Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a megcsalás jelei???...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a megcsalás jelei??? Hölgyek véleménye érdekel leginkább.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve élünk együtt. Kapcsolatunk most éli mélypontját. Ő mindig mélyen elítélte azokat, akik egy kapcsolatban félrelépnek, sohasem megbocsájtható kategória ez neki. Mert szerinte ki kell lépni a régiből, mielőtt az újjal szexelünk. Most mégis gyanús jeleket látok, mondhatnám hogy szól a vészcsengő. Van egy fiúbarátja, akivel mostanában szorosabb kapcsolatot ápol. És emellett mostanában nagyon gyakran borotválja simára a punciját, hosszan fürdik, szőrtelenít. Előtte ezt mindig a sexünkhöz időzìtette, de mi két hónapja nem csináljuk. Ha félredug, akkor megváltozott az értékrendje a megcsalással kapcsolatban? Vagy szerelmes, és ez írta át a jellemét? Megcsal? Hogy derítsem ki?

2021. febr. 3. 05:44
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
És 28as, köszönöm.
2021. febr. 3. 11:44
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene menned elé a buszra. Vagy már hazaért, mi a helyzet veletek?


én is épp válságban vagyok a férjemmel, de nem is lennék képes arra, hogy azt mondjam neki, h senkivel semmit nem tudnék már rajta kívül elképzelni. szóval talán van esély rá, hogy nem hazudik..

2021. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

legegyszerübb ha beleolvasol az üzijeibe, ott ha van valami olyan üzenetek képek akkor megtalálod

Anno sokat filoztam rajta hogy meglépjem e és sokáig nem vitt rá a lélek, de mikor megtettem leesett az állam bár elöbb tettem volna. Szanaszét voltam csalva... nem etikus elolvasni más magánüzeneteit, de az még ennél is sokkal sokkal etikátlanabb és undoríttobb ha valakit megcsalsz a háta mögött és közben a képébe hazudsz és röhögsz rajta a háta mögött....

2021. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha te nem hasznalod a pncijat,miert ne hasznalja mas?? Neked mar nem kell...?!
2021. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Kimentem elé egy szál rózsával a fogam közt várva, és rajta volt a buszon. Mondjuk feltehették rá egy megállóval korábban is. Hazasétáltunk, beszélgettünk a melójában történt dolgokról. Meg mondta h pénteken későbbi busszal jön haza(18 15 helyett 20 15 kor, mert bevásárolna ott a hétvégére kajákat. Mondtam h azért ne jöjjön későn, én be tudok vásárolni péntek délután, ráérek. Erre h akkor holnap megbeszéljük. Ha pénteken akar vmit vkivel, akkor holnap erőltetni fogja a vonalat, hogy mást is venne, elvásárolgat. Holnap kiderül. Esti zuhanynál megint irreálisan sokáig fürdött. Kaját csináltam, teljes mértékben kiszolgáltatta magát és látszott h élvezi. Kérdeztem fog- még kérni, most szóljon mert még egyszer nem csinálom. Erre ő, hogy biztos benne h meg fogom csinálni, ha kéri. Mondtam, mid van rá, erre ő h a két melle. Namármost: Ha félredug, és még igy incselkedik is velem, tehát szórakozik, kiszolgáltatja magát, akkor nem normális, mert félredugás mellé nem jár nekem plusz szándékos alázás, semmi olyat nem tettem. Ennek az egésznek úgy van csak értelme, ha nincs viszonya, én ezt az egészet túlpörgöm, és így büntet, vagy tesztel h mire vagyok képes érte , szeretem-e még. Vagy tényleg elmebeteg ha dug és plusz szopat egyszerre.32es, szerinted? 33as, az úzijeibe nem tudok, lezárta a telóját.
2021. febr. 3. 22:28
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát bármi lehet a háttérben, az h incselkedik lehet arra volt meghívo h rámássz de nem vetted a lapot, lehet hogy azért teszi mert jól esik neki h te kívánod vagy is egofényező, vagy lehet kinozni akar vele és élvezi manipulál ahogy akar. Bármelyik fenn állhat, hát együtt éltek ha van közös laptop vagy valami ott betudsz lépni a fiokjába, vagy google fiokba hátha valami be van kapcsolva nála pl gps és akkor az letudod követni merre járt időre pontosan bár ez kétlem h használna ilyet. Sok lehetőséged van, kideríteni a dolgokat.
2021. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Na kíváncsi vagyok a végére. Amúgy rohadt gyanús a csaj viselkedése.
2021. febr. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

32es vagyok, hát az tényleg kegyetlen lenne, ha megcsalás mellett képes lenne így viselkedni, de sajnos ezt csak te tudhatod igazán, te ismered.

Egyébként lehet h csak önkielégítés miatt zuhanyzik olyan sokáig.

2021. febr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van 1 példám, mindenki eldönti, hogy neki mit üzen. Röviden; volt csajom, vendéglátásban dolgozott, a hűség mintaképe, utólag kiderült, hogy zárás után, a raktárban dugta 1 vendég és este vígan haza jött és befeküdt mellém.🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
2021. febr. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, és nagyon eselyes hogy megcsal.

Én amikor 20 évesen félrementem, akkor nem tudtam az állandóval szexelni, se puszi se semmi nem vokt. Nem vagyok rá büszke, azt mondtam soha többet.aztan megismertem exet, aki fűvel fával csalt. Ott akkor adódott egy lehetőség hogy teljesen egyértelműen a szeme láttára flörtöljek vkivel ... szándékosan ugy csináltam h kiszúrja, azt akartam élje at amit én annyiszor...hiba volt nem otthagyni az első ilyennél. Hozzáteszem soha semmivel nem mutatta ki hogy szeret, nem mondta. Nekem nem, másnak telóba suttogva igen. Megalázó volt.

Azóta a 2.párom van aki imád minden rendben van. (Első meghalt). Sose tudnam.megcsalni, mert kimutatja hogy szeret, minden rendben minden téren, de ha nem igy lenne akkor is előbb szakitanék inkább.

2021. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!