Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig elvárható, hogy elmenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig elvárható, hogy elmenjek, hogy visszatartsam egy nőhaveromat az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés

Felnőtt, többdiplomás nő az illető, és viszonzatlan szerelem miatt már 10 kilót fogyott (most 40 kiló sincs), hetek óta alig alszik és kényszeresen leskelődik a szerelme után és zaklatja, miután világosan el lett utasítva (szerinte persze van még remény). Más témája sincs, mint ez, és mar minden barátja elfordult tőle, mert ha valaki felhozza, hogy lépjen túl, akkor agresszívan reagal. Kb. én vagyok az utolsó aki még meghallgatja és próbálja kirángatni ebből, de sikertelenül. Én egyébként férfi vagyok és csak haverkent tekintek rá, nem nőként.


Azt mondja, hogy ha nem tudja visszahódítani akkor kinyirja magát. És próbálom rávenni h menjen pszichológushoz de nem hajlandó.


Ha egy ponton azt mondom, hogy ok, akkor csinálj, amit akarsz, és én is ráhagyom, letiltom a telefonját, akkor rossz ember vagyok?



#Szerelmi bánat, fogyás, zaklatás
2021. jan. 7. 23:02
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

24:

Az ürgétől nem ismerem a csaj pedig tényleg “csak” haver. Régebben rengeteget buliztunk együtt, ebből lett egy barátság de nem intim jellegű. Ezen a tanácsot már túl vagyok, ez nem hat rá.

2021. jan. 15. 01:31
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülőkkel való kapcsolat lesz a ludas. Ezért kapaszkodik, kötődést keres. Dicsérd meg hogy milyen erős akaratú, és jellemes. Amit sosem kapott meg a szüleitől. Nézd meg ha jó hatással van rá, akkor itt lehet a hiba forrása.
2021. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ritka az ilyen, de tényleg kivétel nélkül mindegyik valaszban volt valami hasznos, tanulságos, sokat segitettetek.
2021. jan. 15. 01:35
 34/34 A kérdező kommentje:

Nos, meghalt. Nem most, már hetekkel ezelőtt. Csak gondoltam megírom.


Nem öngyilkosság, hanem közúti baleset.

2022. márc. 26. 01:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!