Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja hogy a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja hogy a korábbi kapcsolataim képei fent vannak a fészemen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy csajjal akivel egész jól alakul... Viszont időnként jön a hiszti mert a fészemen vannak képek néhány csajról (főleg egyről) de hiába mondtam, hogy csak párszor feküdtünk le és nem jött velem össze és már nem is találkozunk akkor se nyugszik le.

Nem is kopromitáló képek, csak simán buliban voltunk, nem is smárolunk egyiken se. Csak mintha egy haver lenne. Ha neki lennének ilyen fotok biztos nem vergődnék miata.



2021. febr. 23. 19:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartani a másik kérését nem papucs dolog. És miért érdekel ennyire a "havercsaj" véleménye?
2021. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
100%
Tessék, erről fúj a szél. Mit fognak gondolni mások, hát leginkább ezzel a kérdéssel kéne foglalkoznod, hogy ez miért is érdekel ennyire. Érdekes, hogy az nem érdekel amit a párod gondol és érez a képek miatt. :)
2021. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
19%

"Tiszteletben tartani a másik kérését nem papucs dolog."

Hülyeséget követelni viszont ostoba dolog.

2021. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a haver véleménye fontosabb, mint a nőd? Milyen kis empatikus, szuper pasi vagy te... Ja, nem. Hát, baszki a csajod legyen már előrébb, mint egy pár buliban látott nő.
2021. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
14%

"Hát, baszki a csajod legyen már előrébb, mint egy pár buliban látott nő."

Hát, baszki, ne legyen olyan csajod, aki meghatározza, mit ehetsz, ihatsz, gondolhatsz... :D

2021. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%
Te magadtól vagy ilyen hülye vagy súg valaki 25? Nem arra kérte a csaj, hogy vonuljon szerzetesnek, hanem csak annyit, hogy ne legyen kint olyan képe, amin egy olyan csajjal van, akihez volt köze. Ez teljesen normális. Az, hogy te nem így gondolod, a te szegénységi bizonyítványodat állítja ki és az EQ teljes hiányát.
2021. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hülyeségről beszélünk? :D Ha nekem ki lennének rakva képek a barátomról meg egy csajról, akit húzogatott, ÉS ha megkérném, hogy szedje le, mert zavar, még azt mondaná, hogy "de akkor XY mit fog szólni?" hát kib*szott rosszul esne... Az én véleményemre szarik, de azé a csajé érdekli? Szép.
2021. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
12%
Mindenkinek joga van a múltjához. És a jelenéhez.
2021. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem te meg kamasz vagy. En nem folytatnam az ismerkedest egy ilyen taknyossal mint te!
2021. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
11%
Nekem egész életemben csak okos nők (persze attól még szépek is voltak, satöbbi) voltak a partnereim, akik elfogadták, hogy passzív beszélő viszonyban (a facebook korabeli megfelelője) maradtam a múltbéli esetekkel. Nem kellett, hogy örüljenek neki, nem is örültek, de nem helyeztek nyomás alá. Volt több olyan ismerősöm, aki, mikor bepározott, úgy eltűnt az addigi életéből, hogy még a vele azonos neműekkel sem tartotta a barátságot - mert megtiltották neki. Én ilyent nem bírtam volna.
2021. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!