Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja hogy a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja hogy a korábbi kapcsolataim képei fent vannak a fészemen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy csajjal akivel egész jól alakul... Viszont időnként jön a hiszti mert a fészemen vannak képek néhány csajról (főleg egyről) de hiába mondtam, hogy csak párszor feküdtünk le és nem jött velem össze és már nem is találkozunk akkor se nyugszik le.

Nem is kopromitáló képek, csak simán buliban voltunk, nem is smárolunk egyiken se. Csak mintha egy haver lenne. Ha neki lennének ilyen fotok biztos nem vergődnék miata.



2021. febr. 23. 19:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Beszélő viszony az egy dolog, de ha mindig az új csaj képébe van nyomva az ex akkor az elég szar lehet. Olyan mintha csak egy pótlék lenne mert még mindig az a másik van porondon. Persze ennek van a másik oldala is, hogy az új csaj addig keres a képek között aimg nem talál valami olyat ami nem tetszik neki, na az már gáz.

Nehéz így véleményt formálni.

2021. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
52%
Azt senki nem mondta, hogy a pasi nem állhat szóba se más nőkkel. Persze tudjuk, mekkora zsarnok itt mindenki, aki egyetért a kérdező barátnőjével.
2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Túlozni mindig lehet. Valóban, az odamegyek, legörgetek, megkeresem az egyezik a képébe nyomással. :D


Sok lányismerősömnél látom a facebookon, hogy örök szerelmet esküsznek valakinek, majd 3 év múlva, mikor kirúgja őket a srác (az az eset is ennek minősül, mikor a lány rúgja ki, mert rajtakapta valakivel), akkor minden képet eltüntetnek, meg visszamenőleg az összes párkapcsolatba léptem értesítést, mintha nem is lett volna életének ez a szakasza. Lehet így, persze, ez sem rosszabb, mint a smink. :D

2021. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, hogy ilyen piszlicsáré dolog miatt miért esne nehezedre mondjuk törölni, vagy láthatatlanná tenni azokat a képeket(gondolom a kis ezerből azt a párat) .Kitörne az arab tavasz 2,vagy mindennap nézegetned kell, hogy milyen jó kis buli volt, vagy mi?

Aztán azt se értem hogy mit keres a barátnőd a profilodon? Óránként be kell néznie hogy megvagy e még?

Röhej ez a vergődés mindkét részről.

2021. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
26#, Az ugye megvan hogy a poliamória a normális?
2021. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
35, az ugye megvan, hogy azért mert valami a te fejedben normális, az attól még nem úgy van? Hasonlítsd össze, hány országban van monogámia és hányban nem, ebből kijön, hogy mi a normális. Plusz a valóságban a poliamória nem kivitelezhető. Az ember birtokló jellem, szóval lenne féltékenység, viszály. A kutya nem tudná, hogy kitől van a gyerek, tenyésznének mindenfele a betegségek. S ezek csak néhány dolgok, hogy miért is nem lenne ez jó nekünk. Plusz figyelmen kívül hagyod, hogy van, akinek fontos a hűség, mondhatni a vérében van. Van, akinek meg ellenkezőleg. Szóval olyat kell találni, akivel megegyeztek, no, de.. jelenleg az ország ahol élünk, meg úgy általában Európában az a normális, hogy nem több párod van. Ahol meg működik a többnejűség, ott a nő amúgy is max egy tevét ér (arabok), vagy kasztrendszer van pl.: Indiában. Ott ez elfogadott, bár kérdés, hogy jó-e.
2021. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
49%

állítsd át a képek láthatóságát, hogy barátnőd ne lássa - és persze ne nézegesd őket olyankor, ha ő is ott van, illetve ne hagyd, hogy a te profilodba bejelentkezve Facebookozzon.

így ő is megnyugszik, hogy nem látja a képeket, neked meg maradnak a képek archívumként.

természetesen nem mondom, hogy hazudd azt, hogy letörölted, mert a hazugság rossz alap egy őszinte kapcsolathoz. de ha nincs ott, kevésbé kerül szóba és kevésbé van min vitatkozni.


ha még így is maradnak a viták, akkor neked is meg neki is mérlegelni kell, hogy azok a képek, vagy a kapcsolatotok fontosabb, illetve a megfelelő személyt választottátok-e hozzá...

2021. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
26%
Lám, érkeznek intelligenciáról árulkodó válaszok is, mint #37 utolsó bekezdése, vagy #34 utolsó mondata. A többiek nem ismerték fel, hogy ez az a klasszikus, miszerint van, akiért bármit megtennék, de olyanért, aki nem kérne bármit. :)
2021. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34%
Az én páromnak is van kint néhány kép ami zavar, de megoldom azzal, hogy nem nézem meg az adatlapját szinte soha.
2021. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

#38 én #37 vagyok és egyáltalán nem azt mondtam, hogy szakítani kell a csajjal, ha ragaszkodik az elvárásaihoz.

azt írtam, hogy el kell gondolkodni, kinek mi a fontos és ha nem sikerül közös nevezőt találni az ellentétes érdekek között, akkor el kell gondolkodni, hogy egymáshoz illenek-e. ebben szerintem ugyanúgy benne van, hogy kérdező gondolkodjon el rajta, hogy neki fontos-e annyira amihez ő ragaszkodik, mint ahogy a másik félnek is el kell gondolkodnia rajta, hogy számára mi mennyire fontos és bizonyos elvi kérdések fontosabbak-e a kapcsolat működésénél és békéjénél.


az meg egyszerű tény megállapítás, hogy ha nem sikerül közös nevezőt találni, akkor nem fog működni. teljesen mindegy, hogy ez régi képek, étkezési vagy egyéb szokások, világnézeti kérdések, vagy bármi más miatt alakul ki. egy kapcsolat addig képes működni, amíg sikerül kiegyezni az igazán fontos dolgokban és mindkét fél számára elfogadható kompromisszumokat találni.

ha ez nem megy, akkor meg nincs értelme erőltetni a kapcsolatot, mert csak állandó küzdelem lesz egymással. hogy kinek mi mennyire fontos, azt meg mindenkinek egyénileg kell mérlegelnie.

2021. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!