Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom hogy nem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy nem nekem kellene a feleségemet nevelnem hanem a szüleinek kellett volna?

Figyelt kérdés
Semmije sincs a felesegemnek,csak a házunk,mert semmire sem akar költeni,csak kajarendelesekre,édességekre,uditokre,meg csak két dolog érdekli az életben a jó, húsos kaja,meg a tvnezes,mindenért könyörögni kell neki, nekem csak szeretnem kellene,nem nevelni,hogy ossza be a pénzt,meg dolgozzon is vmit otthon!!Apja is mindig megjegyzi hogy nincs semmije megcsak fekszik tv előtt egész nap,de akkor mert nem nevelte munkara,meg arra hogy ossza be a pénzèt?27 éves kora óta ismerem már 34 éves,de nem lehet vele semmire sem menni,most is másfél milliót elvert ebben a járványhelyzetben,kb három hónap alatt 800 ezret,többit meg lassacskán 5 hónap alatt,mert egyosszegben kapott végkielégítést 600 ezret meg 200 ezer neki a gyed+családi pótlék,halllokeszuleket is szülei vettek meg pedig csak 150 ezer volt,o csak két matracot meg egy laptopot vett a lovebol,ami 200 rugó volt többi ment a levesbe!!

2021. márc. 17. 14:51
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Mert egyedül nem tudok rá annyit kiadni? Szigetelve sincs a házunk,vizes a fal is,kazánhaz is beázik,stb,stb és akkor egyedül oldják meg mindent mert neki semmi se fontos,még a hallokeszüleket is a családja vette meg neki,mert még váratlan kiadásokra sem spórol, egyszerűen semmire!!
2021. márc. 18. 07:23
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, elválsz, gyerek marad nálad, keresel egy olyan nőt aki :.

Akiben megbízol!

Aki dolgozik és tudja a dolgát”, nem kell érte noszogatni.

Hasonló felfogású mint te. 🤷🏻‍♀️

Ha nem tudsz ezzel az életvitellel együtt élni nem kell.

2021. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van olyan kellene nekem aki főz,takarit néha,meg érdekli hogy jobb sorsa legyen,érdekli nas is nemcsak a tv:)
2021. márc. 18. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!