Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is beszél így a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is beszél így a párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy összeveszésünk sajnos most újévben telefonon, nevezetesen, én állandóan hordok maszkot a járvány miatt, azonban a minap véletlenül kimentem a futárhoz átvenni egy csomagot, és sem rajta sem rajtam nem volt maszk, mikor alá írtam a csomag átvételt mintha éreztem volna hogy elért a lehelete. Ezért én önkéntes karanténba vonultam. Teljesen kiborultam ezen, és hibáztattam magam. Mikor elmondtam a páromnak ezt, mondta hogy nagyon kevés az esélye hogy elkaptam bármit is, szerinte túl lihegem ezt. Viszont a háziorvosom, akivel jó viszonyban vagyok, meg jobban aggódik, és a barátnőm is egyet ért velem, és jobban félt mint a párom, aki szerint semmi bajom nem lesz. Csak azt hajtotta folyamatosan hogy ne ijedjek meg szerinte semmi bajom nem lett ettől, és minden rendben lesz. Mire mondtam neki, hogy "azért sokat elárul hogy egy háziorvos és a barátnőm jobban félt mint ő". Amire mondta hogy ő csak elmondta a véleményét, és hogy akkor mit károgok itt neki. Na itt teljesen felhúztam magam, és mondtam neki, mit képzel hogy beszél velem, gondolkozzon már el, mi az hogy mit károgok, ez nagyon rosszul esett. Amire fogta és elköszönt és inkább letette a telefont. Távkapcsolatban vagyunk.

Én is így fogok vele beszélni, kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Veletek is szokott így viselkedni a párotok?

Szerintem nem volt szép tőle hogy így szólt.


2021. jan. 1. 09:54
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Elkaptam a koronát a postástól :(
2021. jan. 4. 15:53
 32/49 A kérdező kommentje:
Elírtam, futártól.
2021. jan. 4. 15:53
 33/49 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy tőle?
2021. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Mindjárt gondoltuk.😆
2021. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Mert am mindig rajtam volt a maszk akárhova mentem. Családban más nem lett koronás
2021. jan. 4. 16:25
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már abba. Senki nem hisz neked.
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Ne zavarjon, hogy átlag 5-6 nap csak a lappangási idő, és kimutatni is 5-7 nap után lehet, de neked érdekes módon már 3 nappal az eset után van egy pozitív teszted úgy, hogy ünnep volt és marhára sehol nem lehetett tesztet csinaltatni.

Hát hogyne.

2021. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Elkaptad:D haha.. Persze.
2021. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Elsőnek nézz utána, hogyan lehet elkapni egy vírusos fertőzést (értem itt a legfontosabbat, a koncentrációt), és utána gyere a kitalált történeteddel.

Tehát leszűrhetjük, hogy kamu kérdés volt. Köszi, jelentem is.

2021. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy kivel élsz együtt, a háziorvosoddal és a barátnőddel, vagy a pároddal? Vele kéne törekedni az összhangra. A másik: te mindent elhiszel amit a média mond? Oke h vírus van, de közel sem olyan súlyos, mint a pestis, ahol 50 százalékos volt a halálozási arány, itt meg csak 2... (igen, erreakarnak oltakozni) De nyilván ezt nem érdek mondani, járj magad utána. Amíg nem emel rád kezet a barátod, nem üvölt veled, nem zsarol lelkileg,nem jogos kiosztani, eltérő véleménye neki is lehet.
2021. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!