Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a megcsalás jelei???...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a megcsalás jelei??? Hölgyek véleménye érdekel leginkább.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve élünk együtt. Kapcsolatunk most éli mélypontját. Ő mindig mélyen elítélte azokat, akik egy kapcsolatban félrelépnek, sohasem megbocsájtható kategória ez neki. Mert szerinte ki kell lépni a régiből, mielőtt az újjal szexelünk. Most mégis gyanús jeleket látok, mondhatnám hogy szól a vészcsengő. Van egy fiúbarátja, akivel mostanában szorosabb kapcsolatot ápol. És emellett mostanában nagyon gyakran borotválja simára a punciját, hosszan fürdik, szőrtelenít. Előtte ezt mindig a sexünkhöz időzìtette, de mi két hónapja nem csináljuk. Ha félredug, akkor megváltozott az értékrendje a megcsalással kapcsolatban? Vagy szerelmes, és ez írta át a jellemét? Megcsal? Hogy derítsem ki?

2021. febr. 3. 05:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%

,,ahhoz hogy hazugságból kérés nélkül cifrázza ilyenekkel, hogy senkivel sem tudna már elképzelni semmit rajtam kívül, ahhoz nagyon aljasnak és lelketlen senkiházinak kellene lennie"


Sajnos egyre több ilyen aljas ember van. Az exem is tök magától hitegetett tervekkel, így szeretett, úgy szeretett.


Mégis csajozni kezdett mellettem és nem 3, nem is 4-5 év után, hanem több..

Ennyit arról, hogy tiszteljük a másikat meg az együtt töltött éveinket.

2021. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Én abból gondolom hogy ez a kapcsolat meghalt, mert kisérletet sem látok a rendbetételre. Ha úgy érzem baj van, akkor tenni kezdek ellene. Ő kezdeményezett beszélgetést?
2021. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Az érdemi megoldásra tett párbeszédeket én kezdeményezem. Nagyon ingerült velem, szinte rögtön robban. A javításra való szándékát nem magától mondja, hanem rávezetem kérdésekkel. Meddig szándékozhat valaki így lenni, ha tényleg van valakije? El kellene már mondania. Nem?
2021. febr. 3. 09:26
 24/42 A kérdező kommentje:
És már konkrétan mondtam, ha úgy érzi, nincs tovább, lépjünk ki. Ekkor mondta h el sem tudna mással képzelni soha többet semmit.
2021. febr. 3. 09:29
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja kimondani, mert te vagy a biztos pont, kényelmes neki ez az állapot.

Meddig fog tartani? Amíg be nem biztosítja magát a másiknál. Az ilyen ember nem fogja bevállalni, hogy a 2 pad közé essen.

2021. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de az eddig megismet kellem semmit nem ér, ha most meg teljesen megváltozott. Az ember valtozik. Eddig nem tett volna ilyet de megváltozott a kapcsolat is, ő is a helyzet is.


Szerintem is arról lehet szó hogy talonban tart amíg a másik nem fix. Ez se 100% de benne van.


Plusz ha nem is csal meg, normalis szerinted így elni? Gyanakodni és felni? Nyomozgatni normalis lenne? Nem.


Ez már régen rossz akkor is ha nincs megcsalas.


En is jószívvel elengedném, legyetek boldogok mindketten.

2021. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségeteket. 😢😢😢
2021. febr. 3. 11:16
 28/42 batta80 ***** válasza:
77%

Konkrétan megbeszéltétek a ridegség és mélypont okát?

Egy kiadós beszélgetés kell nektek. Ahol mindenki őszintén elmondja mi is a baja. Egy kapcsolati válsághoz mindig két ember kell, ezt sokan elfelejtik. A megcsaláshoz köze van a megcsalt félnek is, nem kicsit!


Tapasztalatból beszélek.


Hasonló volt nálunk is. Én is chateltem egy férfival, nem mondom, hogy nem vonzódtam kicsit se hozzá, de a férjem egyszerűen annyira elhanyagolt, szex sem volt, hogy éheztem az udvarlásra. SEMMI nem történt közöttünk a hónapokig tartó chatelésen kívül. A férfi többet akart, de én még az elején közöltem vele, hogy én csak barátot szeretnék. Ő így is akart velem baráti kapcsolatot. Voltak közös programok is (sosem kettesben!), természetesen a férjem tudott róla. Ennek egészen egyszerű oka volt, a férjem nem akart soha sehova menni. Én meg igen.

Aztán egyszer beleolvasott a chatbe. Hetekig nem szólt róla, egyszer "robbant".

Ott elmondtuk egymásnak a sérelmeket (16 év házasság után!!!) nálam a legfőbb ok az örökös féltékenység volt, egyszerűen úgy éreztem, bármit teszek, sosem bízott bennem! Ez a férfi barát előtt sosem volt semmi "gyanús", de mindig féltékeny volt, mindenre. Hiába voltam 16 éve teljesen hűséges, nem hitte el.


Aztán történt két olyan dolog, hogy a legnyilvánvalóbb megcsalás helyzetről is világosan látta, hogy nem az. Pedig tényleg 10-ből 9 ember azt mondta volna, hogy én ott megcsaltam a férjemet. Pedig egyáltalán nem, szerencsétlen körülmények, tipikus "nem az, aminek látszik" eset.


És ott átlendült ezen a dolgon, és azóta nem rendezett egyetlen féltékenységi jelenetet sem.

A rendszeres szex is visszatért, az életünk is jobb, mint valaha.


A lényeg. Ha igazán szereted ezt a nőt, kideríted a valós sérelmeit (sajnos, mi nők nagyon nehezen valljuk be, mi bánt minket igazán). Te is elmondod neki a sérelmeidet, és ha ez egy igaz szerelem, akkor megpróbáljátok megjavítani.

2021. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

az exem pont ilyen volt,meg akkor is hazudott h szeret es nincs senkije mikor irasos keoes videoa bizonyitek volnt rola...

az ilyeneknek nincs semmi szegyen erzetuk, csak en nalam tovabb mint ez a szenvedes szex nelkul de persze eltartottam miert ne ment volna...

egesz addig amig teljesen kicsinalt lelkileg fizikalusan es tarsai, akkor kiborultam tonkre mentem de ugy kidobtam mint a fene

Te ne várd meg míg tonkremész! F/28

2021. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Soha nem mutattam ki az érzéseimet, ha felhozta h ritkán mondom h szeretlek, az volt a válaszom, h egyszer már mondtam, ha változás lesz, szólok. Persze ezt viccnek szántam. Sokszor előfordult, h apróbb dolgok miatt is kötözködtem, vagy valamiben a hibát kerestem. Ebben az időszakban rendezett volt a kapcsolatunk és nagyon szeretett, mégis így viselkedtem. De nagyon szerettem, csak nem tudtam felülemelkedni a saját korlátaimon. Cserében én meg elviseltem a sokszori, ok nélküli hisztijeit. Nem voltak durvák, belefértek, inkább csak gyerekesek. Hát ezért mondom, hogy én is okozója vagyok a dolgoknak. És igen, nagyon szeretem. Ő a jobbik énem, és mégsem becsültem kellőképpen. A jó dolgokkal így van az ember, amíg megvannak, addig természetes. Csak akkor kap észbe az ember, amikor már késő. Az nagyon biztos, h eddig a pillanatig soha nem csalt, és h szeretett nagyon. Ezt éreztette mindig. Na, ennyi.
2021. febr. 3. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!