Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább férfiak véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiak véleményét várom, de tapasztaltabb nőtársaim is segíthetnek ha tudják a választ!??

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim szerint a pasik agya kb csak a szexen jár .Annyit szexelnének amennyit csak lehet.

Több exem is mondta hogy akár napi több menet is jó lenne. Keveselték is többen azt amennyit én igényeltem


Erre a mostani párom a fejemhez vágta hogy "nem hiszem el hogy téged minden nap meg kell dugni, különben hisztizel"

Tény hogy mostanában kivánósabb vagyok de azt hittem ennek egy pasi csak örülni tud. Meg azt mondta hogy ö neki ez sok, nem bírja

Most akkor ez hogy van??



2021. márc. 18. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gondolják azt hogy a fasziknak nagyobb az igényük a szexre. Csak hogy egy saját példát hozzak, mikor összejöttem az első párommal én majdnem hogy napi szinten igényeltem az együttlétet, őt meg zavarta hogy mindig dugni akarok. Mert hogy ő fáradt, meg nincs kedve, meg fáj a feje, fáj ez, fáj az, meg mit tudom én. Meg egyébként is egyre több nő panaszkodik arról hogy a férfi nem akar szexelni.
2021. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyébként mikor pár hónap után szakított velem ez a barátom, azt adta be a többieknek, hogy azért szakított mert hogy "mindig dugni akartam". Persze valójában nem ez volt az ok.

(21-es voltam).

2021. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sok férfi azt a képet mutatja, hogy ők aztán mindig, mindenhol, mindenkivel szexelnének, mert azt hiszik, hogy ettől lesznek férfiasok. Ez a műsor aztán addig megy, amíg nem találkoznak olyan nővel, aki valóban szeret szexelni. Na ilyenkor aztán csak lesnek, mint nyuszi a hurokban. Szóval csak a szájuk nagy.
2021. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!