Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy hónapja vagyunk együtt a párommal, minden tökéletes, figyelmes, intelligens, törődő, a szex terén is minden működik, én komolyan terveztem vele.

Tegnap elvitt bemutatni a családjának, és kicsit sokkolódtam.

A családja tipikus roma család, roma mentalitással, káromkodnak, koszosak és nincsenek tisztában az alapvető társadalmi elvárásokkal sem.

Nem vagyok rasszista, ha normális, intelligens értelmiségi család lenne, egy percig sem problémáznék, de most nagyon elbizonytalanodtam.

A párommal semmi gond nincsen, egyébként külsőre meg sem lehetne róla mondani, kreolos bőre és sötét haja meg szeme van, de nagyon ápolt, egyáltalán nem az a tipikus roma, a viselkedése is teljesen rendben van, mintha nem is ebből a családból jött volna.

Azt érzem rajta, hogy szégyelli, hogy ilyen családja van, és tényleg mindent megtesz, hogy kitörjön ebből.

Ti mit tennétek a helyemben? Jogosan zavar, hogy ilyen környezetből jön?


2021. jan. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
20%
Horváth József rákkutatóról hallottál már? Ajánlom figyelmedbe!
2021. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
59%

Ez a nagy álszent duma, hogy nem vagyok rasszista! Miért, mi van akkor ha az vagy ?Úgyis már egy elcsépelt, semmitmondó gusztustalan és lekezelő szócska lett. Hát nekem meg a kollégám elvett egy cigány lányt, gazdagok, tehetősek. A családja ellene volt, végül is mindenki ellene volt a dolognak. Majd szépen elkezdett hízni, ma már úgy néz ki, őgy beszél mint egy echte cigány. Aztán jöttek a bajok. Honnan vannak a milliók. Itt most nem részletezném...

Aztán jöttek a vállkozások, számlák ide-oda. Jelenleg a kollégám nyakába sóztak 48 millió Ft adótartozást, ha már ő a balek paraszt, nehogy már cigány vigye el a balhét. Rasszizmus? Ugyan már! Tapasztalati úton szezett automatikus önvédelem. Ja, hogy divat ez a nagy össznépi összeborulás! Ál humanizmusból? Aki azt írja hogy ő nem rasszista, élt már cigányokkal, cigányok környezetében? Nekem sajnos volt benne részem, megtanultam, hogy minél messzebb tőlük, annál jobb. Nem kell a szöveg arról sem, hogy ő bizony ismer rendes cigányt. Ezzel is pontosan alátámasztja a lényeget. Engem nem zavar ki és hogyan égeti meg magát velük, de bármennyi pénzt fel merek tenni arra, hogy a kérdező pár éven belül önként fog szakítani. Eleve nem azonos szint, hogyan fogod ezt a családot bemutatni a sajátodnak? Vagy az a kulturális szint mikor fogja kicsapni a biztosítékot? Nyugi, előbb-utóbb be fogsz sokalni. Az oroszlánok harapnak. Persze biztos van aki ismer olyan oroszlánt aki nem harap. Tehát szemétség elítélni az oroszlánokat hogy harapnak, mert 10.000-ből egy nem. Hogy ez az egy ne érezze magát kellemetlenül, mondjuk azt, hogy bizony az oroszlánok is szelíd állatok. Akkor tessék őket simogatni, vagy házi kedvencnek tartani. Aki meg nem akar oroszlánt tartani, azt meg megkövezni, megbélyegezni!


Egyébként meg mindenkinek szíve joga hogy cseszi el az életét, azaz kedves kérdező, dönts belátásod szerint!

2021. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
81%

1-2 évig simán meg tudja játszani hogy ő nem olyan...

Mondanám hogy lépj le most. De: nekem is volt roma barátnőm. Meg sem mondtam volna róla. Világosbarna haja volt, de minden roma jegy rajta volt, erre a barátaim hívták fel a figyelmemet. Onnantól kezdve úgy álltam hozzá, hogy úgysem venném el, aztán szép lassan tönkre is ment minden, én nyilvánvaló okokból nem is akartam helyrehozni. A családja érdekes volt. A szülein nem látszott, a nővérén viszont igen. Jobb ez így. Neked is jobb lesz!

2021. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valóban vannak már ápolt cigók is, én is ismerek ilyet, hetente jár fodrászhoz meg borbélyhoz, menő márkás ruhái vannak. De a látszat ne tévesszen meg.

Az meg hogy 1 hónap után még figyelmes...ebből levonni bármilyen következtetést felesleges, mert ennyi idő után kb még mindenki az.

De hidd el, később elő fog jönni a vére.

2021. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%
A sok lepontozónak kívánok cigányokat a szomszédjukba, végül is tök rendes voltam, jó emberek! A jó szomszédság meg a nyugodt élet alapja. :)
2021. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
5%
A Horváth Józsefes példámat miért is kellett lepontozni? Ja mert ő egy jóképű értelmiségi férfi, aki emberi életek megmentéséért küzd, míg ti csúnya, ragyás biztonságiőrök, meg gyári munkások vagytok, és az az egyetlen szerintetek "jó" tulajdonságotok, hogy ti fehérbőrű magyarok vagytok?
2021. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
85%
16. Azért mert fel tudtál hozni egy ellenpéldát a millióból, még nem ez jellemző rájuk, de nagyon nem. És ezt mindenki pontosan tudja. Idióta...
2021. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
89%
Én azt nem értem, ha a srácon nem látszott semmi, meg olyan nagy a szerelem és ki akar törni a családjától, és szégyelli őket, akkor mi a francnak visz haza téged egy hónap után? Főleg úgy, hogy fel sem készít rá előre, hogy mivel fogsz szembesülni? Akkor miért nem titkolta legalább egy fél évig, amíg egy kicsit biztosabb lábon áll a kapcsolat?
2021. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
88%
16-os te fogyi most azt akarod itt előadni, hogy Borsodban a falusi putrikban minden roma ràkkutató? :DD
2021. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
10%

Horváth Tamás énekes, pár hete mutatta meg, hogy milyen putriból jött. Gyönyörászép magyar barátnője van.


Ja, hogy neked az fáj, hogy még a cgányok is tudnak nőt felszedni, neked pedig a markod maradt. Sajnálom.

2021. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!