Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én este 9-re érek haza, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én este 9-re érek haza, a barátom pedig egész nap otthon tud lenni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt, fél éve lakunk együtt. Én a pénzügy mester diplomámmal egy nagy cégnél dolgozok reggel 9-től 7-ig, az iroda messze van tőlem, úgyhogy 9 fele érek haza. A barátom a vállalkozásukat csinálja, illetve a hobbijával is keres pénzt, nem kell személyesen jelen lennie. Napközben néha átmegy az egyik haverja, régebben elment valahova ebédelni, kocsikázik. Nekem nincs időm semmire, egész héten rohanok, hétvégén meg főzök. Ő több milliót keres havonta, de én ugyanúgy fizetem mindennek a felét a 200-230ezres fizetésemből.

Úgy érzem két külön életstílust élünk, ami nem találkozik. Mintha én lennék a kenyérkereső, futok a megélhetésem után, pedig a vállalkozásában több irodista lány is van akik 300-at keresnek.

Ti mit tennétek a helyemben?

25L



2021. jan. 27. 08:57
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
1 ora a kotelezo ebedszunet, es annyi feladatom van, hogy 7-re vegzek
2021. jan. 27. 16:38
 32/37 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem a kötelező ebédszünetet. Ki vagy zárva az irodából 1 órára? Ha olyan sok a dolgod, ebédelj meg, és menj vissza dolgozni. Csak nem fognak kirúgni miatta, nem?
2021. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Te tényleg pénzügyi szakon végeztél? És hagyod, hogy 200-ért csicskáztassanak. Hát, gratulálok, kár volt beléd tenni a pénzt, mert semmit nem tanultál a suliban.
2021. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Egyebekben pedig: 5-kor felállsz a székből és hazamész, nem még túlórázol. Hát hogyne.


Engem is próbáltak túlóráztatni, be is intettem nekik. Marad 7-ig, akinek két anyja van, én biztosan nem.

2021. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
mi a megoldás? elhagyni egy ilyen önző,pasit aki csak használ,kihasznál téged..naivka...
2021. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ha az apjától kapta a fiú a céget lehet az apja mondott olyasmit, hogy nehogy a barátnőjét alkalmazza/eltartsa, mert félti az aranyásóktól.


Az is lehet a cégnél van valami csajszikája, vagy csak simán jól érzi magát felügyelet nélkül.


Nem mindig szerencsés, ha a barátnő a pasi alkalmazottja, túl nagy a függés, neked se biztos, hogy megfelel.


Ennek ellenére én arányosítanám a rezsi fizetést, hogy mindenki a saját erejének megfelelően adjon bele.


A bevásárlásokat meg együtt intézném, kocsival és én is fizetném az alapvető élelmiszereket+tisztítószereket. S ha látnám, hogy másik szenved segíteném, azért a párom, hogy támogassam.

2021. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Figyelj kislany elmondok valamit, ha a meloba is ilyen meghunyaszkodo tulorazo vagy akkor otthon is az leszel. Soha a budos eletben nem fogod elhagyni a parod es o egyre inkabb ki fog hasznalni. Ertem en h érzékeny torekeny leny vagy meg minden de a mai vilag arra megy ki hogy az ilyeneket mint te megtapossa es elnyomja.

A jelenlegi munkahelyeden keso megvaltozz, hacsak uj munkat nem keresel soha nem fogsz kitorni abbol a helyzetbol amibe vagy most. Ugyanez vonatkozik a parodra.


Amugy meg kerlek menj el psichologushoz es mond el neki h verjen beled egy kis eletet mert ha igy folytatod sokaig nem fogod huzni

2021. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!