Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhagyhat, ha megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyhat, ha megtudja, hogy veszélyeztetett terhes vagyok? Mennyire baj az, hogy egyszerűen képtelen vagyok bizonyos házimunkát jelenleg elvégezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 5 éve vagyunk együtt, 12 hetes terhes vagyok. Elég fiatalok vagyunk, én 24 ő pedig 27 éves. A szüleim vállalkozásában dolgoztam eddig, a babaváráshoz biztosítva van minden a szüleimtől kaptam egy lakást és egy autót is, mondhatni elég szépen élünk, mindenünk meg van. Eddig én is dolgoztam, illetve a párom is. Most viszont sajnos kiderült, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, tehát nagyon sok pihenésre van szükségem, így most jelenleg nem is megyek vissza dolgozni. Eddig tényleg mindent megcsináltunk a párommal együtt, főztünk, mostunk, takarítottunk mindig. Most viszont az utóbbi 2 hétben borzalmasan fáradékony vagyok éjjel-nappal csak aludnék és néha képtelen vagyok kimászni az ágyból. A párom segít mindenben, de egyszerűen látom rajta, hogy kezd fogyni a türelme. Megértem, hisz hazajön a munkából és nem főzök és van, hogy semmit nem csinálok egész nap. Viszont nem mondtam el neki, hogy azért is nem dolgozok már mert veszélyeztetett terhes vagyok. Félek, hogy emiatt akár el is hagyna. Persze tudom, hogy hülyeség és, hogy valószínűleg a terhesség okozza ezeket a rossz gondolatokat. Szerintetek mivel tudnám rávenni magam arra, hogy legalább főzzek mire haza jön? Vagy menjek el bevásárolni, vagy bármire?
2021. jan. 26. 14:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nagyon nem stimmel. 31 hetes várandós vagyok. Azon a reggelen, mikor először teszteltem pozitívat, én még be akartam menni a munkahelyre, ha másért nem is, közölni a főnökkel a helyzetet, ugyanis olyan munkakörben dolgozom, ami nem ajánlott várandósan. Konkrétan a férjem nyomott vissza az ágyba, hogy márpedig otthon maradok, majd ő szól a vezetőnek (egy helyen dolgozunk).

6 hetesen olyan rosszullétek gyötörtek, hogy az ágyból nem tudtam kikelni. Szédültem, napi 5-6x hánytam, még egy pohár víz is azonnal visszajött. A férjem diktálta belém az ételt/italt, másfél hét után már úgy aggódott, hogy mentőt is akart hívni, pedig még veszélyeztetett sem vagyok.

Most 31 hetes vagyok, hamar kifáradok, a hasam akkora, hogy a férjem köti be a cipőmet is, mert nem megy a hajolgatás.


A terhesség elejétől táppénzen vagyok. Amit tudok házimunkát, azt elvégzem. A maradék a férjemre hárul, munka után. Meg se fordult a fejemben, sőt, az övében sem, hogy emiatt elhagyna, vagy akár mérgelődne.


Ha nem vagy őszinte a pároddal, az már régen rossz. Ha pedig a veszélyeztetett állapot miatt türelmetlenkedne, az méginkább. Azért megkérdezném, hogy mindketten akartátok azt a gyereket? Mert ha nem, és ez a baja, akkor borítékolható a történet vége.

2021. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha nyuszi vagy ahhoz, hogy elmondd a párodnak, hogy veszélyeztetett vagy, mert félsz, hogy emiatt elhagyna, akkor ez nem egy stabil kapcsolat
2021. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha vki igy retteg a párjától,az nagyon gáz oda kár a gyerek,fogy a türelme és ha elfogy megver mert nincs étel a cselédjétől,sztem elhallgattad a lényeget mert normális férfitől így nem rettegnél..
2021. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok... egy halott kapcsolatba még egy gyereket is bele akarsz erőltetni...
2021. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
31%

Mondd el neki..

De amugy az vicces hogy egyesek szerint azzal veszelyezteti a magzatot hogy megfoz egy ebedet 😆

Hacsak nem nagyon durva hanyingered van nem ertem mert nem alssz oda fozni.. a terhesseg nem betegseg.. milesz veled kisbaba mellett mindennap a retekbe megy haza a ferjed? Azert az eleg gaz. Szedd ossze magad es csinald meg a hazimunkat ha mar egesz nap otthon vagy es o dolgozik rad.

2021. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
35%
#25 Te troll vagy, vagy csak nagyon tudatlan?
2021. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

Tudatlan inkabb

Miert veszelyes egy fozes??

2021. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha mondjuk elkezdett kinyílni a méhszáj, akkor a függőleges testhelyzet baromira nem kedvez a terhesség megmaradásának. Nem maga a főzés veszélyes, hanem a fizikai megterhelés. Az, hogy mekkora fizikai terhelésnek teheti ki magát a kismama, a terhesség során fellépő komplikáció súlyától függ. Egy normális terhesség esetében valóban lehet folytatni a normális életvitelt. (Bár az első trimeszterrel járó hormonális változások megterhelhetik annyira a kismama szervezetét, hogy valóban nincs ereje felkelni. Ez általában a második trimeszterre normalizálódik) De ha vérzés lép fel, akkor ki kell vizsgálni, mi okozza azt. Ritka, de van olyan eset, hogy a kismama nem kelhet fel, maximum wc-re mehet. Nem tudjuk, hogy a Kérdezőnek milyen súlyos a problémája, miért lett veszélyeztetett terhes. Az viszont egyáltalán nem oké, ha ezt a kismama nem tudja megbeszélni a párjával.
2021. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ertem,koszonom a valaszodat.
2021. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!