Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szórja a pénzét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szórja a pénzét márkás dolgokra de nekem segít?

Figyelt kérdés

A barátnőm műkörmösként dolgozik amivel semmi gondom nincsen. Van neki érettségije egy pincér szakmája és 3 éve műkörmösként dolgozik. Kb 4 hónapja élünk együtt és előtte nem tűntek fel ezek a dolgok amíg összejártunk főleg mert mindig ő jött hozzám ritka kivételeket leszámítva.


Szóval... az a helyzet, hogy nagyon sok pénzt költ ami engem zavar. Én nem tudom hogy honnan van neki ennyi pénze, de 310 ezer forintot keresett legutóbb vagyis ennyi volt a számláján. És ennek a nagy részét hülyeségekre költi el. Például rengeteg márkás ruhát vesz. Van neki kb 10 kabátja amiket alig alig hord. A cipőiből nincsen sok kb van 10 pár ebből is, de van 60-70 ezer forintos cipője. Márkás táskák fingom nincsen milyen meg tele van sminkes cuccokkal a lakásunk. Kajára alig költekezik, ha igen akkor is ő sokszor organikus,bio cuccokat amik megfizethetetlenek nekem állandóan.


Úgy volt, hogy közös kasszán vagyunk, de neki ez annyit jelent,hogy a rezsibe beszáll meg ha kell kaja akkor ő elkészíti nekem, de a vásárlást én csináljam és hát az meg az én pénzemből ugye. Én bevallom nem sokat keresek kőmüvesként. Kb 170 ezer ftot keresek néha elérem a 200-at, de egy évben van ilyen 2x max.

Nekem alig marad pénzem a hó végére (kaja,benzin, rezsi) ő meg vígan elvan és még dolgoznia se kell igazából. Itthon dolgozik és a lakásunk 10 órától este 6-ig csajos partys hely. Nem zavar pont dolgozom ebben az időben. De vannak képek amiket pl posztol és láttam, hogy közben traccsparti,filmezés is megy. Ő is szokta mesélni vannak olyanok akik régóta járnak hozzá és munka után még a kanapé előtt nasiznak,fagyiznak,filmeznek. Neki ez a munkája. Van, hogy hétvégén is csinálja így napi 5-6 vendége szokott lenni és 4000-5000 ft elkér, de most pl valaki extra valamit kért meg ilyen olyan díszet dolgot és 8000 ftot kért egy vendégétől.



Nem tudom hogy beszéljem ezt meg vele meg egyáltalán szabad e ilyet. Néha jó lenne ha beszálna másba is. Nem autózik, de akkor is együtt élünk és néha néha viszem kocsival őt. A tankolásba mégse száll bele.


Más panaszom nincsen rá. Mindig rend van, elmosogat,megfőz, csak ez a pénzes ruhás márkás dolog tök gáz meg mintha nagyzolna is vele. A telefonját 2x cserélte le az elmúlt fél évben. Természetesen iphone nem előfizetéses. Nem! Simán otthagy 200 ezer forintokat egy telóért aztán megunja és oda adja a tesójának vagy a neten eladja. Nekem meg egy samsung telefonom van évek óta. XD


Ti hogyan beszélnétek meg egy ilyen problémát? :/ jó lenne pár tanács még sosem voltam hasonló szituban.


F/27 N/24


2020. dec. 9. 10:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Én kiteríteném elé az összes havi csekket és számlát, és mondanám neki, hogy ennyibe kerül a közös életünk és ha már felezünk, akkor igenis mindenbe szálljon be.

Egyébként tényleg nevetséges amennyit keresel, mert az építőiparban agyon keresik magukat a szakik, esetleg fejlődj szakmán belül pl a hidegburkolás irányába. Egyébként ezt szerintem jobb lenne szakítani, mert a te szerényebb életviteled és az ő pénzszórása mindig vita tárgya lesz.

2020. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
33%
11-hez még annyit, hogy most könnyü neki, de vegyen inkább ki egy üzlethelyiséget és ne a közös otthonotokban csinálja, akkor egyből nem lesz annyi pénze elszórni.
2020. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
És a kaja? Wc papir, stb?
2020. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
34%

#12

Amúgy ez nekem is megfordult a fejemben. Valószínű feketén dolgozik otthon és csak az anyagköltség van.

Mondjuk én biztos agybajt kapnék, ha otthon körmözne a párom.

2020. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem gondolkodtál el azon, hogy esetleg kihasznál, mert így könnyebb nőként érvényesülnie? Ez alapján önzőnek tűnik a barátnőd. Tudom, hogy ezzel a kijelentésemmel nem leszek népszerű, de kérhetnél jelképesen üzlethelyiség bérlése címszóval havi 50.000 ft-ot a rezsi hozzájárulásán kívül. Akkor talán elgondolkodna azon, hogy mit jelent a közös kassza és megtanulna spórolni.
2020. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy az sem lenne hülyeség (ha már közös jövőt terveztek) hogy eselteg ő megpróbálhatna saját szalont venni (tudom, ingatlanárak az egekben) v legalább bérelni és dolgozhatnátok együtt az üzleten. Igen sok tőke kell bele, sok munka, fáradtság, de ha te (mint előttem is írták) esetleg kepezned magad, a burkolást, olyanokat amikhez értesz megcsinálhatnád te is. Pl ez elcsóbb. Hosszú távon meh nem lenne rossz egy saját szalon.


Összekombinálhatnátok a tudásotokat, végzettségeteket.

2020. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
25%
Én itt valamit nem értek. Írja a kérdező, hogy van a számláján pénz. De mivel otthon dologik a csaj műkörmösként, így ott inkább kézpénzes szok lenni a fizetés, és nemhinném, hogy rohan betenni a bankba, hiszen az csak, nyűg és pénzkidobás. Vagyis akkor valaki utalgatna neki?
2020. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
10%
17-et folytatva. Lehet nem is mindent vett ő, hanem van egy pénzes pasi a háttérben. Azért megnézném ,hogy honnan is van ennyi azon a számlán.
2020. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

"Nem gondolkodtál el azon, hogy esetleg kihasznál, mert így könnyebb nőként érvényesülnie? "


Itt max. a kérdező akarja a barátnőjét kihasználni.

Röhejesek vagytok, már akkor is a nő használja ki a pasit, ha többet keres nála. Szánalom ez a GYK.

2020. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

#18: Gusztustalan vagy.

Ha a kérdezőnek lenne pénze, akkor is utánanéznél, nem véletlen gazdag nők pénzelik-e?

Az ilyen phaszokat páros lábbal kell kirúgni, mint te.

2020. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!