Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog változni a helyzet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog változni a helyzet, vagy csak rosszabb lesz? Többi lent..

Figyelt kérdés

Nos úgy alakult, hogy egyedülálló szülő lettem. Most viszont lassan 1 hónapja össze jöttem egy pasival. Nekem van 1 fiam, ő 4 éves.

Párommal nem jönnek ki egymással valami jól.

Konkrétan utálják egymást, azt hiszem.

Kikeszit a viselkedésük. Párom hétköznap csak estére jön, hétvégén viszont itt van mindkét nap, de kisfiamtol semmit nem tudunk együtt lenni és nincs kire hagynom. Fiam rettenetesen féltékeny, utogeti páromat,direkt hisztizik stb stb..

Párom sem jól reagál, mert elég bunkó a gyerekk szembe, hétvégén folyton kiküldi, stb stb.. zavarja is, hogy van gyerekem. Rengeteg vita volt mar kisfiam miatt. Nyilván a gyerekem mellett állok, viszont nagyon szeretem páromat. De ő nem hajlandó nyitni a gyerek felé.

Fog ez valaha változni?

Nyilván megbeszéltük már az elején, hogy nem fog apaskodni, se semmi ilyen mert én se akarom. De ez a helyzet Kikeszit amit egymással csinálnak. Néha azt is elvárja, hogy ne foglalkozzak akkor a fiammal, mikor ő itt van.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyembe? Meg fogják szokni egymást? Vagy rosszabb lesz?

Segítsetek.....


2020. nov. 22. 22:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a gyerekre nem szabad ráhagyni, hogy bárkit üssön.

De azért komoly jelzés, hogy így állt a pasihoz.

Többen is tapasztaltuk, hogy a gyerekeknek jók a radarjai. Nekem is az lett a párom, akit első perctől elfogadtak a gyerekek. Ösztönösen érzik, hogy ki a jó ember, sokszor jobban ki tudják választani, mint mi, hónapokig tartó ismerkedés alatt. Akivel a kisfiad egyből megtalálja a hangot, az lesz az "igazi".

2020. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
20as, az azért nem derült ki egyértelműen hogy az utálat volt előbb a pasi részéről vagy az utogetes a gyerektől. Nem mindegy. Mert én se kedvelnek egy olyan kölyköt aki utoget csak mert féltékeny.
2020. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kezdettől kezdve nem voltam szimpik egymásnak...

Azon is gondolkoztam már, hogy nem e az vt a baja, hogy hasonlít a fiam az apjára?

Bár.mar úgyis mindegy...

2020. nov. 23. 09:50
 24/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarom mentegetni a pasit de ebben azért a gyereked is nyakig benne volt. És ezt most győzelemnek fogja megelni és legközelebb is ezt csinálja.
2020. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem fogom elmondani a fiamnak, hpg, miért dobtam ki a pasit. És legközelebb okosabb leszek ilyen téren...
2020. nov. 23. 10:25
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Az csak egy dolog. 4 évesen még nem fog olyan kovetkezteteseket levonni hogy lehet nem ő volt az oka. Ő azt látja hogy volt egy pasid akit ő utogetett, hisztizett aztán most meg már nincs. És azt hiszi elerte amit akart. Úgyhogy ja, legközelebb okosabban kellene csinálnod.
2020. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél,kitartás,meg fogod találni az igazit.

Szólj ha sikerült feldolgozni,igaz még nem ismerlek de szívesen el hívnálak egy randira.

2020. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!