Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább férfiak véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiak véleményét várom, de tapasztaltabb nőtársaim is segíthetnek ha tudják a választ!??

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim szerint a pasik agya kb csak a szexen jár .Annyit szexelnének amennyit csak lehet.

Több exem is mondta hogy akár napi több menet is jó lenne. Keveselték is többen azt amennyit én igényeltem


Erre a mostani párom a fejemhez vágta hogy "nem hiszem el hogy téged minden nap meg kell dugni, különben hisztizel"

Tény hogy mostanában kivánósabb vagyok de azt hittem ennek egy pasi csak örülni tud. Meg azt mondta hogy ö neki ez sok, nem bírja

Most akkor ez hogy van??



2021. márc. 18. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez teljesen emberfüggő. Én fiatal korom óta soha nem szeretkeztem egy nap többször. Nem volt rá igényem, de szerencsére páromnak se. F
2021. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy én hajlandó vagyok orált adni egy két kivételtől eltekintve ha nincs kedvem szexelni, azt teljesen megértem, ha valaki nem. Benne is van a nevében, orális SZEX. Akinek nincs kedve/energiája szexelni úgy, hogy neki is jó legyen, az minek akarna úgy szexelni, hogy neki semmi élvezet nincs benne? Nem azt mondom, lehet meg kell is néha áldozatokat hozni/kompromisszumot kötni egy kapcsolatban, de ehhez az is kell, hogy a másik fél se legyen önző, értetlen. Ha ezeket nem tudja megoldani egy pár, akkor lehet mást keresni, ha ez ennyire fontos. Nekem mondjuk nem lenne arcom ráerőszakolni magam senkire, akinek éppen akkor nincs kedve hozzám. Ezt is meg lehet érteni. Igaz én nő vagyok, lehet a ffiak ezt másképp látják.
2021. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Jah hogy én vagyok az önző...

Azért ehhez az orál témához hozzátenném hogy amikor azokon a napokon "miattam" nincs szex, akkor önként, magamtól eszembe jut hogy orálisan kielégítsem és meg is teszem

2021. márc. 18. 23:43
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13 Én csupán levezettem a témát más szemszögből. Azt hittem érdekelhet más nézőpont is a sajátodon kívül.
2021. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hogy 43 eves nokent valaszolok. Hazassagomban nekem kell jobban a szex. Heti egy van. Nekem heti 2 lenne az idealis. Baratnoimnel szinten ez a helyzet.Szerintem nem igaz,hogy a ferfiak vannak jobban oda a szexert.
2021. márc. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves a kapcsolat amiról írsz én már 32 éves házasság után mindegyik szakaszon túl vagyok ahogy írod volt ,hogy napi kettő sem volt elég de van hogy 2-3 hét elteltével 1!! is elég teljes mértékben függ a párom és az én hangulatomtól...a legfontosabb nem a darabszám hanem a nyíltság megbeszéljük és úgy cselekszünk ahogy mindkettőnk számára jó..és nem teszünk a párunk nyakára fölöslegesen kényszer nyomást ezen a téren...
2021. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Egy alig fél éves kapcsolatban ez normális?
2021. márc. 21. 15:19
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet lepontoznak de féléves kapcsolatban ez nem megszokott ...
2021. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy. A nők és férfiak pont ellenkezőleg működnek .

A fiatal srácok tényleg kb 0-24 be dugnànak , bárkivel bármikor mert rengeteg áll a cerka. Aztán ez szép lassan 30-40 után alább hagy. Tesztoszteron szint, túlsúly ,fáradtság, stressz , vérellátási zavarok és a női partnerek külsejének romlása .

Ellenben a nők pont 30-40 után bolondulnak meg és akarják mindig még akár 50-60 évesen is. Ezért keres sajnos sok házas nő fiatalabb szeretőt és sok hàzas férfi fiatalabb szebb nőt . Akit aztán szintén csak havi vagy heti egy két alkalommal tud majd megdugni. 40 után a férfiaknak a szex màr inkább teher, nem éri meg a befektetett energia a pár másodperc élvezetért. Az viszont hogy veled se foglalkozik már inkább bunkoság

2021. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Huszonévesek vagyunk mindketten

Már azon is elgondolkodtam hogy állhat e valamilyen hormonális probléma a háttérben

2021. márc. 26. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!