Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én este 9-re érek haza, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én este 9-re érek haza, a barátom pedig egész nap otthon tud lenni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt, fél éve lakunk együtt. Én a pénzügy mester diplomámmal egy nagy cégnél dolgozok reggel 9-től 7-ig, az iroda messze van tőlem, úgyhogy 9 fele érek haza. A barátom a vállalkozásukat csinálja, illetve a hobbijával is keres pénzt, nem kell személyesen jelen lennie. Napközben néha átmegy az egyik haverja, régebben elment valahova ebédelni, kocsikázik. Nekem nincs időm semmire, egész héten rohanok, hétvégén meg főzök. Ő több milliót keres havonta, de én ugyanúgy fizetem mindennek a felét a 200-230ezres fizetésemből.

Úgy érzem két külön életstílust élünk, ami nem találkozik. Mintha én lennék a kenyérkereső, futok a megélhetésem után, pedig a vállalkozásában több irodista lány is van akik 300-at keresnek.

Ti mit tennétek a helyemben?

25L



2021. jan. 27. 08:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%

"En csak azt szeretnem, hogy mellettem alljon"

Nem fog. Ennyi. Vagy továbblépsz, vagy továbbra is csak panaszkodsz. A választás a tiéd.

2021. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
95%
Ideje kikoltozni a baratod mellol mert nem illet ossze
2021. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom kérdező de férfiként mondom hogy ez a férfi téged semennyire nem szeret. B.sszus ha én szeretek valakit minden erőmmel azon vagyok hogy segítsem, támogassam, a p.fámról lesülne a bőr ha vele cipeltetném a vizet és felesbe fizetnénk mindent miközben 5x annyit keresek. Szerinted ez normális bárhol?


A másik része ennek a dolognak az hogy te meg hagyod magad orrba szájba kihasználni, a te h.lyeséged hogy képes vagy zokszó nélkül cipleni a vizet és hasonlók, mert "szereted". Mit szeretsz benne? Azt hogy egy támogató, egyenrangú, odaadó szerető partner? Azt biztos nem, mert le is írod,hogy nem az. Szóval ez nem szerelem hanem max ragaszkodás meg szexuális vonzalom.


Nekem amúgy az egész kérdésből az sugárzik, hogy áldozattípus vagy é s hagyod hogy kihasználjanak. Egyrészt a barátod, másrészt ahogy sokan írták, pénzügyi diplomával, 25 évesen 200-at keresni ennyi utazással nonszensz.


Én csak azt kívánom neked hogy kezdj el rálátni mennyire megalázó helyzetben vagy és kezdj el erőt gyűjteni hogy változtass

2021. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van egy kis suzukim, de nagyon szívesen elviszlek bevásárolni. :D
2021. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
56%
amugy mondjuk az a resze jogos, hogy ne a novel cipeltesse a nagybevasarlast, de ez anyagiaktol fuggetlen. de azert elvarni, hogy o tibbet adjon mindenbe, csak mert te nem vagy kepes a sarkadra allni es hagyod, hogy netto 200ert csicskaztassanak egesz nap, vicc. az meg plane gaz, hogy tole varaod, hogy jobb munkat szerezzen neked. nem illetek ossze amugy, szerintem jobb szakitani, ettol fuggetlneul te mondenkepp keress egy uj munkat, mert ez igy nagyon gaz.
2021. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%
Azert itt a problemak nagy resze nalad van. Miert nem keresel olyan munkahelyet, ami kozelebb van? Miert nem keresel olyan munkat, ahol meg is fizetnek? Miert hagyod, hogy rad maradjon a bevasarlas? Ugy irogykedsz a masikra, hogy kozben te nem teszel azert, hogy neked jobb legyen. Persze meg lehet cincalni a masik felet is, ahogy a korabban hozzaszolok tettek, de neked ettol nem lesz jobb. Ha egyedul leszel, akkor sem. A magad es a parkapcsolatod miatt is megerne, ha kicsit osszeszedned magad.
2021. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Rendeld meg a bevasarlast. Biztos igazat ad neked.

Meg mondd meg neki,h fizesse a rezsi kaja egeszet.

2021. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Felmondanék a fenébe, megtanulnám a vállalkozás alapjait a páromtól, és azt csinálnám én is otthonról, amit szeretek.
2021. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
94%
Minek sír a szád, ha mégis vele vagy? Hagyd ott!
2021. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy miért napi 10 óra a munkaidőd?
2021. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!