Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a volt párommal, azóta epét hány rám mindenkinek. Soka közös ismerős, barát. 21 évesen ő volt az első pasim, 5 évet voltunk együtt. Azt mondja hogy ő kikupált engem, most meg lelépek. Megcsináltatta a fogaimat (pótlás, fogszabályzó), beiratott iskolába (OKJ, nyelviskola), lett szakmám. Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez mind igaz. De én közben egyetlen pillanatra nem gondoltam hogy kihasználom őt. Ezeket ő ajánlotta fel és mi tényleg közös életben gondolkodtunk. (Ő fizikai munkás, jól keres.) De ebben az 5 évben megváltoztam, már mást szeretnék. Tetszik az egyik kollégám az új munkahelyemen és emiatt rájöttem hogy más életre vágyok.


Ez élősködés ahogy ő mondja? Mert most mindenkinek ezt mondja, próbál lejáratni! Mit tegyek, mit mondjak neki?



2021. jan. 17. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:

8, nem az ismeretlen akárki miatt. Mármint nem úgy, hogy összejöttünk vagy ilyesmi. Egyszerűen mivel létrejött ez a vonzalom, végig kellett gondolnom mi lehet ennek az oka és mit szeretnék kezdeni az életemmel. Szerettem a volt páromat mint embert, de már inkább voltam az anyja mint a nője. Erre nem vágyom! Undorodva feküdtem le vele mert ilyes érzések mellett a testiség undorító!


Kb. 5 szatyorral jöttem el tőle, hónapokba telne annyi pénzt összeszednem hogy a dolgok egy részét is visszafizessem.

2021. jan. 17. 11:40
 12/86 anonim ***** válasza:
42%

"Undorodva feküdtem le vele mert ilyes érzések mellett a testiség undorító!"


Gondolom amíg pénzelt, addig nem undorral feküdtél le vele.

2021. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
69%
11 De hogy érezted magad az anyjának, ha ő tartott el? Egyébként nekem az a benyomásom, hogy nem szeretted őt igazán. Amikor még "lepukkant" voltál beérted vele, most már meg szinteden alulinak érzed a pasit. Ezzel sincsen baj, csak magaddal legyél őszinte.
2021. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
66%

egy kapcsolatban az a normális, hogy segítek a másiknak ahogy tudok! akkor ennyi erővel soha senki ne szakítson, mert biztos kapott segítséget a párjától...

engedd el, a szomorúságát düh formájában fejezi ki.

2021. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
33%

A (le)pontozásokat elnézve, szépen összegyűltek itt a kisfiúk, akiknek sohasem volt, és nem is lesz nőjük:DD

Pontozzátok csak le ezt is, ezaazzz, elégüljetek ki!:DDD

2021. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
77%

Nem olyan rég szakítottatok, ilyenkor még mindenki mond mindent. A sértettség nagyúr. Nyilván nem tartozol neki semmivel, te nem egy gép vagy, amibe pénzt kell dobni és kijön alul a szeretet.

A #8-as válaszával viszont egyetértek és a #11-es válaszod sem győzött meg (részben azért, amit #13 írt).

Te valami miatt most hirtelen gondoltál egyet, hogy véget vetsz a kapcsolatnak, más életre vágysz, stb. Ezzel nincs gond, de így érthető, hogy hálátlannak tűnsz az exed szemében. Legalább magaddal jó lenne, ha őszinte lennél, hogy mi az, ami miatt szakítottál.

2021. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
17%

Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez így igaz. Nekem is hány ilyen nőm volt, 6-8 évvel idősebb lévén én fizettem nekik mindent, én főztem, mostam is, ők szinte semmit. Szexet is csak amikor ők akarták. Aztán mind elhagyott egy gazdagabb paliért. Soha nőt pátyogtatni, soh, soha és soha

2021. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ugyanez jutott eszembe az aranyásókról, akiket a pasi saját költségen kikupál, majd ha ez megtörtént már nem érzik magukat egy szinten vele, ezért az első adandó alkalommal lelépnek :D
2021. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
2%
Hát ez ilyen, férfinek és nőnek is kell tudni a maga szerepét. A férfi tudja, hogy minden nő alapjában véve egy szeszélyes qrva, és ez benne van a pakliban, hogy elrepül, tehát nőhöz soha nem állunk 100% odaadással, mert ez lesz a vége. Női részről meg alap, hogy ünnepnapokon kívül nem, vagy csak nagyon ritkán fogadunk el ajándékot.
2021. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
78%

5 évről van szó. Nem is értem miért támadjátok.


Az ő dolga nem a tiétek


Annyi h légy magaddal őszinte

Es vele is h ha arról van szó

2021. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!