Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem romantikus a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem romantikus a párom, de más pasik igen. Hol az igazság?

Figyelt kérdés

A párom nem romantikus alkat, nem cukiskodik, nem figyel a dátumokra, nem lep meg, semmi ilyesmi.

Viszont vannak srácok, akik udvarolnak nekem. Fiatalabbak és idősebbek is. Hiába mondom nekik, hogy nem lesz semmi köztünk, mert van valakim, akkor is kedvesek, figyelmesek meg minden.

Nagyon nehéz így. Mert nem akarom, hogy őt, magam kellemetlen helyzetbe hozni.

Megcsalásról nem beszélünk, semmilyen testiség nem jön szóba más pasikkal.

Próbáltam vele megbeszélni a dolgot, hogy milyen igényeim vannak, mire van szükségem, de az volt rá a válasz, hogy nem romantikus és neki nagyon sok idő kell a teljes megnyíláshoz. Ráadásul nagyon stresszes a munkája, sokat dolgozik. Nem tudom, hogy csak logikusan felmentem, hogy miért nem kedvesekedik vagy valóban fáradt és legyek türelmes.

Amikor találkozunk, akkor alapvetően kedves, bújós. Viszont amikor nem vagyunk együtt, a töredéke se látszik ennek.


2021. márc. 12. 09:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem főnyeremény a párod, gyűlölöm a klasszikus értelemben vett romantikát, a dátumok ünneplését, bókolást stb. még annál is jobban :D

Csak azt tudom mondani amit az előzők, foglalkozz a szeretetnyelvekkel és beszéljétek meg, ha meg nem megy akkor gondolkozz el azon, el tudod-e engedni ezt az egészet. Megváltoztatni ugyanis nem fogod, ezt azonnal felejtsd el.

2021. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%
Még egy alternatíva: ne legyen lelkiismeret-furdalásod, ha élvezed más pasik figyelmét. Amíg nem történik több, miért ne?
2021. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

Amíg meg nem kap, addig mindenki romantikus. :(


Ja, és a sokat dolgozik nem feltétlenül jelenti, hogy jól is keres valaki. :) Ezt a szexista válaszolóknak üzenem. Az én exem is a munka hőse volt, azt' havi 100.000-ret keresett.

2021. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%

Sokáig én is azt hittem, hogy nem vagyok romantikus. 10 évig éltem így. Aztán elváltunk és rájöttem, hogy az exem nem hozta ki ezt belőle. Érhetőbben fogalmazva: Nem voltam szereles belé sosem.


Felejtették már ez én szülinapomat is a barátnőim. Nem csináltam belőle problémát. Képtelen vagyok megjegyezni dátumokat, mindig felírom a Google naptárba.

2021. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
84%

Olvasgass a szeretetnyelvekről, nagyon érdekes. Nekem nagyon sok dolog érthetővé vált. Pl anyám mindig dolgozott, ha hazajött házimunkát csinált, alig foglalkozott velünk amikor kicsik voltunk. Ez fájdalmas pont volt, de miután olvastam Gary Chapman - Az öt szeretetnyelv c. könyvét, helyre került bennem a dolog.

Anyám szeretetnyelve mindig is a gondoskodás volt. Hogy legyen pénzünk, tiszta otthonunk, meleg étel az asztalon.

Amióta ezt megértettem, sokkal jobb a kapcsolatunk.

Több kapcsolatomra is máshogy tudok már tekinteni emiatt.


Párban szerencsére olyat találtam, akivel hasonló a szeretetnyelvünk, így ezen a téren nagy a harmónia.

2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
74%

Itt nem a szeretetnyelvről van szó. Alap hogy az életünk társának megemlítjük a szülinapját mert örömet akarunk neki okozni. Teljesen alap. És persze hogy a párodtól várhatod el hogy csillapítsa a szeretetéhségedet, mégis kitől várná el az ember???

Egy bók miért olyan nagy dolog néhanapján?

Kapsz egyáltalan valamit ettől a kapcsolattól vagy csak szakácsnőnek/ágyasnak használnak és még a hűséget is elvárják?

Én odafigyelek a párkapcsolatban hogy a páromnak mire van igénye még ha nekem nem is lenne az adott dolog teljesen alap. Mert szeretem! És ez oda-vissza megy, mert boldoggá akarjuk tenni egymást.

2021. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
48%
Engem senki nem ugrál körbe, senkim nincs.. Most akkor sírjak ?
2021. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
36%

"Én odafigyelek a párkapcsolatban hogy a páromnak mire van igénye még ha nekem nem is lenne az adott dolog teljesen alap."


Akkor te csak kötelességből teszed, nem ösztönösen.

2021. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%
28# Ezt hívják figyelmességnek.
2021. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem kötelességből teszem. Figyelem hogy mi esik jól neki és igyekszem úgy csinalni mert nagyon szeretem.
2021. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!