Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is beszél így a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is beszél így a párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy összeveszésünk sajnos most újévben telefonon, nevezetesen, én állandóan hordok maszkot a járvány miatt, azonban a minap véletlenül kimentem a futárhoz átvenni egy csomagot, és sem rajta sem rajtam nem volt maszk, mikor alá írtam a csomag átvételt mintha éreztem volna hogy elért a lehelete. Ezért én önkéntes karanténba vonultam. Teljesen kiborultam ezen, és hibáztattam magam. Mikor elmondtam a páromnak ezt, mondta hogy nagyon kevés az esélye hogy elkaptam bármit is, szerinte túl lihegem ezt. Viszont a háziorvosom, akivel jó viszonyban vagyok, meg jobban aggódik, és a barátnőm is egyet ért velem, és jobban félt mint a párom, aki szerint semmi bajom nem lesz. Csak azt hajtotta folyamatosan hogy ne ijedjek meg szerinte semmi bajom nem lett ettől, és minden rendben lesz. Mire mondtam neki, hogy "azért sokat elárul hogy egy háziorvos és a barátnőm jobban félt mint ő". Amire mondta hogy ő csak elmondta a véleményét, és hogy akkor mit károgok itt neki. Na itt teljesen felhúztam magam, és mondtam neki, mit képzel hogy beszél velem, gondolkozzon már el, mi az hogy mit károgok, ez nagyon rosszul esett. Amire fogta és elköszönt és inkább letette a telefont. Távkapcsolatban vagyunk.

Én is így fogok vele beszélni, kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Veletek is szokott így viselkedni a párotok?

Szerintem nem volt szép tőle hogy így szólt.


2021. jan. 1. 09:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak olyan életem lehetne, hogy meg lehetne sérteni egy "mit károgsz már" beszólással. Pláne úgy, hogy teljesen jogos. :D
2021. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%
Trollkodik vagy sem, kérdezem a válaszolókat, ha szerintetek, a pofámba lihegő futártól nem kaphatom el, akkor senkitől sem, ugye? Azaz nincs is vírus?
2021. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
97%
#22, nem a pofajaba lihegett hanem a kérdező szerint "érezte hogy elerte a lehelete". Ami vagy igaz vagy nem, de a paranoiajat elnezve lehet hogy nem. Plusz vicces hogy a párjával csókolózás nem zavarja, de egy feltételezett lehelettol karanténba vonul.
2021. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
98%
23 Jó, hogy már nem azt írta, hogy úgy érezte megcsapta a halál szele.
2021. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
2021. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még így is túl szépen beszélt veled ahhoz képest, hogy milyen undorító paranoid hisztit vágtál le, nekem nem lett volna hozzád ennyi türelmem.
2021. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj bocsánatot, ilyen hisztis lányt nem sok mindenki viselne el. Nem normális, hogy a károg jelzőn így felhztad magad. A főkérdés alapján azt hittem valami baromi sértőt mondott rád. Ez nem az. A futáros kiakadásod sem normális.
2021. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
#22: te ugye hermetikusan elzártad magad mindenkitől?!
2021. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
91%

Két kezem összeteszem, hogy a barátnőm mentálisan rendben van, a jelenlegi helyzetben is, és azért is hálás vagyok, hogy nem ment az agyára a vírus mizéria.

Én biztos kivágtalak volna a hisztid után és nem csak a károgás szó lenne a problémád, aztán karanténozhatsz magadba.

2021. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted is károgtál?

Mivel én tudom, hogy normálisan beszélek és nem károgok, ha nekem ilyet beszólnának, nem venném magamra. Mondanám h tán varjú repült az arcodba h károgást hallasz?


A vírusról meg a véleményem h te döntöd el, mennyire védekezel, ha karanténba vonulsz az idegen lehelete miatt, akkor tedd azt. Ne érdekeljen ki mit károg ;)

2021. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!