ha feltekenysegbol üti a kérdező párját. Egy ilyen neveletlen kölyköt ki kedvelne meg? Mondjuk először kezdhetned a neveléssel, hogy lásd ha normálisan viselkedik vele a gyerek akkor ő hogy áll hozzá. Mert ha most kidobod a pasit csak azt ered el vele hogy a kölköd a következővel is ezt fogja csinálni. És ha az még normálisan is állna hozzá ezek után biztos nem fogja kedvelni.
2020. nov. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%

A gyerek mindennél fontosabb. Pasik jönnek mennek, de a kissrác életed része lesz.

Mikor elváltam, addig nem volt új kapcsolatom,mert a lányomnak éltem. Aztán jött olyan,véletlen, aki őt is szerette, engem is. Most már a lányom is boldog kapcsolatban él, és nekem is jobb így a lelkem.

De gyereket bántani,még ha szóban is.....egy anya akkor is a gyereke mellé áll, ha az egy rablógyilkos...

Megértelek amúgy, szeretnél párt magad mellé.Ez természetes. De a kissrác 4 éves, lelkileg sérulékeny korban, mindenképpen őt kell nézni, még ha nehéz is.

Fel a fejjel !

2020. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szakítottam a pasival! Szerinte én vagyok a hülye, mert a gyereket nézem, nem őt.

Na mindegy is. Majd jön olyan, aki szereti a fiamat. Köszi mégegyszer.

2020. nov. 23. 09:06
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
#18: ez szerintem csak megerősítése annak, hogy nincs tisztába gyerekes nők prioritásaival. A gyerek mindig az első lesz, ez még akkor is igaz, ha a feleségéről van szó.
2020. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj 16-os, megis mit vársz egy 4 éves gyerektől ? Hogy kezelje az indulatait? Hogy kezelje azt, hogy valaki csak úgy utálja, ok nélkül? Nagyon sok felnőtt nem tudná ezt kezelni... Igen el kell neki mondani, megmagyarázni, hogy a problémát nem így kezeljük, de akkor is kicsi. Gondolom mellőzve is érezte magát és azt is látta, hogy ki miatt, tehàt így hívta fel magára a figyelmet
2020. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!