Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is beszél így a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is beszél így a párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy összeveszésünk sajnos most újévben telefonon, nevezetesen, én állandóan hordok maszkot a járvány miatt, azonban a minap véletlenül kimentem a futárhoz átvenni egy csomagot, és sem rajta sem rajtam nem volt maszk, mikor alá írtam a csomag átvételt mintha éreztem volna hogy elért a lehelete. Ezért én önkéntes karanténba vonultam. Teljesen kiborultam ezen, és hibáztattam magam. Mikor elmondtam a páromnak ezt, mondta hogy nagyon kevés az esélye hogy elkaptam bármit is, szerinte túl lihegem ezt. Viszont a háziorvosom, akivel jó viszonyban vagyok, meg jobban aggódik, és a barátnőm is egyet ért velem, és jobban félt mint a párom, aki szerint semmi bajom nem lesz. Csak azt hajtotta folyamatosan hogy ne ijedjek meg szerinte semmi bajom nem lett ettől, és minden rendben lesz. Mire mondtam neki, hogy "azért sokat elárul hogy egy háziorvos és a barátnőm jobban félt mint ő". Amire mondta hogy ő csak elmondta a véleményét, és hogy akkor mit károgok itt neki. Na itt teljesen felhúztam magam, és mondtam neki, mit képzel hogy beszél velem, gondolkozzon már el, mi az hogy mit károgok, ez nagyon rosszul esett. Amire fogta és elköszönt és inkább letette a telefont. Távkapcsolatban vagyunk.

Én is így fogok vele beszélni, kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Veletek is szokott így viselkedni a párotok?

Szerintem nem volt szép tőle hogy így szólt.


2021. jan. 1. 09:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
rohadtul hipochonder vagy !!! Keress egy agyturkászt mert itt a házi orvosod nem tud segíteni!!
2021. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
100%
Én mint nő mondom neked, hogy próbál változtatni. A türelmes férfiak egy ideig tűrik ezt a hisztit és vicceskedve próbálják terelni a témát és oldani a hangulatot (pl hogy azt mondta neked, hogy károgsz). Sokkal komolyabb problémátok is lehet a jövőben amit közösen kellene megoldanotok és ha te egy ilyen megszólalás miatt kiakadsz akkor nem nagy a valószínűsége annak, hogy átvészelitek azokat a bizonyos hullámvölgyeket, amik minden kapcsolatban lesznek idővel. Én is távkapcsolatban vagyok és a vírus miatt nehezen tudunk találkozni a párommal, én is féltem magunkat azért, hogy ne kapjunk el semmit a másiktól, de nem kell tartani a vírustól ennyire. Távkapcsolatban fontos, hogy mindig megbeszéljetek mindent mivel nem tud odamenni az egyik ember a másikhoz, hogy "figyelj sajnálom". Meg kell beszélni mindent, hogy mi zavar téged vagy akár őt. Nem szabad feleslegesen hisztizni ilyeneken mert nagyon könnyen eltávolodtok egy idő után egymástól.
2021. jan. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

37/42 valaszolo.


Nem jan 1 történt, még szenteste előtt.

2021. jan. 5. 10:22
 44/49 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba, senki sem hisz neked.
2021. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Vagyis egész pontosan 28 án találkoztam a postással.
2021. jan. 5. 11:39
 46/49 A kérdező kommentje:
és 01-én már lázas voltam
2021. jan. 5. 11:44
 47/49 anonim ***** válasza:
Hát persze. És ezeket az információkat véletlenül kifelejtetted a kérdésből és csak azután rukkolsz elő vele miután mindenki lehulyezett. Végülis beteg vagy. Mert a kényszeres hazudozás is egy betegség.
2021. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Tényleg túlliheged picit. Érdemes óvatosnak lenni, de ez azért sok.

Frontvonalon dolgozom 9 hónapja, volt olyan, hogy egy helyiségben voltam maszk nélkül valakivel aki pár nap múlva pozitívat tesztelt. Nem kaptam el. (És tudom hogy nem kaptam el, mert amint kiderült a pozitív tesztje, én is teszteltem). Ennyire nem könnyű elkapni, mint te elképzeled.

2021. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szeretném felnyitni az agyad és tanulmányozni. Mi a francot lehet élvezni azon hogy kamuzol idegeneknek, senki nem hisz neked te meg ettől vagy boldog. Nagyon beteg vagy......de ez nem korona!
2021. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!