Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a volt párommal, azóta epét hány rám mindenkinek. Soka közös ismerős, barát. 21 évesen ő volt az első pasim, 5 évet voltunk együtt. Azt mondja hogy ő kikupált engem, most meg lelépek. Megcsináltatta a fogaimat (pótlás, fogszabályzó), beiratott iskolába (OKJ, nyelviskola), lett szakmám. Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez mind igaz. De én közben egyetlen pillanatra nem gondoltam hogy kihasználom őt. Ezeket ő ajánlotta fel és mi tényleg közös életben gondolkodtunk. (Ő fizikai munkás, jól keres.) De ebben az 5 évben megváltoztam, már mást szeretnék. Tetszik az egyik kollégám az új munkahelyemen és emiatt rájöttem hogy más életre vágyok.


Ez élősködés ahogy ő mondja? Mert most mindenkinek ezt mondja, próbál lejáratni! Mit tegyek, mit mondjak neki?



2021. jan. 17. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
89%
A férfinak miért lenne jó, ha csak törlesztésből van vele a nő? Nem vagyok férfi, nem tudom, hogy nekik mindegy-e, hogy valaki szereti őket, vagy csak kötelességtudatból engedi a szexet és eljátssza az érzéseket.
2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanez volt az exem. Addig voltam jó, amíg ingyen lakott nálam Pesten, elvégezte az egyetemet mellettem, talált melót. Utána már nem volt elég a 300 nettóm, mennie kellett a közgazdász professzor csávóhoz aki 800 ezret keres havonta. Hát persze, menni kellett, hiszen mellettem nehezen lett volna nyáron Tunézia, Egyiptom, Görög meg télen síparadicsom, stb.


23 volt amikor elhagyott, ennek 3 éve. Mára már olyannyira felkapaszkodott a pasi hátán hogy vállalkozó lett. A pénzre mellettem se volt gondja, most pláne nincs. Aztán egy tanyasi lányka volt szaros gumicsizmában amikor megismertem. Kikupálódott, megfogta az Isten lábát .

2021. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
16%

Egyes nőknek ennyire nincs lelkiismeretük,hogy lepontoztak mikor leirtam a jogosítványt én visszafizettem.( ettől nagyobb dolgot nem àllt nekem más)


Aranyásók..... pfuj

2021. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
57%
32, nyáron menni nyaralni, télen síelni proli szokás, aki igazán tehetős, az januárban nyaral a Maldívon vagy Fülöp szigeteken. Tunézia meg görög is tipikus proli úti célpont.
2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
32%

Hát, nő vagyok, de ez szerintem marhára gáz.

Nyilván nem lehet senkit ajándékokkal megvasarolni, tehát azért, mert adsz neki valamit, nem várható el, hogy örök életre veled maradjon. És normális kapcsolatban nem is azért ad az ember, hogy aztán visszakérje.

De nekem azért eléggé alap, hogy nagyjából ugyanannyit teszünk bele a kapcsolatba, anyagilag is. Nem fogadnék el több százezres tételeket, ha nekem nem telne rá, max úgy, ha utána megtérítem részletekben.

Szóval a helyedben igen is visszaadnám a nagyobb tételeket. De ugye ahhoz már nem fűlik a fogad, mert "sokba kerülne". Akkor minek fogadtad el?

2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:

Jó, akik itt most oltanak: ti vele maradtatok volna úgy hogy nem szeretitek és nem kívánjátok a szexet? Vagy a kapcsolatunk alatt sutyiban félre kellett volna tennem pénzt hogy majd abból visszafizessem? Nem én kértem, hogy segítsen anyagilag mindig ő ajánlotta fel!


És sejthette hogy ha 35 évesként összejön egy 21 éves lánnyal, nem biztos hogy a lánynak ő lesz az utolsó. Én akkor ezt még nem tudtam mert nem volt élettapasztalatom, ő volt az az első pasim! Ma már tudom mi a realitás!

2021. jan. 17. 14:05
 37/86 anonim ***** válasza:
12%

Nem én kértem, hogy segítsen anyagilag mindig ő ajánlotta fel!


Nem kellett volna elfogadni.


És sejthette hogy ha 35 évesként összejön egy 21 éves lánnyal, nem biztos hogy a lánynak ő lesz az utolsó


Miért ne, nagyon sok olyan ismerősöm van ahol szintén 10-15 év a korkülönbség és már házasok, van gyerek is. Később lehet mmegbánod a tetteid, van egy mondás hogy később, idősebb korban mindenki visszakapja amit tett (ami legtöbbször tényleg így is van, ahogy láttam).

2021. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:
De mit bánjak meg? Azt hogy nem maradok azzal akit nem szeretek? És ha kifizetem az ajándékokat ő is kifizetni a nekem a főzés, takarítás, kerti munka díját? Mert akkor az gondolom így egyenes, nem?
2021. jan. 17. 14:11
 39/86 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjuk már a hülyeséget.

Nyilván nem várható el, hogy emiatt vele maradj, ha nem szereted.

És egy kapcsolat után nem szokás az ajándékokat sem visszakérni, sem visszaadni. Én is kaptam az exemtől 40 ezres fényképezőt. Viszont én is ajándékozta neki hasonló értékben.

Viszont nálatok marhára nem volt kievyensulyozva a dolog. Ő fizetett neked nem keveset, te meg gondolom anyagilag semmit. Olyan ajándékokat kell elfogadni, amit viszonozni is tudsz.

2021. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
62%

Nem nem kellett volna vele maradnod.Amit viszont sokkal inkább nem kellett volna,az ilyen nagymértékű anyagi támogatást úgy elfogadnod,hogy közben kereső képes felnőtt ember vagy.

Mindegy hogy adta, totál lehúztad. Megértem,hogy fájlalja,de jó tanuló pénz voltál neki.

Neked meg majd hoz az élet olyat,amikor nem érted,hogy ez most miért történt veled. Valahogy mindig visszakapja az ember a sz@r dolgokat is.

Majd akkor emelt fővel fogadd el!

2021. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!