Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhagyhat, ha megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyhat, ha megtudja, hogy veszélyeztetett terhes vagyok? Mennyire baj az, hogy egyszerűen képtelen vagyok bizonyos házimunkát jelenleg elvégezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 5 éve vagyunk együtt, 12 hetes terhes vagyok. Elég fiatalok vagyunk, én 24 ő pedig 27 éves. A szüleim vállalkozásában dolgoztam eddig, a babaváráshoz biztosítva van minden a szüleimtől kaptam egy lakást és egy autót is, mondhatni elég szépen élünk, mindenünk meg van. Eddig én is dolgoztam, illetve a párom is. Most viszont sajnos kiderült, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, tehát nagyon sok pihenésre van szükségem, így most jelenleg nem is megyek vissza dolgozni. Eddig tényleg mindent megcsináltunk a párommal együtt, főztünk, mostunk, takarítottunk mindig. Most viszont az utóbbi 2 hétben borzalmasan fáradékony vagyok éjjel-nappal csak aludnék és néha képtelen vagyok kimászni az ágyból. A párom segít mindenben, de egyszerűen látom rajta, hogy kezd fogyni a türelme. Megértem, hisz hazajön a munkából és nem főzök és van, hogy semmit nem csinálok egész nap. Viszont nem mondtam el neki, hogy azért is nem dolgozok már mert veszélyeztetett terhes vagyok. Félek, hogy emiatt akár el is hagyna. Persze tudom, hogy hülyeség és, hogy valószínűleg a terhesség okozza ezeket a rossz gondolatokat. Szerintetek mivel tudnám rávenni magam arra, hogy legalább főzzek mire haza jön? Vagy menjek el bevásárolni, vagy bármire?
2021. jan. 26. 14:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen párkapcsolat az, ahol egy ilyet titkolni kell? Ha azt mondta az orvos, ne vásárolj, ne cipekedj, tartsd be... főzni nem tudom mennyire fél bele ilyenkor, bár ha eddig nem főztél akkor gondolom ágynyugalmat ajánlott az orvos. Átérzem amúgy, én a 15. hétben vagyok és kb idáig marha fáradt voltam de én szerencsére dolgozhatok mellette. De eszembe se jutna egy ilyen infót eltitkolni meg félni elmondani... sajnos ez természetes dolog, megeshet bárkivel!
2021. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Elnezest, de komolyan olyan a kerdes, mintha Szaud-Arabiaban elnetek.
2021. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Két idióta megint szaporodik...
2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire gyermeklelkűen szexelni sem kellene, nemhogy gyereket vállalni!

Igen a terhesség rengeteg rosszulléttel járhat, amit egy szerető férfi megért, de ha valóban veszélyeztetett vagy, akkor no szex, ágynyugalom, akár gyógyszer szedés kellhet, hogy megmaradjon a baba. Hogy lehet ezt eltitkolni, ha együtt akartátok miért kell ilyen fontos dologból kizárni, és egyáltalán hogy merül fel, hogy elhagyhat?

2021. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy babát vársz és veszélyeztetett a terhességed, ezért legyen belátással, hogy nem erőltetheted meg magad. Amit kockázat nélkül megtehetsz, azt tedd meg.

Hallottam olyan esetet, amikor a nő egész idő alatt fel sem kelhetett az ágyból, még wécézni sem.

2021. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt se mondta el, hogy terhes. Ez az egyetlen logikus magyarázat erre a kérdésre.
2021. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, azt tudja, hogy terhes vagy. Miért lenne baj, ha elmondod, hogy veszélyeztetett vagy? Nyilván nem repdes örömében, hiszen csak azt látja, hogy egész nap nem csinálsz semmit, de indokolás sincs, így valszeg csak lustának tart.
2021. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem, azért fog elhagyni, mert még alig lettél terhes, máris hazudozol meg titkolózol.

Bár sokat elárul a kapcsolatotokról, hogy nem vagy vele őszinte.


És nem, nem érthető, hogy kezdi elveszteni a türelmét. De mindegy, úgyis le fog lépni, amint meglesz a gyerek és te nem tudsz 0-24 vele foglalkozni, meg nem lesz friss kaja minden nap, stb. Főleg, ha pl. a műtét után hosszú lesz a lábadozás.

2021. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt halkan jegyzem meg, hogy szerintem el sem mondtad neki.
2021. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megfordult a fejemben, hogy a terhességet sem tudja a párja, meg az is, hogy megint egy kamu kérdés. Mikor kiderült, hogy én is babát várok, azért vagyok extrém fáradt meg minden, páromnak eszébe se jutott haragudni 🤷‍♀️ pedig nekem is volt hogy felkelni sem tudtam annyira álmos és tompa voltam de ilyenkor meg rendeltünk kaját vagy hozott valamit...
2021. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!