Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj lenne, ha szándékosan visszahúznám kicsit a barátnőm önbizalmát akkor is, ha nem rossz szándékkal teszem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 29 éves, 4 éve vagyunk együtt, én 30 vagyok, ő az első barátnőm.

2,5 éve kezdett el keményen edzeni, ami meg is látszik rajta, mondhatni tökéletes alakja van (annyi "hibával", hogy oldalnézetből nem teljesen lapos a hasa). Viszont, ezt ő maga is tudja magáról, elkezdett másképp öltözködni, minden tapadós dolgot felvesz, nyáron enyhén s__egggmutogatós, rojtos rövidnadrágban van, már az sem zavarja, ha kicsit kivillan a hasa, stb., és kerek perec kimondja, hogy a legtöbb 20 évesnél is jobb bőrben van, jobb nő és arcra is tetszik magának. Régen alig volt önbizalma. Szeretném egy picit visszahúzni, ezért már most volt pár beszólásom, hogy azért rendesen látszik, hogy nem 20 már, vagy kicsit fókuszáljon a pocakra, de csak ledöngöl, mint valami úthenger, hogy mivel ott van méhe, a gerincének is van egy íve, és nem valami magát éheztető anorexiás, így teljesen lapos nem lesz a hasa, de ezt ilyen vegyesen gúnyos és "bocs bmeg" stílusban. Rossz dolog lenne, ha megkérdezném, hogy akkor más csajok hogy csinálják, hogy lapos?

Nem bántani akarom, csak szerintem sok férfi társam tudja, hogy nagyon veszélyes, ha egy nő így elszáll, ez szinte biztos recept ahhoz, hogy elsárkányosodjanak, megcsaljanak, vagy minden gyengédség kivesszen belőlük, mert végül annyira imádják magukat, hogy másra már nem marad kapacitás. Én pedig nem akarom ezt. Azt szeretném, hogy én erősíthessem meg, én mondhassam, hogy nekem tökéletes, még ha magának nem is az.

Szerintetek?

Főleg nők terén tapasztalt, nem papucs férfiak véleményét várom.



2021. márc. 21. 14:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Remélem elhagy a csajod.:)
2021. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%

Nyugodtan csináld,aztán majd jogosan újít be egy olyan pasit aki full oda lesz érte,te meg a gec. Ex leszel,aki csak cseszegette.



Itt a te önbizalmaddal van probléma egyedül,ahogy róla írsz, hamarabb fog lelécelni tőled mint magába fordulni a hülye megjegyzéseid miatt,de te tudod.

2021. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon gusztustalan a hozzáállásod. Nézz már magadba!!


Remélem hamar rájön a barátnőd is.

2021. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
94%

Én nő vagyok és volt egy ilyen időszakom, mint a barátnődnek, csak én 38 éves voltam. Heti 4 edzés, személyre szabott étrend, semmi kilengés. Kockás hasam volt és olyan jól néztem ki, hogy minden reggel 5 perccel előbb fel kellett kelnem, mert a tükörben állva nézegettem magam és alig hittem el, amit láttam. És igen, jelentősen nőtt az önbizalmam.

A sejtésed jó, ilyenkor könnyebb a megcsalás felé kacsingatni. De miért? Azért mert egy hájas pöcs volt mellettem, akinek hasonló beszólásai voltak, mint neked. Fúj hogy nézel ki, mint egy férfi stb. Ilyenkor visszakérdeztem, hogy hol lát itt olyan férfit, ahogy én kinézek? Zabálta a csipszet két pofára és közben kiröhögött, mikor grammra mértem a kaját. Még véletlenül se ismerte volna el, hogy jól nézek ki, pont mint te, ő is engem akart lehúzni, ahelyett, hogy fölzárkózott volna. Ez csak annál nagyobb motivációt adott nekem, tudod az a csakazértis-érzés. Hidd el, nincs szüksége a te megerősítésedre, látja azt ő a tükörben is és hallja más férfiaktól, akik elismerik a belefektetett munkát. Csak egyet tudok javasolni, ha még akarod őt tartani: kösd fel a gatyád és inkább fogd be a szád, ha csak lehúzni tudod.

2021. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%

Full kamunak tűnik a kérdés.

Ha nem az, akkor első lépésként nézz tükörbe, és saját magad hiányosságaival kezdj foglalkozni, mert azokból van bőven.

2021. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
98%

"ha nem rossz szándékkal teszem"


Ebben mi a jó szándék? Mert itt csak magadnak akarsz jót, saját irányodban van jó szándék.

2021. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
3%
Aha... tehát hagyja el a Kérdezőt azért mert nem támogatja a ri___anccá válásban. Gratula GyK válaszolók! 👏
2021. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ott hagy téged hamarosan ilyen gondolkodással. Ha szereted és ő is,hiába van önbizalma nem hagy ott másért. Végre élvezi hogy jól néz ki,és van önbizalma nem úgy mint régen. Te meg szimpla önzésből bántod és sértegeted a párod. Gondolkozz már...
2021. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki másokat lehúz, annak saját magával van baja.

Ne erőlködj, inkább nyugodtan dícsérgesd, végülis a barátnőd nem? Ne aggódj, ha te dícsérgeted, attól nem fog elszállni. Ha mások teszik ezt meg helyetted, akkor esélyes hogy elveszik tőled.

Ha otthon nem kap megbecsülést, előbb utóbb mástól fogja elfogadni.

Úgyhogy szedd össze magad, ha lehúzod, az totális öngól. Ennyire nem lehetsz lúzer.

2021. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője szabad ember, úgy öltözködik, ahogy akar.
2021. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!