Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja hogy a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja hogy a korábbi kapcsolataim képei fent vannak a fészemen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy csajjal akivel egész jól alakul... Viszont időnként jön a hiszti mert a fészemen vannak képek néhány csajról (főleg egyről) de hiába mondtam, hogy csak párszor feküdtünk le és nem jött velem össze és már nem is találkozunk akkor se nyugszik le.

Nem is kopromitáló képek, csak simán buliban voltunk, nem is smárolunk egyiken se. Csak mintha egy haver lenne. Ha neki lennének ilyen fotok biztos nem vergődnék miata.



2021. febr. 23. 19:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%
Mert gondolom nem rajtad múlt, hogy nem jöttél vele össze... Így azért ez fura, olyan mint a nincs ló effektus
2021. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy egy eldugott albumban vannak a képek, vagy kint a főoldalon. Ha utóbbi akkor az durván fájhat a csajnak, ha előbbi az se túl szép.

Én kikaparnám a pasim szemét, ha az exeit kéne néznem akkor is ha "csak" lefeküdtek.

2021. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert kretén vagy XD

Ha nem láptél túl akkor engedd el és fuss a képeken lévő után, ha túlléptél akkor minek kellenek azok a képek? Olyan nagyon jó bulik voltak?

2021. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is tirpák dolog...
2021. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%
Mert abnormális, hogy ilyen képeket tartogatsz. Tök úgy jön le, mintha a nőd csak pótlék lenne a másik után...
2021. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
83%
Én nem csak duzzognék ...ha ennyire sz.rba se veszed az érzéseimet és ekkora érzelmi analfabéta vagy ,hogy fogalmad nincs mi a probléma ezzel szépen elköszönnék.
2021. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekek
2021. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
26%
Vannak értelmes nők, de ti ketten biztosan nem vagytok azok. :D
2021. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák ez tény, kérdező te például nem vergődnél ilyen miatt. Viszont vedd figyelembe, hogy a barátnődnek ez rosszul esik és ő vergődik ez miatt, lehet sokszor gondolkozik ezen és ez miatt megkérdőjelezi saját magát. Hidd el elég sz*r érzés. Ami neked egy apróság és semmit nem jelent, az a másiknak lehet hogy egy hatalmas nagy kérdőjel. Empátia, érdemes utánanézni.

25/F

2021. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Mit fog szólni hozzá a havercsaj? Papucsnak fog gondolni ha leveszem a képeit.
2021. febr. 23. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!