Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a volt párommal, azóta epét hány rám mindenkinek. Soka közös ismerős, barát. 21 évesen ő volt az első pasim, 5 évet voltunk együtt. Azt mondja hogy ő kikupált engem, most meg lelépek. Megcsináltatta a fogaimat (pótlás, fogszabályzó), beiratott iskolába (OKJ, nyelviskola), lett szakmám. Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez mind igaz. De én közben egyetlen pillanatra nem gondoltam hogy kihasználom őt. Ezeket ő ajánlotta fel és mi tényleg közös életben gondolkodtunk. (Ő fizikai munkás, jól keres.) De ebben az 5 évben megváltoztam, már mást szeretnék. Tetszik az egyik kollégám az új munkahelyemen és emiatt rájöttem hogy más életre vágyok.


Ez élősködés ahogy ő mondja? Mert most mindenkinek ezt mondja, próbál lejáratni! Mit tegyek, mit mondjak neki?



2021. jan. 17. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:
Komolyan nem fogjátok fel, hogy nem tudom visszafizetni?
2021. jan. 17. 15:30
 62/86 anonim ***** válasza:
71%

Ha mint írtad munkahelyed van akkor biztosan vissza tudnád fizetni vagy csak egy részét , már a gesztus ha egy részét megadod megváltoztatja a megítélésedet....

Akkor látná a szándék megvan a tisztességre benned. De ugylatszik nincs ha csak ezt hajtod Nemtudod megadni....

2021. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:
Negyed állásom van, leálltunk a koronavírus miatt.
2021. jan. 17. 15:37
 64/86 anonim ***** válasza:
68%

amikor azt mondta a fogorvos, hogy a kezelés kb. 2 millió lesz,


új fogsor aranybol?

2021. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
64 Implantátumos fogpótlások és fogszabályozás simán ennyibe kerül. Még nem is számít "soknak".
2021. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
65%

Cselekvőképes felnőtt ember arra költi a pénzét, amire csak akarja.


Ha szeretne valamit a pénzéért cserébe, azt előre kell közölni.


Magától ajánlotta fel, nem a kérdező kérte, és ha kérte is volna, akkor lehet neki mondani, hogy: nem.


Vagy megint azt játsszuk, hogy a férfiak cselekedeteiért mindenki felelős, csak a férfi nem?

2021. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:
64, fogpótlás+1 sínes fogszabályzó ennyi.
2021. jan. 17. 16:12
 68/86 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy ez a pasi úgy tekintett rád mint egy befektetésre. Ő ad pénzt, te meg majd örökre vele maradsz (vagy legalább addig, amíg ő akarja). Rég rossz már az, ha valaki a saját párjára befektetésként tekint, nem részvény a másik ember.

Ajándékot adni csak önzetlenül adjon az ember, úgy, hogyha nem kap cserébe semmit, akkor sem bánja meg.

A törött szárnyú madarat pedig pont azért gyógyítja meg az ember, hogy utána az repülhessen.

2021. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
38%
csak az a 2 millio ft egy jó állapotban lévő használt 5 éves autó ára...
2021. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
38%
Csak azért mondom mert egy embernek albérlet mellett 2 milliót összeszedni legalább 2 év átlagfizuból (nettó 260)...Tehát lehet aranyásó vagy s nagy halra vadásztál, majd meguntad...
2021. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!