Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottam a volt párommal, azóta epét hány rám mindenkinek. Soka közös ismerős, barát. 21 évesen ő volt az első pasim, 5 évet voltunk együtt. Azt mondja hogy ő kikupált engem, most meg lelépek. Megcsináltatta a fogaimat (pótlás, fogszabályzó), beiratott iskolába (OKJ, nyelviskola), lett szakmám. Hogy nem szabad a törött szárnyú madarat meggyógyítani mert elrepül.


Ez mind igaz. De én közben egyetlen pillanatra nem gondoltam hogy kihasználom őt. Ezeket ő ajánlotta fel és mi tényleg közös életben gondolkodtunk. (Ő fizikai munkás, jól keres.) De ebben az 5 évben megváltoztam, már mást szeretnék. Tetszik az egyik kollégám az új munkahelyemen és emiatt rájöttem hogy más életre vágyok.


Ez élősködés ahogy ő mondja? Mert most mindenkinek ezt mondja, próbál lejáratni! Mit tegyek, mit mondjak neki?



2021. jan. 17. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ám mindent elfogadni amit felajánlanak..... mert utána csak rakiabáljak az emberre.

Tudod átvitt értelmében “mindennek megvan az ára” ha nem is Ft-ban mérve.

2021. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
76%
De a pasi minek ajánlgatta fel a pénzt, ha nem gondolta komolyan? Én barátoknak is csak olyan pénzt ajánlok fel, ami nem gond, ha nem jön vissza.
2021. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

40, aha, tehát amikor azt mondta a fogorvos, hogy a kezelés kb. 2 millió lesz, akkor azt kellett volna mondanom hogy nem, amikor konkrétan felajánlotta - sőt, erőltette a kezelést! - a pasim? Te hol élsz? Mondom hogy közös életet terveztünk és akkor nem hónapok óta, hanem évek óta éltünk együtt.


Szerintem ti egyszerűen irigyek vagytok. Pedig én nem kocsit meg lakást kaptam. Sajnálom hogy nem tapasztaltátok meg soha milyen az amikor van kire támaszkodni. Én megtapasztaltam és ezért hálás vagyok az exemnek. De nem gondoljátok hogy ha aranyásó lennék akkor vele maradok?


Nem egy másik pasihoz mentem, hanem haza a szüleimhez, a panelba.

2021. jan. 17. 14:24
 44/86 anonim ***** válasza:
44%

2 millió forint? Azért gondolj már bele az ő helyzetébe is.

Fizesd vissza a kezelés költséget, és meg van oldva.

2021. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező mindegy mit mondasz

A legtöbb itt irigy és nem tudják mi az az önzetlenül segíteni mikor egy kapcsolatban vagy.


Én megértelek teljesen

2021. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy nem tudom visszafizetni.
2021. jan. 17. 14:33
 47/86 anonim ***** válasza:
35%
Akkor minek fogadtad el? Gondolom akkor is tudtad, higy a büdös életben nem telne rá.
2021. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem vagy élősködő kérdező. Az exedből pedig a sértettség beszél valószínűleg.

Viszont nekem úgy tűnik, hogy itt sokan összemosnak dolgokat: a kérdező nem azért volt a pasijával, mert az mindenfélét fizetett neki, hanem mert szerette, az hogy a férfi mindenfélével elhalmozta csak egy plusz volt. (A goldiggerezést meg nem is értem, azok általában alapból fullos csajok, akik kifejezetten a legfelsőbb trs-i réteget célozzák anyagi előnyökért, ez a történet meg még a fasorban sincs azokhoz képest.)


Viszont bennem felmerül a kérdés, hogy ha az ex most tényleg úgy gondolja, hogy neki jár valami cserébe a korábbi anyagi támogatásért, akkor valójában ő volt számító, mert azt gondolta, hogy a pénzén megveheti a szeretetedet és a ragaszkodásodat.

Szerintem neki nem kellett volna felajánlania a segítséget, ha nem a jóindulat, hanem hátsó szándék vezérelte.

2021. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Mert együtt élünk és egész életünkre terveztünk. Egyébként fájt is, a fogszabályozóra meg konkrétan ő beszélt rá. Nekem éppen az ára miatt eszembe sem jutott.
2021. jan. 17. 14:36
 50/86 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, hogy azután undorodtál meg tőle, miután ráköltött 2M Ft-ot a hiányos, ferde fogsorodra, lett szakmád, rendes munkád, meg nyelvet tanultál a pénzén. Ha most is ilyen csapzott lenné kíváncsi vagyok, hogy "megundorodsz"-e tőle, mert már "más életre vágysz".

Egyébként igen, nyugodtan visszautasíthattad volna. Pl. ha megmondod neki, hogy csak addig vagy vele, míg szerinted "egy szinten vagytok", akkor egy Ft-ot nem költött volna rád.

2021. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!