Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a volt párommal, azóta epét hány rám mindenkinek. Soka közös ismerős, barát. 21 évesen ő volt az első pasim, 5 évet voltunk együtt. Azt mondja hogy ő kikupált engem, most meg lelépek. Megcsináltatta a fogaimat (pótlás, fogszabályzó), beiratott iskolába (OKJ, nyelviskola), lett szakmám. Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez mind igaz. De én közben egyetlen pillanatra nem gondoltam hogy kihasználom őt. Ezeket ő ajánlotta fel és mi tényleg közös életben gondolkodtunk. (Ő fizikai munkás, jól keres.) De ebben az 5 évben megváltoztam, már mást szeretnék. Tetszik az egyik kollégám az új munkahelyemen és emiatt rájöttem hogy más életre vágyok.


Ez élősködés ahogy ő mondja? Mert most mindenkinek ezt mondja, próbál lejáratni! Mit tegyek, mit mondjak neki?



2021. jan. 17. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
48, hát igazából nem mondta hogy kér pénzt. Csak panaszkodik hogy ő kupált ki most meg már biztos túl jónak gondolom magam hozzá, azért hagytam el. De nem arról van szó hogy jobbnak gondolom magam. Igaza van abban hogy ezek drága dolgok, főleg a fogászati, de soha meg nem fordult a fejemben hogy ki akarom használni és nekem úgy tűnt hogy ő is velem örül.
2021. jan. 17. 14:38
 52/86 anonim ***** válasza:
35%
51 Pedig igaza van, te magad sugallod, hogy már többre tartod magad nála.
2021. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:

Eltelt több mint 5 év. Persze a szakítás ezek után volt, mivel ebben az 5 évben történtek ezek a dolgok.


3 éve voltunk együtt mikor a fogászati kezelés kezdődött. 2 éve mikor elkezdtem az iskolákat.


A "ha" kérdéseidre nem tudom a választ, mert akkor egy másik ember lennék. Nagyon rosszindulatú vagy, szerintem magadból indulsz ki.

2021. jan. 17. 14:40
 54/86 anonim ***** válasza:
34%
53 Magamból indulok ki? Sosem tettem ilyet senkivel, holott lehetőségem lett volna rá.
2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
33%

Irigyek vagyunk...akkor igazából nem is értem,hogy miért merült fel benned a kérdés,hogy tényleg élősködő vagy...


Egyébként ha megnézed a válaszokat,akkor leszámítva a semlegeseket, úgy tűnik ,jóval több embernek anyagias, lehúzós, élősködő a viselkedésed.

Nem mindenkinek fér bele a kaptam ,elfogadom elv,akkor sem ,ha jól jönne.

Jó néhányan leírták,hogy adj vissza legalább valamennyit...

És jó tanács az is,hogy légy őszinte önmagaddal!

Szerintem te is látod,hogy milyen ez a helyzet.


Képzeld el a szitut,hogy randizol valakivel, összefutsz az exeddel,aki odamegy és beolvas neked az új fickó előtt...

Aztán az új meg megkérdezi,hogy ez igaz??

Letagadnád?

Szépítgetnéd?

Vagy csak úgy odavágnád ,mint nekem,hogy miért, irigy vagy?

Miért ne fogadtam volna el??

2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 A kérdező kommentje:
55, fogalmam sincs valójában hányan írnak, simán lehet, hogy 1-2 bolond trollkodik csak.
2021. jan. 17. 14:44
 57/86 anonim ***** válasza:
79%

Inkább csak annyit h fordított esetben te költenél ennyit úgy valakire ( most h már van kereseted ) hogy nem kapod vissza?

Ne írd a választ ide de gondolkozz el rajta...

2021. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem aki normális, az nem költene ennyit. Aki meg nem, az azt hitte, ezzel meg lehet venni.
2021. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
34%
Ja,sztem épp a legmegfelelőbb szót használtad rá. Mármint igen, élősködő.
2021. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
67%

Ez nehéz ügy, igazából a férfi sértettségét is megértem, pedig nő vagyok.

Képzeld magad fordított helyzetbe. Nem arról van szó, hogy életed végig emiatt vele kell maradnod, csak azért ezek nem egy-két forintos dolgok, igaz nem tartottak pisztolyt a fejéhez. Én mondjuk egy részét visszafizettem volna.

2021. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!