Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy hónapja vagyunk együtt a párommal, minden tökéletes, figyelmes, intelligens, törődő, a szex terén is minden működik, én komolyan terveztem vele.

Tegnap elvitt bemutatni a családjának, és kicsit sokkolódtam.

A családja tipikus roma család, roma mentalitással, káromkodnak, koszosak és nincsenek tisztában az alapvető társadalmi elvárásokkal sem.

Nem vagyok rasszista, ha normális, intelligens értelmiségi család lenne, egy percig sem problémáznék, de most nagyon elbizonytalanodtam.

A párommal semmi gond nincsen, egyébként külsőre meg sem lehetne róla mondani, kreolos bőre és sötét haja meg szeme van, de nagyon ápolt, egyáltalán nem az a tipikus roma, a viselkedése is teljesen rendben van, mintha nem is ebből a családból jött volna.

Azt érzem rajta, hogy szégyelli, hogy ilyen családja van, és tényleg mindent megtesz, hogy kitörjön ebből.

Ti mit tennétek a helyemben? Jogosan zavar, hogy ilyen környezetből jön?


2021. jan. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
86%
Pedig ha tetszik ha nem ők is akarják majd látni az unokát. Tőlük is majd fog szokásokat átvenni és lehet hogy full roma kinézete lesz majd. Nagyon sok kisgyerek nagyszülőre hasonlít.
2021. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
73%
Gyerek vagy még ! Nézz körbe a világon ahol ezek ottvannak! Teljesen mindegy,hogy gazdag ország vagy szegény mindenhol ugyan így élősködnek! Kanadából se a semmiért zavarták vissza őket pedig azt se lehet mondani ,hogy rasszisták mivel elég sok népcsoport él arra! ;)
2021. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
81%

A legnagyobb baj, hogy nem szakította meg a kapcsolatot az ilyen családdal, ergó valójában, nem tört még ki onnét és lehet, hogy nem is akar igazán!

Ez most független a cigányságtól, sok magyar család is van ilyen szinten, egyikkel sem kezdenék.

A srác lehet rendes, tanult, dolgos, de sajnos a családja hatalmas gondokat fog okozni később, ez szinte 100%.

Egyébként mindenki rasszista, mert ez a természetes. Nyilván a saját fajtáját fogja mindenki előnyben részesíteni, mert ez van belénk kódolva.

És igen, vanna knépcsoportok amelyekre jellemzőek bizonyos viselkedés formák. Ez nem a bőrszíntől függ, mert rengeteg cigány pl. hófehér. Ha megnézed pl. a gábor cigányokat ők sem tipikusan a barna bőrükről "híresek".

Amelyik cigány valóban kitört és normális életet él, beilleszkedett az már nem is tartja magát cigánynak és ugyanúgy elhatárolódik tőlük, mint minden normális ember.

És vannak normális cigányok, van amelyik dolgozik, gyereket nevel, nem putris, nem üvöltözik, nem állat módjára él. De nem kell aggódni a tipikus "cigány" dolgai neki is megvannak. A "seftelés", a sunyiság, az alattomosság, főleg más népcsoportok irányába.

Tetszik nem tetszik, de ez van és rohadtul leszarom a fene nagy "PC" világot, mert ez nem vezet semmire.

A cigányokat több 100 éve nem sikerült integrálni a társadalomba, ahol megjelennek ott érdekes módon MINDEN helyi népcsoport utálja őket...

Milyen különös nem? Ha megkérdezel egy spanyolt, egy franciát, egy osztrákot, egy románt mind hasonlóan fog vélekedni a cigányokról, ha ŐSZINTÉN elmondhatja a véleményét.

Mindenhol utálják őket.

2021. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
74%
33 Hiába mondod nekik ezek álomvilágba élnek dübörög a nagy liberalizmus aztán amikor beüt a baj ezek fognak elsőnek sírni ! Szánalmas!
2021. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
85%
Az én véleményem az, hogy ha a párod a nő, akkor maradj vele. Ha a párod a férfi, akkor jól gondold meg. Egyszerűen csak azért, amit itt írt már más. Ha a családja elkezdi befolyásolni, akkor nagyon megszívod. A cigányoknál a nők és a lány gyerekek alacsonyabb rendűek, ott még a fiú gyerek is dirigál a felnőtt nő rokonainak. Ez így megy náluk. Egyik barátnőm tanítónő, mesél érdekes dolgokat. Már az általános iskolás cigány kisfiúk is "bekussoltatják" a tanítónéniket, mert hogy náluk ez a szokás. A tanárbácsikat nem merik. Apukák erre tanítják otthon a fiúkat, ezt látják példának. És ne hidd, hogy ez csak a "tipikus putris" családokban van így. Még sok hasonló esetet tudnék felhozni ami alátámasztja, hogy a cigány családok más dinamika szerint működnek, mint az általunk megszokott. Persze, biztosan van kivétel, de hát több rá a példa...
2021. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

33: köszönöm, remekül összefoglaltad a félelmeimet a családjával kapcsolatban.

de hogy mondhatnám neki, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a családjával?

nekem azzal nincsen gondom, ha ő meglátogatja őket, amennyiben nekem nem kell vele tartanom és hozzánk sem hozza őket.

a jövő rémiszt meg, hogy ha úgy alakulna, nem akarnám, hogy a gyerekemnek ne legyenek nagyszülei, de nagyon félteném, hogy milyen hatással lennének rá.

2021. jan. 11. 18:45
 37/52 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező még mindig nem érted! Nem neki kell megszakítania a kapcsolatot hanem neked vele!
2021. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, kapod már a privát üzeneteket az itteni hős, fehérbőrű jóképű rendes, aranyod, tanult, dolgos pasiktól?:D
2021. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
91%
"Kiderült, hogy roma" :D
2021. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
71%
Ezen nem tudsz változtatni, vagy elfogadod úgy ahogy van, vagy ne rabolld az idejét.
2021. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!