Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem romantikus a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem romantikus a párom, de más pasik igen. Hol az igazság?

Figyelt kérdés

A párom nem romantikus alkat, nem cukiskodik, nem figyel a dátumokra, nem lep meg, semmi ilyesmi.

Viszont vannak srácok, akik udvarolnak nekem. Fiatalabbak és idősebbek is. Hiába mondom nekik, hogy nem lesz semmi köztünk, mert van valakim, akkor is kedvesek, figyelmesek meg minden.

Nagyon nehéz így. Mert nem akarom, hogy őt, magam kellemetlen helyzetbe hozni.

Megcsalásról nem beszélünk, semmilyen testiség nem jön szóba más pasikkal.

Próbáltam vele megbeszélni a dolgot, hogy milyen igényeim vannak, mire van szükségem, de az volt rá a válasz, hogy nem romantikus és neki nagyon sok idő kell a teljes megnyíláshoz. Ráadásul nagyon stresszes a munkája, sokat dolgozik. Nem tudom, hogy csak logikusan felmentem, hogy miért nem kedvesekedik vagy valóban fáradt és legyek türelmes.

Amikor találkozunk, akkor alapvetően kedves, bújós. Viszont amikor nem vagyunk együtt, a töredéke se látszik ennek.


2021. márc. 12. 09:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A választ az igény és az elvárás közötti különbségben keresném. Nem mindegy, hogy elvárod, hogy Xerxész romantikus legyen és odafigyeljen ezekre a dolgokra, vagy hogy neked van egy olyan igényed, hogy a társad romantikus és figyelmes legyen.


Azt, hogy egy férfi csak a kapcsolat elején figyelmes nettó baromság! Maximum csak ilyen férfiakat vonzott be a válaszoló és abból vonta le ezt a bugyuta általánosítást.(Igaz, hogy manapság sajnos ritkább az ilyen férfi, de igen is vannak!)


Ha neked igényed ez, teljesen rendben van! De azt tudd, hogy elvárni olyantól aki erre egyáltalán nem nyitott, időpazarlás. 2 lehetőség van: Vagy elfogadod ezt, lemondasz ezekről és együtt tudsz ezzel élni, vagy nem ő a megfelelő személy számodra.


A munkára meg a stresszre hivatkozni ilyen esetben nem helytálló. Úgy is mondthatnám: ócska duma. A nehezen nyílik meg jelenségnek meg az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy valaki figyelmes vagy sem.


Így vagy úgy de kívánom, hogy jól alakuljon a sorsod! 🙂

Sok boldogságot, örömteli pillanatot és szép napot! 💐

2021. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodt legyél más nőkkel romantikus és oda figyel rájuk és kedves szavakat mond nekik, teszi a szépet. Téged már egy kicsit unalmasnak tart ennyi az egész.
2021. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%
A 11. posztban azt írja a kérdező, az egészségügyben dolgozik a párja és sokat ügyel. Tudom, nehéz elhinni, de havi 250-300 munkaóra ledolgozása után az ember nem nagyon tud másra gondolni, mint a pihenésre. Jelenleg ez van az egészségügyben. Pláne, ha bármi köze van a párodnak ahhoz a küzdelemhez, ami a COVID osztályokon zajlik, ami mentálisan is nagyon megviseli az embert. Ettől még lehet, hogy más helyzetben sem lenne túl romantikus, de azért a jelenleg nem biztos, hogy pont az apró ajándékok beszerzésére gondol.
2021. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy bókot nem bír megereszteni meg egy szülinapi köszöntést. Ne nevettessünk már hogy ez is a covid miatt van.
2021. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!